Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 94
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK119:26:23
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.146
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Ištrinti
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: kasusipassafas Peržiūrų: 5867      Spausdinti temą
2010 Spa. 17 18:10:54          1 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Ištrinti Ištrinti
* Nebijo ,savaitinio patikrinimo ,nes žino ,kad jis prisidėjo ir dirbo pakankamai (savaitinis patikrinimas jo nereikia bijoti tiesiog kas savaitę tikrinsiu kiek vienas ar kitas žmogus nudirbo prie puslapio šypsosi tai darysiu norėdamas užtikrinti puslapio populiarumą).
* Yra veiklūs.
* Turi skype.

Jei susidomėjote rašykite skype: adma-08

2010 Spa. 17 19:10:59          2 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
SofteriZ parašė:
Mano manymu viskas ne paaugliška, o vaikiška. P.S be klaidų rašyti yra neįmanoma.



Eilinį kartą nusišnekėjai ;DD

http://Online-Tv.LT
Koduoju Php-Fusion dizainus
Redagavo Zeck 2010 Spa. 17 19:10:18
2010 Spa. 17 20:10:39          3 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Čia atlyginimas bus? nes tokios taisyklės, patikrinimai ... akinanti šypsen

2010 Spa. 17 20:10:46          4 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Ieškau žmonių kurie :
* Yra veiklūs.
* Turi skype.

turiu skype kiek mokėsi? akinanti šypsenakinanti šypsenakinanti šypsen
2010 Spa. 17 20:10:57          5 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
ramzik parašė:
Čia atlyginimas bus? nes tokios taisyklės, patikrinimai ... akinanti šypsen

Pelnu bus dalinamasi ,bei dar kai kas ,ko kol kas negaliu sakyti.
2010 Spa. 17 20:10:21          6 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
O tai iš kur pelnas? Skaitosi čia bus komercinis projektas, ar parama web dalinsies?

2010 Spa. 17 20:10:10          7 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
nerimtai viskas atrodo, teisingai kazkas sake vaiku lygio. O ka tu darysi? kokios tavo pareigos? tik tikrinsi visus? kokios tinklapio perspektyvos? koks lankomumas? ar ateityje planuoji ka nors uzdirbti? koks pelno dalinimosi santykis? viska konkreciai isdestyk, nes as ir galiu prikurt temu. Saitu turiu neviena....

www.mokslon.lt - Mokslo Naujienos
www.narsau.lt
SEO, Drupal, Tinklapių kūrimo paslaugos
2010 Spa. 18 13:10:47          8 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
snaige12 parašė:
nerimtai viskas atrodo, teisingai kazkas sake vaiku lygio. O ka tu darysi? kokios tavo pareigos? tik tikrinsi visus? kokios tinklapio perspektyvos? koks lankomumas? ar ateityje planuoji ka nors uzdirbti? koks pelno dalinimosi santykis? viska konkreciai isdestyk, nes as ir galiu prikurt temu. Saitu turiu neviena....


Rašysiu straipsnius ,naujienas ,kelsiu siuntinius ,video , prižiūrėsiu forumą, tvarkysiu reklamos reikalus ir pnš.
Būdavo į dieną į forumą ateidavo 100-200 lankytojai
Iš google advense
2010 Spa. 18 15:10:56          9 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
kad pats klaidų darai... Tarpą reikia dėti ne prieš, o po kablelio.

Nebijo ,savaitinio patikrinimo ,nes žino ,kad jis prisidėjo ir dirbo pakankamai (savaitinis patikrinimas jo nereikia bijoti tiesiog kas savaitę tikrinsiu kiek vienas ar kitas žmogus nudirbo prie puslapio šypsosi tai darysiu


čia išvis nežinia ką išskyrei...

Kas liečia projektą tai mintis yra gan įdomi.
2010 Spa. 18 15:10:32          10 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
SofteriZ parašė:
Turėjau omeny apskritai nė karto nepadaryti klaidos.



Vistiek nusišnekėjai..

http://Online-Tv.LT
Koduoju Php-Fusion dizainus
2010 Spa. 18 16:10:33          11 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
echh parašė:
kad pats klaidų darai... Tarpą reikia dėti ne prieš, o po kablelio.

Nebijo ,savaitinio patikrinimo ,nes žino ,kad jis prisidėjo ir dirbo pakankamai (savaitinis patikrinimas jo nereikia bijoti tiesiog kas savaitę tikrinsiu kiek vienas ar kitas žmogus nudirbo prie puslapio šypsosi tai darysiu


čia išvis nežinia ką išskyrei...

Kas liečia projektą tai mintis yra gan įdomi.


Keista šitą reiks užmest kada informatikos mokytojui per jį klaidingai dedu kablelį... akinanti šypsen
1 Žmogus jau priimtas šypsosi

2010 Spa. 18 21:10:38          12 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Galėčiau prižiūrėti forumą. šypsosi

Visokių yra, visokių reikia.
2010 Spa. 19 16:10:56          13 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Fozzas parašė:
Galėčiau prižiūrėti forumą. šypsosi

Priimtas jau priimti 2 nauji nariaimerkia akį
Dabar reikėtų dar vieno prie saito ir prie forumo šypsosi ,nes dabar 2-saitas 2-forumas šypsosi
2010 Spa. 19 16:10:07          14 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
aš prie forumo noriu.! šypsosi
Jei nori ko paklaust, tai PM... šypsosi

Ieškau mažų darbų internete.
Peršokti į forumą: