Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 80
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK114:21:52
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
mAnaXi 2011 rugsėjo 2 18:09:24, #237803
Užtat, kad dauguma nesupranta vaikystės prasmės, jeigu jaunas tai vadinasi durnas ir t.t Tai jeigu senas vadinasi ir jau durnas nes kaip sakoma senstant antra vaikyste... akinanti šypsen
Galileo 2011 rugsėjo 2 18:09:06, #237802
Kuom jums ta vaikystė taip kliūna? Vaikyste reikia džiaugtis šypsosi
Galileo 2011 rugsėjo 2 18:09:50, #237801
Tarakonai, jei duoda kuolą tai iškart vaikas? Su tokia logika toli nenueisi akinanti šypsen
Donatas 2011 rugsėjo 2 18:09:09, #237800
kad jau vieną gavai, tai jau vaikas?
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 17:09:21, #237799
juokas ima ;D
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 17:09:15, #237798
faitas vaikas akinanti šypsen +1 neužka dave krč ... akinanti šypsen
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 17:09:52, #237797
Ne į temas reiks žiūrėt jeigu ką. O kada įkurtas webas.
Faitas. 2011 rugsėjo 2 17:09:19, #237796
Ech, meluoji. šypsosi Paskutinė tavo tema (csmirtis.lt) buvo sukurta 2010-11-26 12:29 liežuvis
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 16:09:18, #237795
Taip buvau sukures pries 5metus~ kai dar jų keleta tebuvo šypsosi
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:32, #237794
aš kalbėjau ne apie dabar...
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 16:09:33, #237793
Prajuokinai cs webą senai pardaves akinanti šypsen
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:00, #237792
AndriuZxXx, bėje, jei kuri CS projektus, kurių jau tūkstančiai turbūt yra, tai reiškias nekokio proto esi.
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:53, #237791
Donatai, aš ir nesakiau, kad būtina. Bet duodu 99 proc. kad jis baigė 10 klasių.
Use Google 2011 rugsėjo 2 16:09:50, #237790
kolegija, profke, tas pats shudas šypsosi baikit universiteta, tada vadinkit kitus vaikais, o jei nesugebejot 12 klasiu baigt tai patylet jums...
Donatas 2011 rugsėjo 2 16:09:28, #237789
Nebūtina eiti nuo 10 į kolegiją. šypsosi
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:23, #237788
Nu va, pasakyti nebeturi ką, nes tai tiesa. Viskas. šypsosi
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 16:09:00, #237787
Kalbėk už save akinanti šypsen
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:12, #237786
O kolegiją, super, reiškias baigei 10 klasių nes esi dundukas ir nesugebėjai baigti 12 klasių.
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 16:09:27, #237785
Nu jei kolegiją profke tai tu atsilikes akinanti šypsen
Donatas 2011 rugsėjo 2 16:09:24, #237784
Tai vat, šventės yra šventės, todėl jas reikia atšvęsti puikiai. šypsosi
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:53, #237783
AndriuZxXx, visiškai nusišnekėjai. akinanti šypsen Juokina mane tokie, kurie nežino ir nusišneka. šypsosi Ką pats baigęs? Profkę, kokią šaltkalvio suvirintojo specialybę? akinanti šypsen
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 16:09:52, #237782
Stobalei pats nieko nebaiges 18metis vaikas ir dar aiškiną čia akinanti šypsen
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:49, #237781
Tarakonas, jei rasi pas mane kompiuteryje bent vieną žaidimą (MANO, o ne mano brolio ir tėvo) duosiu 10lt. šypsosi
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 16:09:33, #237780
tai hulie lietuvoj sėdi? ;D ne nu čia tai prikolina čielas ;D
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:41, #237779
Todėl ir nekenčiu Lietuvos, nes tokie ir slankioja gatvėmis (ne apie jus, bet gal kadanors).
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:02, #237778
AndriuZxXx, nepradėk tik iš niekur nieko +1 mėtyti paskui. šypsosi Donatas, nesakau taip. Iš namų išlendu, dar ne urvinis. AndriuZxXx, bėje, čia toks atsikirtimas: "Nu jei tu nemoki tai niekas nekaltas šypsosi"? akinanti šypsen Todėl ir nekenčiu Lietuvos, nes to
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 16:09:37, #237777
;D jis čiuju prie pc sulipes wow lošia ;DD ble nervuoja tokie lineage kurie lošia čiuju iš namų neišlenda vos į balkoną čiuju išlenda ;D naktymis tupi ;DDD
Donatas 2011 rugsėjo 2 16:09:43, #237776
faitas, gal iš namų neišlendi, nešventi nieko ir panašiai? Jo, žinok atsisuku kieme pigiausio viniuko ir tvatinu vienas iki komos, žinok zjb yra, pamėgink.
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 16:09:42, #237775
Nu jei tu nemoki tai niekas nekaltas šypsosi
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:37, #237774
Todėl dabar nieko ir nemoki, nes būdavo viskas p*. Savaitgalį ieškodavai kur išgerti ne? akinanti šypsen Nu ok, viskas aišku, neberašau aš čia, nes su jumis čia stumdyti iš tuščio į kiaurą neapsimoka.
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 16:09:45, #237773
Kol mokiausi aš irgi gėriau ir kas šypsosi
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 16:09:01, #237772
tai kad nežinau iš kur galiu žinoti? akinanti šypsen
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 16:09:53, #237771
Faitas nusišnekėjai akinanti šypsen
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:25, #237770
Žinai tu man irgi juokingas. liežuvis
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 16:09:13, #237769
tai kad jokinga ;D
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:53, #237768
Nudurnėjot išvis. šypsosi Kaip kokie vaikai apie ekstrasensus šneka, blemba, nervuoja.
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 16:09:51, #237767
jis zaučką ;DDDDDDDDD
edeni 2011 rugsėjo 2 16:09:03, #237766
Nu tai kokia mano ateitis? nustebęs
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 16:09:54, #237765
tai tau gal laikas eiti į ekstrasensų mušį? akinanti šypsen
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:38, #237764
Joks aš ekstrasensas. Tiesiog jau ir taip galima spręsti, kokie būsit. Juk jūs būsit "kieti" kai gersit ir rukysit. šypsosi
andriuzxxx 2011 rugsėjo 2 16:09:46, #237763
akinanti šypsenDDDDD
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 16:09:03, #237762
Faitas. - tipo ekstrasensas? akinanti šypsenakinanti šypsen
Jaunelis 2011 rugsėjo 2 16:09:59, #237761
Ekstrasensą turim!!!
Faitas. 2011 rugsėjo 2 16:09:29, #237760
Oho, kokie jūs visi "kieti", vienas geria, kitas rūko... Iškarto galiu pasakyti vieno iš jūsų ateitį. šypsosi
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 16:09:14, #237759
aš tai negeriu ;D tik chimkė parukau ;D
Donatas 2011 rugsėjo 2 16:09:18, #237758
Stenai, ir mokslai prasidėjo ir pjankė baigės.merkia akį
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 16:09:29, #237757
Jaunėlis čia kažkam nėra ką veikti ;D
Jaunelis 2011 rugsėjo 2 16:09:27, #237756
Oj lopinukai kažkas vertina į minusą ir vertina o nepasirašo ;D man tai dzin tas vertinimas akinanti šypsen
Skifas 2011 rugsėjo 2 16:09:54, #237755
Donatas - Mokslai prasidėjo akinanti šypsenD
- Tarakonas 2011 rugsėjo 2 15:09:34, #237754
eik pamegok akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>