Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 152
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK121:19:05
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Internetinė piešimo mokykla
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: Hearior Peržiūrų: 4982      Spausdinti temą
2011 Vas. 14 16:02:46          1 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Sveiki, taigi man būtų neblogai palankyti piešimo kursus, tačiau gyvai- nelabai dėl savų priežasčių.

Taigi galvoju palankyti kokius internetinius piešimo kursus.
Jeigu kas žinot, pasakykit. Būčiau dėkingas.

Kursai gali būti užsienietiški (anglų kalba) ar lietuvių. galbūt labiau trauktų užsienietiški.

Pamokos galėtų ateiti į emailą arba vykti live.

Turėtų būti atsiskaitymai.

Gerai būtų, kad baigus atsiųstų kokį diplomą.

Kursai turėtų trukti 3-3,5 metus.

Čia kalbu ne apie photošopus, o apie piešimą ant popieriaus ir pnš.

Kursų kainos neturėtų būti kosminės.


Jeigu padėsit, bandysiu atsilygint.
2011 Vas. 14 16:02:57          2 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Mano manymu tau reiktu tureti skeneri kad galetu piesinius perkleti i kompiuteri

www.allgirls.eu - Hot girls
www.killhumor.com - Funny stuff
2011 Vas. 14 16:02:48          3 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Turiu aš skenerį, taip, kad čia ne problema.
2011 Vas. 14 18:02:04          4 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
O nelengviau butu nueiti i meno mokyklos dailes skyriu. Bent kada as mokiausi buvo grupe sudaryta ir suagusiems. Lanke tevai ir visi kas netingejo. Ir manau nebrangu. Tik gal problema su gerais destytojais.merkia akį

Paaiskin placiau kam to tau reikia... su kokiais tikslais. Gal kazka rasiu...

https://valgo.me
2011 Vas. 14 20:02:30          5 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Studijuot architektūrą, reikia prasipiešt. O į gyvą mokyklą nelabai laiko yra, pastoviai tuo metu, reikėtų, kad galėčiau bet kuriuo paros metu atlikti darbus. Turiu ir kitų užklasinių užsiėmimų.
2011 Vas. 14 21:02:20          6 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Hearior parašė:
Studijuot architektūrą, reikia prasipiešt. O į gyvą mokyklą nelabai laiko yra, pastoviai tuo metu, reikėtų, kad galėčiau bet kuriuo paros metu atlikti darbus. Turiu ir kitų užklasinių užsiėmimų.


Dabar supratau kame esme.
O rusu kalba supranti?

https://valgo.me
2011 Vas. 14 21:02:29          7 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Rusų mokausi, man reikia, bet geriau būtų anglų, ba ten visų terminų tai nesuprasiu.
2011 Vas. 15 17:02:43          8 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
mane taip pat labai domintų.

Ieškau mažų darbų internete.
2011 Vas. 15 17:02:49          9 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
KTU Gimnazijoje vyksta programavimo kursai, taip pat ir piesimo,uzsiemimai vykdavo savaitgaliais. Taigi pachekinkmerkia akį

Kaunietis
2011 Vas. 15 17:02:41          10 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Taip, vyksta, bet tai čia ne per kompą, o reikia vietoj būt kaip supratau.

http://www.ktu.lt/lt/moksleiviam...teliai.asp

2011 Vas. 16 01:02:46          11 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Nu taip vyksta kursai tenais, bet darot viska per kompus, o pats guledamas su laptopu tai nemanau kad ka ismoksi.

Kaunietis
2011 Vas. 16 13:02:09          12 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Nebenukrypinėk nuo temos, nes ištrinsiu postus.

Laptopo neturiu, internetru vyksta daugybė visokių pamokų, o po to dirbi savarankiškai ir atsiskaitai ir viską normaliai išmoksti.
2011 Vas. 16 17:02:23          13 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Irasyk i gool'a anglu kalba "Piesimo kursai online"
Ir rasi visa sarasa. Ir varyk iseiles... skaityk...merkia akį

https://valgo.me
Peršokti į forumą: