Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 132
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK119:13:26
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
mNm. 2011 kovo 16 19:03:18, #217290
http://images1.memegen
erator.net/ImageMacro/
4955912/PROBLEM.jpg akinanti šypsen
andriuxa 2011 kovo 16 19:03:31, #217289
Troll čia juodas humoras akinanti šypsen
mNm. 2011 kovo 16 18:03:56, #217288
Open Img > http://www.wordtravels
.com/images/map/Japan_
map.jpg > then hold F11. LOL.
andriuzxxx 2011 kovo 16 18:03:40, #217287
Na o daugiau >?
arvydas17 2011 kovo 16 17:03:25, #217286
http://adf.ly/pnYA
andriuzxxx 2011 kovo 16 17:03:22, #217285
Daugiau nėrą ?
arvydas17 2011 kovo 16 17:03:13, #217284
http://adf.ly/pl7W
N-20 2011 kovo 16 16:03:37, #217283
Na va, pasirodo yra, nežinau, nesidomėjau šypsosi
N-20 2011 kovo 16 16:03:09, #217282
Abejoju, bet yra labai daug programų tokiems dalykams, laaabai patogių, jeigu reikia - rašyk. Greita ir paprasta naudotis šypsosi
tm 2011 kovo 16 16:03:06, #217281
failai.ltmerkia akį
andriuzxxx 2011 kovo 16 16:03:01, #217280
Yra kokiu foto talpyklu ,kad iškart kai įdedi užrašo apačioi deda one.lt
Arvydas 2011 kovo 16 16:03:00, #217279
taip.
Edvinas.T 2011 kovo 16 16:03:08, #217278
Nachal patikimas su ebay yra?
Matulis 2011 kovo 16 16:03:53, #217277
Sveiki visi šypsosi
IGEN 2011 kovo 16 15:03:58, #217276
Labas Dienas!
N-20 2011 kovo 16 15:03:10, #217275
akinanti šypsen
Mant1s 2011 kovo 16 14:03:50, #217274
Kad padės didelėja problemoja gaus 3lt banku raškyite skype: K3ntukaz_ Pirmas eisu.
keistas 2011 kovo 16 14:03:21, #217273
Lietuvisku nezinau net..
SkyName 2011 kovo 16 13:03:48, #217272
Lietuvišku manmerkia akį
keistas 2011 kovo 16 13:03:34, #217271
rusiskas realnaji pacany
SkyName 2011 kovo 16 13:03:58, #217270
Gal kas pasiūlytu kokių filmų Komediju ?
andriuzxxx 2011 kovo 16 13:03:07, #217269
Taip? http://www.csmirtis.lt
/submit.php?stype=n
andriuzxxx 2011 kovo 16 13:03:51, #217268
Koks turi būti linkas ant naujienu pateikimo? ;D
paulius0 2011 kovo 16 12:03:48, #217266
o kazin imanoma pirmini teksta paslept ar nlb? šypsosi
N-20 2011 kovo 16 12:03:07, #217265
Nevermind susisiekiau su dizaino autorium, padėjo išspręst problemą šypsosi
N-20 2011 kovo 16 12:03:39, #217264
O manęs šiandien ir skype žiūriu nebeklauso
N-20 2011 kovo 16 12:03:24, #217263
Jeigu gali į skype: tomas.bazys parašyk, nes nemažai aiškint :/
pokemonu_karalius 2011 kovo 16 12:03:17, #217262
na rezk...
N-20 2011 kovo 16 12:03:41, #217261
Sveiki, WP meistrų gal yra online? Nesudoroju vieno dizaino reikia pagalbos! šypsosi
paulius0 2011 kovo 16 11:03:38, #217260
sveiki, o kazin imanoma pirmini teksta paslept ar nlb? šypsosi
Saulala 2011 kovo 16 10:03:14, #217259
sveiki akinanti šypsen
pokemonu_karalius 2011 kovo 16 10:03:17, #217258
Kas turit IE 6? liežuvis
tm 2011 kovo 16 09:03:28, #217257
Labas rytas liaudis.
Edvinas.T 2011 kovo 16 07:03:06, #217256
Dėkui MC +11 tau.
MC 2011 kovo 16 07:03:18, #217255
Nachal pirkdavo
Edvinas.T 2011 kovo 16 07:03:37, #217254
Nėra tokio puslapio, oš nepatikimu nenoriu užsisakyti, atsimenu buvo dar tema čia kad pirko viska iš ebay jis..
.d0en 2011 kovo 16 07:03:28, #217253
Ne Noyz, žinau kad skype saltasdusas webas prekes.us
Edvinas.T 2011 kovo 16 07:03:58, #217252
Man atrodė, kad Noyz, ar dar kažkas... nebeatsimenu, bet žinau kad turi jis jau apie +24 reputacijos ;D
Karolis 2011 kovo 16 07:03:12, #217251
Efectaz ligtais.
Edvinas.T 2011 kovo 16 07:03:48, #217250
Atsimenu ten kažkas pirkdavo per ebay prekes, kas ten per čiuvas buvo? ;D Reikia akd nupirktu kai ką.
Edvinas.T 2011 kovo 16 06:03:24, #217249
Sveiki, kaitk gryžau iš darbo akinanti šypsen labas rytas akinanti šypsen
ZW 2011 kovo 16 06:03:14, #217248
Labas rytas
tm 2011 kovo 16 01:03:17, #217247
Labanaktis.
altenis 2011 kovo 15 23:03:28, #217246
www.webdnd.com/f
orumai,t38808#post_472
474 Patarkit... šypsosi
dubsteps 2011 kovo 15 23:03:12, #217245
Uzeikit i cs servery 24/7 IP: csglow.sytes.net
dubsteps 2011 kovo 15 23:03:47, #217244
www.cs.glow.lt
Nepas 2011 kovo 15 22:03:10, #217243
Skype insijunk.
Karolis 2011 kovo 15 22:03:44, #217242
Užtat kosminių rutuliukų turiu. Pirksi ? akinanti šypsen
Nepas 2011 kovo 15 22:03:34, #217241
Net neturejai tu ju ir neturi. .!.
Karolis 2011 kovo 15 22:03:29, #217240
Taigi tu vakar nupirkai akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>