Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 86
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
Noyz 2011 rugpjūčio 27 00:08:02, #237300
ne
s1Nk 2011 rugpjūčio 27 00:08:41, #237299
Ar bedalyvauja geriausi šio suporto dizaineriai rengiamuose konkursuose?
Andy 2011 rugpjūčio 27 00:08:47, #237298
http://www.youtube.com
/watch?v=z_sVIW9BzoM&f
eature=player_detailpa
ge#t=134s gal zinot kas cia per daina?
DEMONAS.LT 2011 rugpjūčio 27 00:08:02, #237297
nu šeip kuolais tai galit nesišvaistyt, nieko gi nepadariau, kad kuolą duot.
zilvenas 2011 rugpjūčio 27 00:08:11, #237296
akinanti šypsen
Waldoss 2011 rugpjūčio 26 23:08:41, #237295
Reik pinigų! Kas turi kokio darbo rašykite į pm,su ps nepiešiu ir nekoduoju,ačiūkazz zjukjaj
E01 2011 rugpjūčio 26 23:08:14, #237294
Sveiki, gal galite pasakyti Vulcan.lt daiktų kokybe ar verta iš ten pirkti kažką?
Froter 2011 rugpjūčio 26 22:08:28, #237293
http://phpfusion-lt.co
m/biznio-dizainas-d-v7
,t44098 prasom ponai ir ponai. šypsosi
Atviorke 2011 rugpjūčio 26 21:08:43, #237292
[url]http://phpfusion-
lt.com/prasau-kuo-grei
ciau-atsakyti-fatal-er
ror,t44097[/url] plz kuo greiciau... skubiai reikia...
Atviorke 2011 rugpjūčio 26 21:08:15, #237291
http://phpfusion-lt.co
m/prasau-kuo-greiciau-
atsakyti-fatal-error,t
44097 prasau kuo greiciau atsakykit...
LNG 2011 rugpjūčio 26 20:08:42, #237290
dekui uz info
Creatium 2011 rugpjūčio 26 20:08:45, #237289
Rašyk tenais duotais kontaktais. Čia tai tikrai niekas iš narių nepadės tau dėl to...
LNG 2011 rugpjūčio 26 20:08:35, #237288
Sveiki, neseniai uzsisakiau banku php fushion sistema uz 4lt ir man kai spaudziu uzsisakyti plana tenai man rodo jums nepakanka lesu jusu sakaitoj 2.9lt o kitur raso 4 lt kaip ta suprast?(beto tikrai papildziau 4 lt..)
kiladila 2011 rugpjūčio 26 19:08:55, #237287
http://www.phpfusion-l
t.com/partneriu-warezm
afia-org-projektui,t44
060
benas1234 2011 rugpjūčio 26 19:08:28, #237286
Kas galetu padeti pora dalyku FIFA turnyrui kurti pora dalyku nesuprantu.
benas1234 2011 rugpjūčio 26 19:08:11, #237285
kas noretu kartu kurti fifa11 turnyra turiu failu man tik reikia zmoniu kuris moka kurti labai gerai.
KiraLT 2011 rugpjūčio 26 19:08:52, #237284
Voisechanger ar kaip ten
Memento Mori 2011 rugpjūčio 26 17:08:24, #237283
Gal kas žinot kokią programą kuri keičia balsa būtų gerai jei keistų i juokinga akinanti šypsen reik ,kad veiktu per visus game tokius kaip cs,tf2 ir panašiai
T-Boy 2011 rugpjūčio 26 16:08:08, #237282
Pajuokavo tas? akinanti šypsen
megar 2011 rugpjūčio 26 16:08:31, #237281
T-Boy akinanti šypsenDD
Skifas 2011 rugpjūčio 26 16:08:44, #237280
Kaip suprast neutralu? šypsosi
ZW 2011 rugpjūčio 26 16:08:29, #237279
Pirkciau neutralu domena. Siulote AŽ
T-Boy 2011 rugpjūčio 26 16:08:12, #237278
Sakau, kad užneša į fusioną. O kokie fusionai?
Donatas 2011 rugpjūčio 26 16:08:58, #237277
trys fusionai ir puse dle
T-Boy 2011 rugpjūčio 26 16:08:39, #237276
Koks zipfm.lt tvs? akinanti šypsen
Rence 2011 rugpjūčio 26 16:08:15, #237275
Golden, laukt gali tekt iki 3 dienų kokių. Man taip buvo ir šiek tiek nusivyliau. Galėjai kur kitur pirkti geriau šypsosi
Golden 2011 rugpjūčio 26 15:08:00, #237274
gal kas žinot per kiek hostingas.in aktyvuoja domenus??
Ponas24 2011 rugpjūčio 26 15:08:48, #237273
Aha akinanti šypsen
viva 2011 rugpjūčio 26 15:08:39, #237272
pati akaunta uzblokino??
Ponas24 2011 rugpjūčio 26 15:08:48, #237271
Gaila, kad mane uzblokavo su beveik 3k lt akinanti šypsen
Casparas 2011 rugpjūčio 26 15:08:50, #237270
Sveikinu viva !
viva 2011 rugpjūčio 26 15:08:40, #237269
netoli 300lt ~ 86eurai.
s1Nk 2011 rugpjūčio 26 15:08:25, #237268
How much ?
viva 2011 rugpjūčio 26 15:08:04, #237267
Vsio gavau ismoka is adsense ;D
zidkov 2011 rugpjūčio 26 14:08:23, #237266
Pasiūliau, nenori, nepirk. Nebūtina šudo malt.merkia akį
zidkov 2011 rugpjūčio 26 14:08:42, #237265
Deiviux, jeigu ką aš parduodu ir po 80%. šypsosi Aišku pažystamiems, kaim jiem eit į parduotuvę jeigu per pc gali nusipirkt ir dar keliais litais pigiau.
Ponas24 2011 rugpjūčio 26 14:08:35, #237264
Uz 50-60% paimciau labas ir tele2 po 30lt
Deiviux 2011 rugpjūčio 26 14:08:21, #237263
Zidkov - visada pusę sumos banku tik gauni, nebesvaik, 20lt papild. už 17lt banku? ;D Nejuoking voverių
Ponas24 2011 rugpjūčio 26 14:08:53, #237262
Parduodu 19k vhost.lt taškų, jei ką domina PM.
ExPerT 2011 rugpjūčio 26 14:08:26, #237261
Jei kam reikia uploaderio,rašykit.
zidkov 2011 rugpjūčio 26 14:08:02, #237260
Njum.
s1Nk 2011 rugpjūčio 26 14:08:06, #237259
Nu tada viskas aišku.
zidkov 2011 rugpjūčio 26 14:08:11, #237258
Ne, mašina partrenkė vakar.
s1Nk 2011 rugpjūčio 26 14:08:30, #237257
zidkov tu iš medžio iškrites?
zidkov 2011 rugpjūčio 26 13:08:49, #237256
Jeigu uz 10Lt tai 8Lt banku. Jeigu uz 20Lt tai 17Lt banku, jeigu uz 30Lt, 25Lt banku
Ponas24 2011 rugpjūčio 26 13:08:07, #237255
koks procentas?
zidkov 2011 rugpjūčio 26 13:08:41, #237254
Gal kam Labas, Tele2 papildymu reiktu vakare? Atsiskaitymas banku
viva 2011 rugpjūčio 26 13:08:21, #237253
western union quick cash galima betkokiam banke atsiimti?
fixed 2011 rugpjūčio 26 12:08:13, #237252
Išvis ten nieka žmonių nebus akinanti šypsen
Deiviux 2011 rugpjūčio 26 11:08:49, #237251
Nieka nebus .. akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>