Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 53
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK110:49:47
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
SWIZZ 2011 rugsėjo 3 22:09:31, #237903
Jau į skype parašė: Alanas: Reikia dar 2lt? Pz... Atsiranda, kurie tyki... akinanti šypsen
edeni 2011 rugsėjo 3 22:09:28, #237902
UŽ 2lt? akinanti šypsenakinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugsėjo 3 22:09:43, #237901
Skubiai prireikė 1,86lt! Galiu nupiešt dizainą! akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugsėjo 3 22:09:04, #237900
Nv, aš už 3lt... liežuvis akinanti šypsen
ŪNIX 2011 rugsėjo 3 22:09:42, #237899
"Didisis dizaineris" akinanti šypsen Piesiu dizainus po 5LT
etr 2011 rugsėjo 3 21:09:27, #237898
Dar vis ieškau kas papaišytų.
Skifas 2011 rugsėjo 3 21:09:59, #237897
Gal kam reikia grafikos paslaugų už 10lt/sms? šypsosi
etr 2011 rugsėjo 3 21:09:42, #237896
Parašyta.
.DeXter 2011 rugsėjo 3 21:09:13, #237895
Euga, parašyk į audrulele2
etr 2011 rugsėjo 3 19:09:48, #237894
Reikalingas banneriukas 165x210, už reklamą www.zjm.lt tinklalapyje arba šiame supporte.
1.9TDI 2011 rugsėjo 3 19:09:02, #237893
Kas moka, ant VPS, pastatyti, CS serverius, Shoutcas, Icecast?
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 19:09:55, #237892
Seip akinanti šypsen
etr 2011 rugsėjo 3 19:09:43, #237891
Tai kam rašai?
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 19:09:32, #237890
Tingiu akinanti šypsen
etr 2011 rugsėjo 3 19:09:20, #237889
Programavimo.
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 19:09:19, #237888
Kokia tema? akinanti šypsen
etr 2011 rugsėjo 3 19:09:44, #237887
Ne.
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 19:09:57, #237886
Judantis?
etr 2011 rugsėjo 3 19:09:34, #237885
Reikalingas banneriukas 165x210, už reklamą www.zjm.lt tinklalapyje arba šiame supporte.
viva 2011 rugsėjo 3 18:09:41, #237884
Tai pas mane irgi tas pats. Tas uztemimas ir vadinasi sleep
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 18:09:13, #237883
as db pasidares kai ijungi pc nereikalautu password ir idejus pakroveja kai uzdarau kad jis neuzmigtu o tik ekranas uztemtu. akinanti šypsen
viva 2011 rugsėjo 3 18:09:46, #237882
nustaciau kad ekranas uzmigtu o viskas kitkas toliau veiktu. O pas tave kaip?
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 18:09:59, #237881
Imanoma as tai dabar esu pasidares
viva 2011 rugsėjo 3 18:09:03, #237880
wsio pasidariau per power options
zilvenas 2011 rugsėjo 3 18:09:47, #237879
Mano ASUS. Koks skirtumas kas gamintojas akinanti šypsen
Skifas 2011 rugsėjo 3 18:09:27, #237878
Ant ASUS įmanoma?
zilvenas 2011 rugsėjo 3 18:09:42, #237877
Žinok ant savo LP nesu bandęs,bet žinau kad taip įmanoma ;]
Skifas 2011 rugsėjo 3 18:09:04, #237876
Man irgi idomu.
viva 2011 rugsėjo 3 18:09:33, #237875
Gal butu galima isgirsti kaip?
zilvenas 2011 rugsėjo 3 18:09:25, #237874
žinoma.
viva 2011 rugsėjo 3 18:09:19, #237873
imanoma padaryti kad uzlenkus laptopa jis neissijungtu?
technoboy666 2011 rugsėjo 3 18:09:12, #237872
http://www.phpfusion-l
t.com/pagalba-pagalbos
-prasyciau-su-internet
u-problema,t44275 Prašau pagalbos
s1Nk 2011 rugsėjo 3 17:09:50, #237871
Gausi
KlooP. 2011 rugsėjo 3 17:09:45, #237870
e, kas bus jei į dieną vieną kartą savo webe paspausiu adsense reklama ? Negausiu ban ?
Donatas 2011 rugsėjo 3 17:09:38, #237869
siurbelės!
Skifas 2011 rugsėjo 3 17:09:02, #237868
Kodel? akinanti šypsen
ŪNIX 2011 rugsėjo 3 17:09:03, #237867
Kwanka gal geriau tu neprisilieks prie photoshop akinanti šypsen Siaubingas esi dizaineris
SWIZZ 2011 rugsėjo 3 15:09:56, #237866
40LT dizaino .PSD! SKAITYTI TEMĄ!
viva 2011 rugsėjo 3 15:09:59, #237865
hebra padekit del cs servo neikaip neina pajungti.
SenasisUseris 2011 rugsėjo 3 14:09:36, #237864
Sveiki! seniai čia ir bebuta. šypsosi
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 14:09:49, #237863
Matyt jau ne viena kart numetei kad nedustantis? akinanti šypsen
Skifas 2011 rugsėjo 3 14:09:00, #237862
ASUS best akinanti šypsen Pas mane taspats akinanti šypsen
viva 2011 rugsėjo 3 14:09:40, #237861
neduztantis asusas akinanti šypsen
Donatas 2011 rugsėjo 3 14:09:52, #237860
laba rytą.
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 14:09:07, #237859
O koks?
viva 2011 rugsėjo 3 14:09:57, #237858
as tai nebijua pas mane ne hp ;DD
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 13:09:45, #237857
Neprades nebijok akinanti šypsen
viva 2011 rugsėjo 3 13:09:12, #237856
prades saibom eiti
Nepėsčias 2011 rugsėjo 3 13:09:28, #237855
Ir kas bus? šypsosi
viva 2011 rugsėjo 3 13:09:04, #237854
Tai dar metai ar pusantru ir bus vsio akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>