Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 68
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas22 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
SWIZZ 2011 rugpjūčio 22 00:08:06, #236750
edeni, gal žinai pas ką ten tokį tos kolonkės uždėtos ant dviračio?
SWIZZ 2011 rugpjūčio 22 00:08:41, #236749
edeni, px... Svarbu bet kokiu atvėju nusileisi... akinanti šypsen
edeni 2011 rugpjūčio 22 00:08:03, #236748
ten gali ir be dantų likti akinanti šypsenakinanti šypsenakinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 22 00:08:24, #236747
edeni, o išvis geriau nuo motokroso... akinanti šypsen
edeni 2011 rugpjūčio 22 00:08:55, #236746
Tai suprantama. Joo nuo to kalno faina važiuoti, bet vistiek geriau jau nuo Vikondos kalno varyti akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 22 00:08:55, #236745
edeni, man tokie važiavimai ne prie širdies... Geriau minimalu bent 20km/h laikytu tada... Bet aišku ten dar vaikų yra... Kai nuo Vilainiu tuo kalno leidaus buvo smagu... 45km/h... akinanti šypsen
edeni 2011 rugpjūčio 22 00:08:14, #236744
Ten visada priekis skuba pagal tą mašiną. Todėl ir rėkia, kad neskubėt, o važiuoti visa KRUVA akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:43, #236743
edeni, bet, kad vos minam ir dar rėkia neskubam... akinanti šypsen
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:25, #236742
Supranti, ten daugiausia mažiukų buna, tai saugo juos šypsosi)
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:38, #236741
Tai ir nereikia čia skubėti akinanti šypsen čia tau ne velomaratonas akinanti šypsenakinanti šypsen
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:16, #236740
Čia pirma kart taip trumpai, aš organizatoriam rašiau, kad labai trumpa buvo, tai sakė daba bus ilgesne. Bet nežinau kiek čia tiesos akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:54, #236739
Ir iš galo rėkia neskubam... akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:40, #236738
Krw vos 15km/h mina ten visi...
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:02, #236737
edeni, beje kai buvau ana penktadenį kritinei, tai maža trasa buvo... Ir visada tokios trumpos? Ir visada kai apsimyže važiuoja?... Jei taip su tėvu sakėm daugiau nevarysim, nx.. akinanti šypsen
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:49, #236736
Swizz, ką žinau gal jau kaladėlės susidrožė?
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:16, #236735
Žinau žinau. šypsosi))
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:29, #236734
Jauneli, jo! akinanti šypsen edeni, negirdėjai kai pas mane cypia?... Nežinau stabdžių skysčio prisipyliau, bet vistiek... Gal kaladėles..
Jaunelis 2011 rugpjūčio 21 23:08:28, #236733
Edeni į pm nenori mokyklos web url ? akinanti šypsen
Jaunelis 2011 rugpjūčio 21 23:08:12, #236732
Pas swizza nėra paprastu pas jį visi GRAŽŪS!!! tai laiko tikrai įdeda bet kaip tept lept nedaro šypsosi
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:49, #236731
Ok, nes man iki Rugsėjo 1d. reikia dabaigt tą mokyklos webą akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:07, #236730
Hm... Rytoj parašyk žiūrėsiu. šypsosi
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:00, #236729
ką aš žinau, nemanau akinanti šypsen
Jaunelis 2011 rugpjūčio 21 23:08:42, #236728
Tai aišku o kol tu pieši vieną dalį aš kitą dalį koduosiu akinanti šypsen ždž ryt dirbsim akinanti šypsen
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:40, #236727
Bet man paprasto reikia, vienai mokyklai, pinigus tiesiai į rankas paduočiau akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:25, #236726
edeni, o hidrauliniai?
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:06, #236725
Už 30lt? akinanti šypsen Nemanau ir beje turiu dabar ir taip ką veikti... Rytoj visą dieną RM saitui paišysiu viską, nes reikia atidarynėti ar taip Jauneli?
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:56, #236724
bet tik priekiniai
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:26, #236723
joo
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:03, #236722
Beje edeni, pas tave diskiniai gal stabdžiai?...
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:56, #236721
Ok, Swizz man reikia dizaino už 30lt padarytum? akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:56, #236720
edeni, niekas nedraudė... akinanti šypsen Ir man px.. akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:32, #236719
Jauneli, čia dar nieko aš ant jackass, kai Ryan žuvo, postas buvo gal parašytas prieš 40sec aš kai spaudžiau LIKE tai buvo vos 104, kai paspaudžiau buvo 5012... akinanti šypsen
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:56, #236718
o aš tave pastebėjau, kai ant bardiuro važiavai (NEGALIMA GI). akinanti šypsenakinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:11, #236717
edeni, nežinau, nes man atrodo teks varyti iš vakaro į Kauną ir ten iki sekmadienio būti... akinanti šypsen Aš tavęs ne, nes neieškojau... akinanti šypsen
Jaunelis 2011 rugpjūčio 21 23:08:59, #236716
Facebooke fanai tikrai myli fifa 12 fan page akinanti šypsen pize pradėjau rašyt komentarą kuris susidaro iš keleto žodžių buvo vos 10 komentarų kai paspaudžiau enter jau buvo 104 komentarai xD
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:07, #236715
Swizz, varysi Penktadienį į kritinę? akinanti šypsen nes mačiau ana kritine masę buvai akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:59, #236714
O jeigu rimčiau, tai sistema - tiesiog ozz.
Faitas. 2011 rugpjūčio 21 23:08:18, #236713
akinanti šypsen akinanti šypsen
edeni 2011 rugpjūčio 21 23:08:58, #236712
Jeigu ką čia PHP-Fusion ozzWANTEDmerkia akį))
Jaunelis 2011 rugpjūčio 21 23:08:44, #236711
Krč neprikolinkit akinanti šypsen
Creatium 2011 rugpjūčio 21 23:08:58, #236710
Noyz, čia v4, jeigu ką...
Faitas. 2011 rugpjūčio 21 23:08:19, #236709
akinanti šypsen
Noyz 2011 rugpjūčio 21 23:08:08, #236708
Ko norėt, čia v5 fusion'as. akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:12, #236707
Kas už tai, kad transformuočiausi?!. Nors ne dar pabūsių mirusiu... :/
Faitas. 2011 rugpjūčio 21 23:08:46, #236706
O, šita šaukykla neapsaugota nuo SQL injekcijų. akinanti šypsen akinanti šypsen Gavau visos šaukyklos duomenis akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:17, #236705
Tai turbūt...
Jaunelis 2011 rugpjūčio 21 23:08:06, #236704
Transformer swizz akinanti šypsen
Faitas. 2011 rugpjūčio 21 23:08:59, #236703
A, tai mes abu vienas kitą ne taip supratom akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:54, #236702
Kaip tai pričiom?.. žliumbia
SWIZZ 2011 rugpjūčio 21 23:08:53, #236701
Taigi blem, aš irgi akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>