Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 75
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Kaip sukurti toki prisijungima....
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: Jupiter Peržiūrų: 5592      Spausdinti temą
2007 Gru. 3 20:12:11          1 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Kaip sukurti toki prisijungima kaip pavaizduota nuotraukoje.Aš šį prisijungimą pamačiau Ptyckos themoje "OrangeCity" ... Tai gal kas koda prašys koki ar kaip tai reikia sukurti?


2007 Gru. 3 20:12:23          2 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Nu bent jau man tai foto nekrauna

ex best admin!
2007 Gru. 3 20:12:01          3 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Štai tesiogine nuoroda.
http://www.talpink.lt/images/v.p...0login.JPG

2007 Gru. 3 20:12:30          4 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Prisijugimas headerįj čia...Jei moki su php reikia įterti šokį kodą į theme.php jį gali rasti Qrmiz CS_THEME. Sėkmės dabar nelabai laiko duočiau tau tą kodą...

2007 Gru. 3 20:12:32          5 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Na pameginsiu surasti toi themoi.Jei kas turi dar ka pasiūliti rašykite šypsosi

2007 Gru. 3 20:12:52          6 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
sRx, asiliau tu, Qrmiz'o CS themeje yra šiektiek netobulas prisijungimas, nes yra su openside, tad geriau imti iš soccer themes, nes ten nėra jokių openside, panelių įmidžių, borderių ir kito nereikalingo stuff'o.

[galingų saliutų foto]
2007 Gru. 3 20:12:15          7 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
pasiimk user_info_panel koda ir paste i theme.php faila

2007 Gru. 3 20:12:50          8 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Gal galite kas koda numesti?Nes niekaip man neina vis erora išmeta žliumbia


Redagavo Jupiter 2007 Gru. 3 20:12:00
2007 Gru. 3 20:12:56          9 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Hmm...Argi sunku padėti?blogai

2007 Gru. 3 20:12:29          10 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
nu taigi lenva bet man toks prisijungimas blogai

2007 Gru. 3 20:12:48          11 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
// Start banner code / Banerio kodas
   echo "<table width='100%' cellspacing='0' cellpadding='0'>";
   echo "<tr><td height='250' background='".THEME."media/header.jpg' align='right' valign='bottom' style='padding-bottom: 30px;' class='full-header'>
   <table width='900' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0'>
  <tr>
    <td>&nbsp;</td>
    <td width='220' align='center'>";
   // Jei narys, prisijungimas atrodo taip
   if (iMEMBER) {
   openside2($userdata['user_name']);
   $msg_count = dbcount("(message_id)", "messages", "message_to='".$userdata['user_id']."' AND message_read='0'AND message_folder='0'");
echo "<table width='100%' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0'>
  <tr>
    <td>\n";
   if ($userdata['user_avatar'] != "") {
   echo "<center><img src='".BASEDIR."images/avatars/".$userdata['user_avatar']."' width='50' height='50'></center>\n";
   } else {
   echo "<center><img src='".THEME."media/no.png' width='50' height='50'></center>\n";
   }
   echo "</td>
    <td><img src='".THEME."images/bullet.gif' alt=''> <a href='".BASEDIR."edit_profile.php' class='sonas'>Apra&#240;ymas</a><br>
<img src='".THEME."images/bullet.gif' alt=''> <a href='".BASEDIR."messages.php' class='sonas'>&#222;inut&#235;s</a><br>
<img src='".THEME."images/bullet.gif' alt=''> <a href='".BASEDIR."members.php' class='sonas'>Nariai</a><br>\n";
   if (iADMIN && (iUSER_RIGHTS != "" || iUSER_RIGHTS != "C")) {
      echo "<img src='".THEME."images/bullet.gif' alt=''> <a href='".ADMIN."index.php".$aidlink."' class='sonas'>Administracija</a><br>\n";
   }
   echo "<img src='".THEME."images/bullet.gif' alt=''> <a href='".BASEDIR."setuser.php?logout=yes' class='sonas'>Atsijungti</a>\n";"
   <td><img src='".THEME."images/blank.gif'></td>
  </tr>
</table>

\n";
   // Jei ne narys
} else {
   openside2("Prisijungimas");
   echo "<table width='100%' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0' background='".THEME."images/userlogin.gif' align='center' class='side2'><form name='loginform' method='post' action='".FUSION_SELF."'>
  <tr>
    <td align='right'>Login name: </td>
    <td>&nbsp;<input type='text' name='user_name' class='textbox2' style='width:100px;filter:alpha(opacity=70)'></td>
  </tr>
  <tr>
    <td align='right'>Password: </td>
    <td>&nbsp;<input type='password' name='user_pass' class='textbox2' style='width:100px;filter:alpha(opacity=70)'></td>
  </tr>
  <tr>
    <td align='right'><input type='checkbox' name='remember_me' value='y'></td>
    <td>&nbsp;<input type='submit' name='login' value='Prisijungti' class='button2'></td>
  </tr>
  </form>\n";
   if ($settings['enable_registration']) {
      echo "<a href=".BASEDIR."register.php>Registracija</a> | <a href=".BASEDIR."lostpassword.php>Slapta&#254;odis</a>\n";
   }
   echo"</div>\n";
}
closeside2();
   echo "</td>
   <td><img src='".THEME."images/blank.gif'></td>
  </tr>
</table>
   </td>";
   echo "</tr></table></td></tr></table>\n";
   // End banner code / Banerio kodo pabaiga
   echo "<table width='100%' cellspacing='0' cellpadding='0' class='sub-header'>\n<tr>";
   echo "<td>\n";
   if ($settings['admin_activation'] == "1") echo "<img src='".THEME."images/bullet.gif' alt=''> ".$locale['015'].dbcount("(user_id)", "users", "user_status='2'")."\n";
   echo ($i == 0 ? "&nbsp;" : "")."</td>";
   echo "<td align='right'>".ucwords(showdate($settings['subheaderdate'], time()))."";
   echo "</td></tr></table>\n";
   echo "<table width='100%' border='0' cellpadding='0' cellspacing='0' bgcolor='#FFFFFF'>

</table>\n";
?>




Štai kodas iš tos kur Toonis rekomendavo ;) Jei bus dar kokių neaiškumų klausk...:)

2007 Gru. 3 21:12:29          12 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
DIEKUI !!! Vienas normalus žmogus kuris padėti galėjomerkia akį

2007 Gru. 3 21:12:55          13 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Šitas neblogas scriptas :)

reikia openside2("Prisijungimas"); ir closeside2(); nu vnž manau pats suprasi

2007 Gru. 3 21:12:49          14 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Ne jo, bet šitam kodė nebūtinai...

2007 Gru. 3 23:12:10          15 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Butum pas mane paprases buciau padares...LOL

2007 Gru. 4 15:12:54          16 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Lol blogai tai , kad taves skype nerandu.

Peršokti į forumą: