Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 42
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK101:21:03
inti 3 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
Quantum 2011 kovo 27 16:03:00, #218519
Norėčiau pirkt svetainę, tačiau programuotojo nerandu xD
Quantum 2011 kovo 27 16:03:49, #218518
Aš tai neturėčiau kur su tokiu važinėt akinanti šypsen
MaFetas 2011 kovo 27 16:03:37, #218517
pasiimk drauge jei tokia turi ir lek i nida arba kur salia ir praleist savaitgali dviese, didziausias malonumas kuris gali but tokiu metu liežuvis
EV 2011 kovo 27 16:03:08, #218516
šeip jeigu turėčiau tiek litų daryčiaus bagį bet kadangi jų neturiu tai ir nedarau bet žadu daryti ;D
Quantum 2011 kovo 27 16:03:37, #218515
Labiausiai domina pirkimas akinanti šypsen Ką jūs pirktumėt? akinanti šypsen
tm 2011 kovo 27 16:03:52, #218514
Yra trys kryptys, kažką nusipirk, investuok, arba praleisk gerai laiką su draugais klube šypsosi
botanik 2011 kovo 27 16:03:51, #218513
pirda
EV 2011 kovo 27 16:03:35, #218512
Kiek kainuotų site su 500 filmų online lankomumas maždauk 50-100 u/d ?
Quantum 2011 kovo 27 16:03:27, #218511
Šis savaitgalis toks ir buvo xD Čia tai, kas atliko... akinanti šypsen
MaFetas 2011 kovo 27 16:03:33, #218510
Cyber: daug daug ir dar kartą daug alaus geram savaitgaliui akinanti šypsen
Quantum 2011 kovo 27 16:03:46, #218509
Žmonės, ką šiais laikais galima nusipirkt už 1k litų? ;D Neturiu fantazijos akinanti šypsen
MaFetas 2011 kovo 27 16:03:41, #218508
eik jau obuoli, atsirado dirbantis labai zmogus... Pasikartosiu: atvėsk... Ar nori rimtai kad pradėčiau koliotis, gal apseinam be to?
tm 2011 kovo 27 16:03:54, #218507
Grąžiai skamba, atrodo lygkarščiuočiausi ir putočiau čia kaip nežinau kas, o aš jaučiuosi visiškai ramus šypsosi
EV 2011 kovo 27 16:03:13, #218506
Atvėsk akinanti šypsenDDD
tm 2011 kovo 27 16:03:57, #218505
Dėl tavęs reikia pakelti klausimą, nematau dirbančio kaip admin, o ir grupės prisikirimas, nepažeidus taisyklės, tai grubus pažeidimas taigi.
MaFetas 2011 kovo 27 16:03:50, #218504
eik nenervines mano daviau grupe uz paskutinius sakinius staff temoje... Cia ziuriu pats labai drasus jautiesi, atvesk
Taranas 2011 kovo 27 16:03:14, #218503
gali kas padet su medaliais ?
tm 2011 kovo 27 15:03:40, #218502
Nurodyta nuobaudos priežastis: Šiek tiek atvėsk
tm 2011 kovo 27 15:03:28, #218501
už tai kad atsikirtau tau tipo adminas tai nuobaudą skyrei: Dėl portalo taisyklių pažeidimo, Jums buvo paskirta vartotojų grupė - "Idiotas". Nuobauda paskirta iki 2011 kovo 28 Nuobaudą paskyrė administratorius MaFetas Nurodyta nuobaudos
tm 2011 kovo 27 15:03:57, #218500
Mafestas neperdrasus pasidarei ?
Apocal 2011 kovo 27 15:03:43, #218499
EV Prikolistas akinanti šypsen
Auryzaz 2011 kovo 27 15:03:42, #218498
nkk.lt - sudas.
mNm. 2011 kovo 27 15:03:57, #218497
jmj pasikeisk iš *.dll į .so failus. ...
switz 2011 kovo 27 15:03:13, #218496
Tai kasnors? ar užtenka packe pakeist modus į linux?
EV 2011 kovo 27 15:03:48, #218494
tophost.lt lb geras niekad neluzta arba nkk.lt 2 geriausi hostai
switz 2011 kovo 27 15:03:54, #218493
Kas galėtų perdaryti admin packą ant linux?
SkyName 2011 kovo 27 15:03:38, #218492
serveriai.lt
Apocal 2011 kovo 27 15:03:24, #218491
Hostex.lt, Serveriai.lt, šypsosi
tofy 2011 kovo 27 15:03:03, #218490
ahost.lt
AceN 2011 kovo 27 15:03:21, #218489
Žmonės,koks jūsū nuomonę geriausias hostingas? ;D Ta prasme nelūžinėjantis ir gan greitokas
tm 2011 kovo 27 15:03:03, #218488
sidabras iki kada galioja? koks vps ? akinanti šypsen
MDSidabras 2011 kovo 27 15:03:15, #218487
ZaidimuServeriai.COM ; NemokamaMP3.LT ; NFSWorld.lt ; Mokinys.NET Parduodu arba mainau į vps. šypsosi
tm 2011 kovo 27 14:03:47, #218486
kam rytas, kam jau pavakariai
Apocal 2011 kovo 27 14:03:50, #218485
Laba rytą šypsosi
Sanex 2011 kovo 27 14:03:11, #218484
Man ne
EV 2011 kovo 27 14:03:19, #218483
Parduodu 5USD paypal gal kam reikia ?
Linas. 2011 kovo 27 14:03:05, #218482
http://www.phpfusion-l
t.com/forum/viewthread
.php?thread_id=39217#4
75492
viva 2011 kovo 27 14:03:15, #218481
As (S)ekspertas
Skifas 2011 kovo 27 14:03:05, #218480
As jau terminatorius ;D
mNm. 2011 kovo 27 12:03:06, #218479
Thank you Captain Obvious! Here, have this rock.
MC 2011 kovo 27 12:03:10, #218478
Šiaip geriausia tai daryti kokiems anglams, ir šiaip užsieniui, dėt sms sistemas angliškas ir t.t. kad užsienis galėtų pirkti priv, ir užsipirkti boost, ir laukt, kol kapsės litai šypsosi
savas155 2011 kovo 27 12:03:19, #218477
man ir reiktu
switz 2011 kovo 27 12:03:38, #218476
Gal kas turite Admin Packą Linux OS ZM ?
switz 2011 kovo 27 12:03:30, #218475
Dar turiu balanse litų, užteks prasistesti, o šeip su draugais mesimės ir vsio šypsosi
Timas. 2011 kovo 27 12:03:24, #218474
http://www.phpfusion-l
t.com/ieskau-darbo-int
ernete,t38700#post_471
744
mNm. 2011 kovo 27 12:03:51, #218473
Ir šiaip, šiais laikais neapsimoka kurti jau tų CS servų. Palaikysi mėnesį tą servą, kuriame niekas neloš.. Pažiūrėk kiek tų servų jau yra... Na na\ebent turi LTL išlaikymams ilgesniam laikotarpiui ir reklamai. Tada gal jau kažką pasieksi.merkia akį
switz 2011 kovo 27 12:03:43, #218472
Gal kas noretu padet daryt serva? VPS turiu,domena turiu. šypsosi
mNm. 2011 kovo 27 12:03:57, #218471
Zm =)
switz 2011 kovo 27 12:03:47, #218470
Koks servas apsimoka labiausiai? Public ar zm?
SudeginauVaika 2011 kovo 27 12:03:59, #218469
bandau is vienos data base i kita perkelti ir vaError Restoring database Details That database does not belong to you
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>