Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 63
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK121:06:26
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
Pongis 2011 rugpjūčio 31 19:08:21, #237601
per mėnesį laiko, jeigu neskubiai.
andriuzxxx 2011 rugpjūčio 31 19:08:28, #237600
Nežinau ka dariau pries daug metu ta senaji pasa tai per savaite akinanti šypsen
Use Google 2011 rugpjūčio 31 18:08:37, #237599
nais
Andy 2011 rugpjūčio 31 18:08:16, #237598
gal kas darėsi asmens tapatybės kortelę, per kiek laiko padare?
SWIZZ 2011 rugpjūčio 31 18:08:46, #237597
Kaip jum riperiai duoda? http://realmadrid.lt/n
aujienos.php
- Tarakonas 2011 rugpjūčio 31 18:08:34, #237596
noriu pirkti bet man dvieju darbai labai patinka tik nežinau pas ką patikimiau ir kokybiškiau ;D
Skifas 2011 rugpjūčio 31 18:08:44, #237595
Ginciuss gražiau atrodo - o man Swizz labiau stylius patinka ( patariu pas Swizz ) jei pirksi pas ji.
- Tarakonas 2011 rugpjūčio 31 18:08:17, #237594
kas geriau pieše ginciuss ar swiz??
Galileo 2011 rugpjūčio 31 18:08:33, #237593
Sveikas, blacklist'e akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 31 18:08:18, #237592
O, blist, sveikas senai matytas!
- Tarakonas 2011 rugpjūčio 31 17:08:01, #237591
forume negali parašyti? nefloodines čia?
zidkov 2011 rugpjūčio 31 17:08:39, #237590
perku alertpay 4 eurus, pervedu tiek pat i jusu norima banka.
blist 2011 rugpjūčio 31 17:08:10, #237589
Nu sveiki pacanaišypsosi
- Tarakonas 2011 rugpjūčio 31 17:08:40, #237588
jo man ir reikia tos VIP sistemos jei negaila man i PM pavadinimąmerkia akį
mNm. 2011 rugpjūčio 31 17:08:52, #237587
zbyt!
andriuzxxx 2011 rugpjūčio 31 17:08:56, #237586
Kas gal žinot kokia VIP sistemą naudoja ?Online-Tv.LT
Gugiss 2011 rugpjūčio 31 17:08:11, #237585
eeeeeeeeeeeeeeeee
zidkov 2011 rugpjūčio 31 16:08:37, #237584
perku alertpay 4 eurus. Pervedu tiek pat i jusu norima banka.
SWIZZ 2011 rugpjūčio 31 16:08:28, #237583
GAL KAS PARDUODAT PLAYSTATION 3 SLIM?
Deiviux 2011 rugpjūčio 31 16:08:02, #237582
http://www.seb.lt/pow/
wcp/seblt.asp
Deiviux 2011 rugpjūčio 31 16:08:32, #237581
3.44 man atrodo.
s1Nk 2011 rugpjūčio 31 16:08:38, #237580
~3.45
viva 2011 rugpjūčio 31 15:08:10, #237579
euro kursas 3.4 rodos
viva 2011 rugpjūčio 31 15:08:33, #237578
kas del cs servo galit padeti?
Nepėsčias 2011 rugpjūčio 31 15:08:30, #237577
Gal kas turit linkomanijos pakvietima 4free?
Ponas24 2011 rugpjūčio 31 14:08:28, #237576
Tai koks kursas? Reikia pp akinanti šypsen
Pongis 2011 rugpjūčio 31 14:08:10, #237575
Gali daugiau ir nebesiūlyti šypsosi
Ponas24 2011 rugpjūčio 31 14:08:45, #237574
3,2. Tikrai ne daugiau..
Pongis 2011 rugpjūčio 31 14:08:10, #237573
Ačiū ne.
Ponas24 2011 rugpjūčio 31 14:08:01, #237572
Paimsiu 100 euru 3,1 kursu
viva 2011 rugpjūčio 31 14:08:48, #237571
kas norit pirkti kinozona.eu ?
Ponas24 2011 rugpjūčio 31 14:08:42, #237570
Kursas?
zidkov 2011 rugpjūčio 31 14:08:12, #237569
Mariau uz kiek?
Pongis 2011 rugpjūčio 31 14:08:41, #237568
Parduodu 150 Eurų PP.
zidkov 2011 rugpjūčio 31 14:08:49, #237567
Perku alertpay 4 eurus, grazini tiek pat i jusu norima banka. I PM
ExPerT 2011 rugpjūčio 31 14:08:14, #237566
Kaip tai ne ebay? akinanti šypsen Ir vistiek visko būna žinok.
arash 2011 rugpjūčio 31 14:08:13, #237565
nemanau kaip jis gali apipist juk banku pavedima darau ne ebay
ExPerT 2011 rugpjūčio 31 14:08:36, #237564
Teisingai sako s1Nk,pirma pusė sumos ,arba pirma darbas.
s1Nk 2011 rugpjūčio 31 14:08:55, #237563
arash žiurėk, kad tas Galileo taves neappipistu šypsosi
arash 2011 rugpjūčio 31 13:08:37, #237562
tai parasik i skype susitarsim mantas-zujunai
Galileo 2011 rugpjūčio 31 13:08:32, #237561
Padaryčiau, bet pirma pinigai šypsosi
Donatas 2011 rugpjūčio 31 12:08:30, #237560
būna
arash 2011 rugpjūčio 31 12:08:13, #237559
kas moka perkelt visa weba v6 perkelt ant kito tvs? sudas php fusionas
Kapitan Obvious 2011 rugpjūčio 31 12:08:12, #237558
Nenulaužiamų puslapių nebūna.
arash 2011 rugpjūčio 31 12:08:23, #237557
duodu 50lt jei kas padarys nenulauziama puslapi v6 arba atnaujina v7
arash 2011 rugpjūčio 31 12:08:29, #237556
taip i pacia naujausia versija uzkniso pastoviai nulauzia
Jaunelis 2011 rugpjūčio 31 12:08:32, #237555
visą veb iš v6 į v7 perkelt ?
arash 2011 rugpjūčio 31 12:08:50, #237554
kas moka v6 padaryt v7? jau pavalgiau šypsosi
Donatas 2011 rugpjūčio 31 12:08:37, #237553
http://2.bp.blogspot.c
om/-G1IHikQFzIM/TWfV8_
NJyOI/AAAAAAAAAEU/EbNb
A0E7aQI/s1600/big%2Bma
c.jpgmerkia akį
Gugiss 2011 rugpjūčio 31 11:08:09, #237552
Yo
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>