Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 133
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
ehoqhoqhoqe 2011 kovo 22 22:03:15, #217998
Nuo 60LT dizaino piešimas.
andriuxa 2011 kovo 22 22:03:36, #217997
pigiai pas ji viskas xD
ehoqhoqhoqe 2011 kovo 22 22:03:13, #217996
Kaip kainos pas gY pamanomos? šypsosi
switz 2011 kovo 22 21:03:37, #217995
http://e-prekes.lt/pro
duct.php?id_product=14
Toki eitu ant pc pajungt?
nbanba 2011 kovo 22 21:03:30, #217994
Ver, gY rekomenduoju.
Ver 2011 kovo 22 21:03:51, #217993
Reikia rimto dizainerio, o ne tokio kuris šūdą mala ir geriau, kad ir sukoduotų.
switz 2011 kovo 22 21:03:37, #217992
Kas rytoj galėtų įdiegti cs sms sistema?
Nepas 2011 kovo 22 21:03:23, #217991
Karoli tu grybs.
ehoqhoqhoqe 2011 kovo 22 21:03:54, #217990
ŠeLMiz nebeprikolink. akinanti šypsen
MC 2011 kovo 22 21:03:41, #217989
gY manau, nors ir d8 neblogi dizainai.
Karolis 2011 kovo 22 21:03:29, #217988
Aš tai tau siūlau patikimą dizainerį Nepą akinanti šypsen
Nepas 2011 kovo 22 21:03:17, #217987
Kokios tematikos dizaino reiks? šypsosi
ehoqhoqhoqe 2011 kovo 22 21:03:00, #217986
Pas ką dizaino paslaugas geriau sakytis: D8 ar gY? Kaip Jūs manot?
Drevils 2011 kovo 22 21:03:53, #217985
Nagi: http://www.phpfusion-l
t.com/spalvos-paneleje
,t39077#post_474400
Wiav 2011 kovo 22 20:03:58, #217984
Na PHP meistrai į pagalbą: http://phpfusion-lt.co
m/stringdata-ir-fwrite
-klausimas,p39079,4744
09#post_474409
Jaunelis 2011 kovo 22 20:03:21, #217983
exorious yra
Exorious 2011 kovo 22 20:03:17, #217982
http://www.phpfusion-l
t.com/dizainas-su-iski
epiais,p39078,474404#p
ost_474404
mNm. 2011 kovo 22 20:03:33, #217981
jau siunčiuosi ir aš. ačiū kad priminei.. šypsosi))
Exorious 2011 kovo 22 20:03:18, #217980
Yra galinčių padėti dėl dizaino redagavimo?
MC 2011 kovo 22 20:03:28, #217979
Bet žinot, serious sam vis tiek geriausias. Vakar parsipūčiau, vardan senų laikų, tai visai linksma pataškyti tuos kūbinius mobus juokiasi
Rose 2011 kovo 22 19:03:08, #217978
Tai maladiec ;D
Nepas 2011 kovo 22 19:03:34, #217977
Isvis nezaidziu. juokiasi
Rose 2011 kovo 22 19:03:09, #217976
Ką tu žinosi, jaučiu vieną žaidmą metus visus loši
Užsakymas 2011 kovo 22 19:03:39, #217975
http://phpfusion-lt.co
m/pirkciau-nba-live-tu
rnyro-faila,t39062 Dėl NBA stats įdiegimo.
Nepas 2011 kovo 22 19:03:04, #217974
Vaikas ka daugiau bepridursi. Pagalbos iesko apie visai nezinoma zaidima bent jau man php-fusion supporte.
Rose 2011 kovo 22 19:03:27, #217973
L.M neaiškink. Rašiau į off-topic diskusijas..
Nepas 2011 kovo 22 19:03:27, #217972
Emaila parasyk i pm. Bet nesenai meginau siust Selmiui tai nbelabai jam atejo.
blist 2011 kovo 22 19:03:58, #217971
gal kas turit padovanot torrent.lt pakvietimą?:/
Nepas 2011 kovo 22 19:03:56, #217970
Ciuozk i games.lt ir klausk apie savo zaidimus.
Rose 2011 kovo 22 19:03:52, #217969
žūrėk toliau, man reikia pagalbos
tofy 2011 kovo 22 19:03:45, #217968
Žiūriu kuo toliau tuo daugiau čia yra tik floodinama o nedaroma tai ko reikia, greit net nebereikės forumo kategoriju kaip phpfusion.
Rose 2011 kovo 22 19:03:31, #217966
http://www.phpfusion-l
t.com/napoleon-total-w
ar,t39071 kas padės +11
Užsakymas 2011 kovo 22 18:03:18, #217965
http://phpfusion-lt.co
m/pirkciau-nba-live-tu
rnyro-faila,t39062
Rose 2011 kovo 22 18:03:01, #217964
http://www.phpfusion-l
t.com/napoleon-total-w
ar,t39071
andriuzxxx 2011 kovo 22 18:03:00, #217963
Kas naudojet click2cash.lt?
MiniBox 2011 kovo 22 18:03:30, #217962
Andriux, iš spamo demotyvacijoje..merkia akį
Banny 2011 kovo 22 18:03:34, #217961
kas nors buve susidure su Windows virtuoal xp?
andriuzxxx 2011 kovo 22 17:03:00, #217960
normaliai 70 online webe nesuprantu iš kur akinanti šypsen
blist 2011 kovo 22 17:03:23, #217959
Kas padovanosit torrent.lt pakvietimą?:/
Taimeris 2011 kovo 22 17:03:06, #217958
Kas žinot http://www.youtube.com
/watch?v=15Py3uxsbLQ kur greičiau dainuoja? Remixas gal, nežinau
andriuzxxx 2011 kovo 22 17:03:39, #217957
http://radarurl.com/ur
l/csmirtis.lt Teisingai rodo ?
Rose 2011 kovo 22 17:03:00, #217956
Po kiek dabar baltraker pakvietimai yra?
Taimeris 2011 kovo 22 17:03:40, #217955
ar oficialiai galima pardavinėti supporto acc, kuriame yra nemažas balansas?
Užsakymas 2011 kovo 22 17:03:45, #217954
http://www.phpfusion-l
t.com/re-pirkciau-nba-
live-turnyro-faila,t39
062#post_474237
MiniBox 2011 kovo 22 17:03:52, #217953
http://phpfusion-lt.co
m/ieskau-ieskau-kas-su
kurtu-468x60-bei-120x6
0-reklaminius-banerius
-uz-reklama-ar-vhost-l
t-taskus,t39031
dkk 2011 kovo 22 16:03:45, #217952
swx,lyg ir nieko
.Vaidas. 2011 kovo 22 16:03:03, #217951
Sveiki, kas naujo php pasauly?
switz 2011 kovo 22 16:03:51, #217950
Traukti virvę angliškai pulling rope?
dkk 2011 kovo 22 16:03:45, #217949
hi
KIRIL 2011 kovo 22 14:03:25, #217948
...idomus šypsosi Juk nemokamai neprašysiu..
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>