Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 37
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK111:12:39
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Kas čia gali taip ištampyti?
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Themes

Autorius: pokemonu_karalius Peržiūrų: 4194      Spausdinti temą
2009 Bir. 22 23:06:26          1 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Sveiki,


Kas čia gali taip ištampyti? Gal bandyti redaguoti comments_include.php failą?

Ačiū.

Uostyk.
2009 Bir. 22 23:06:09          2 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
css faile paieškok ten turėtu būti noreapeat kiek pamenu
2009 Bir. 22 23:06:58          3 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
gali ir komentaro textarea istampyt...

2009 Bir. 22 23:06:25          4 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
O textarea įmanomą sumažinti?

Uostyk.
2009 Bir. 22 23:06:54          5 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
zinoma. includes/commnets_include.php


2009 Bir. 23 00:06:46          6 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Gal padėtum? Aš ten nelabai nusimanau akinanti šypsen

Uostyk.
2009 Bir. 23 00:06:59          7 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
dek čia koda..
2009 Bir. 23 00:06:49          8 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
<?php
/*---------------------------------------------------+
| PHP-Fusion 6 Content Management System
+----------------------------------------------------+
| Copyright &#65533; 2002 - 2006 Nick Jones
| http://www.php-fusion.co.uk/
+----------------------------------------------------+
| Released under the terms & conditions of v2 of the
| GNU General Public License. For details refer to
| the included gpl.txt file or visit http://gnu.org
+----------------------------------------------------+
| Comments system developed by CrappoMan
| email: simonpatterson@dsl.pipex.com
+----------------------------------------------------*/
if (!defined("IN_FUSION")) { header("Location:../index.php"); exit; }

include LOCALE.LOCALESET."comments.php";

function showcomments($ctype,$cdb,$ccol,$cid,$clink) {

   global $settings,$locale,$userdata,$aidlink;
   
   if ((iMEMBER || $settings['guestposts'] == "1") && isset($_POST['post_comment'])) {
      $flood = false;
      if (dbrows(dbquery("SELECT $ccol FROM ".DB_PREFIX."$cdb WHERE $ccol='$cid'"))==0) {
         fallback(BASEDIR."index.php");
      }
      if (iMEMBER) {
         $comment_name = $userdata['user_id'];
      } elseif ($settings['guestposts'] == "1") {
         $comment_name = trim(stripinput($_POST['comment_name']));
         $comment_name = preg_replace("(^[0-9]*)", "", $comment_name);
         if (isNum($comment_name)) $comment_name="";
      }
      $comment_message = trim(stripinput(censorwords($_POST['comment_message'])));
      $comment_smileys = isset($_POST['disable_smileys']) ? "0" : "1";
      if ($comment_name != "" && $comment_message != "") {
         $result = dbquery("SELECT MAX(comment_datestamp) AS last_comment FROM ".DB_PREFIX."comments WHERE comment_ip='".USER_IP."'");
         if (!iSUPERADMIN || dbrows($result) > 0) {
            $data = dbarray($result);
            if ((time() - $data['last_comment']) < $settings['flood_interval']) {
               $flood = true;
               $result = dbquery("INSERT INTO ".DB_PREFIX."flood_control (flood_ip, flood_timestamp) VALUES ('".USER_IP."', '".time()."')");
               if (dbcount("(flood_ip)", "flood_control", "flood_ip='".USER_IP."'") > 4) {
                  if (iMEMBER) $result = dbquery("UPDATE ".DB_PREFIX."users SET user_status='1' WHERE user_id='".$userdata['user_id']."'");
               }
            }
         }
         if (!$flood) $result = dbquery("INSERT INTO ".DB_PREFIX."comments (comment_item_id, comment_type, comment_name, comment_message, comment_smileys, comment_datestamp, comment_ip) VALUES ('$cid', '$ctype', '$comment_name', '$comment_message', '$comment_smileys', '".time()."', '".USER_IP."')");
      }
      redirect($clink);
   }

   tablebreak();
   opentable($locale['c100']);
   $result = dbquery(
      "SELECT tcm.*,user_name FROM ".DB_PREFIX."comments tcm
      LEFT JOIN ".DB_PREFIX."users tcu ON tcm.comment_name=tcu.user_id
      WHERE comment_item_id='$cid' AND comment_type='$ctype'
      ORDER BY comment_datestamp ASC"
   );
   if (dbrows($result) != 0) {
      $i = 0;
      echo "<table cellpadding='0' cellspacing='1' width='100%' class='tbl-border'>\n";
      while ($data = dbarray($result)) {
         echo "<tr>\n<td class='".($i% 2==0?"tbl1":"tbl2")."'><span class='comment-name'>\n";
         if ($data['user_name']) {
            echo "<a href='".BASEDIR."profile.php?lookup=".$data['comment_name']."'>".$data['user_name']."</a>";
         } else {
            echo $data['comment_name'];
         }
         if ($data['comment_smileys'] == "1") {
            $comment_message = parsesmileys($data['comment_message']);
         } else {
            $comment_message = $data['comment_message'];
         }
         $comment_message = nl2br(parseubb($comment_message));
         echo "</span>\n<span class='small'>".$locale['041'].showdate("longdate", $data['comment_datestamp'])."</span><br>\n";
         echo $comment_message."</td>\n</tr>\n";
         $i++;
      }
      if (checkrights("C")) echo "<tr>\n<td align='right' class='".($i% 2==0?"tbl1":"tbl2")."'><a href='".ADMIN."comments.php".$aidlink."&amp;ctype=$ctype&amp;cid=$cid'>".$locale['c106']."</a></td>\n</tr>\n";
      echo "</table>\n";
   } else {
      echo $locale['c101']."\n";
   }
   closetable();
   tablebreak();
   opentable($locale['c102']);
   if (iMEMBER || $settings['guestposts'] == "1") {
      echo "<form name='inputform' method='post' action='$clink'>
<table align='center' cellspacing='0' cellpadding='0' class='tbl'>\n";
      if (iGUEST) {
         echo "<tr>
<td>".$locale['c103']."</td>
</tr>
<tr>
<td><input type='text' name='comment_name' maxlength='30' class='textbox' style='width:100%;'></td>
</tr>\n";
      }
      echo "<tr>
<td align='center'><textarea name='comment_message' rows='6' cols='74' class='textbox'></textarea><br>
<input type='button' value='b' class='button' style='font-weight:bold;width:25px;' onClick=\"addText('comment_message', '', '');\">
<input type='button' value='i' class='button' style='font-style:italic;width:25px;' onClick=\"addText('comment_message', '', '');\">
<input type='button' value='u' class='button' style='text-decoration:underline;width:25px;' onClick=\"addText('comment_message', '', '');\">
<input type='button' value='url' class='button' style='width:30px;' onClick=\"addText('comment_message', '[url]', '[/url]');\">
<input type='button' value='mail' class='button' style='width:35px;' onClick=\"addText('comment_message', '[mail]', '[/mail]');\">
<input type='button' value='img' class='button' style='width:30px;' onClick=\"addText('comment_message', '[img]', '[/img]');\">
<input type='button' value='center' class='button' style='width:45px;' onClick=\"addText('comment_message', '
', '
');\">
<input type='button' value='small' class='button' style='width:40px;' onClick=\"addText('comment_message', '', '');\">
<input type='button' value='code' class='button' style='width:40px;' onClick=\"addText('comment_message', '
', '


');\">
<input type='button' value='quote' class='button' style='width:45px;' onClick=\"addText('comment_message', '
', '
');\">
<br><br>
".displaysmileys("comment_message")."
</tr>
<tr>
<td align='center'><input type='checkbox' name='disable_smileys' value='1'>".$locale['c107']."<br><br>
<input type='submit' name='post_comment' value='".$locale['c102']."' class='button'></td>
</tr>
</table>
</form>\n";
   } else {
      echo $locale['c105']."\n";
   }
   closetable();
}
?>




Uostyk.
2009 Bir. 23 00:06:08          9 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Man tavo webą rodo be šių brokų galvoja

2009 Bir. 23 00:06:25          10 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
hmm.. Matyt dėl to ,kad aš per laptopą naršau nežino Pas mane raiška mažesnė...

Uostyk.
2009 Bir. 23 00:06:57          11 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
DeXter parašė:
Man tavo webą rodo be šių brokų galvoja


man išvis neatidaro kox web adresas be .tk galunės ?

code and design solutions tinklalapių kūrimas
2009 Bir. 23 00:06:01          12 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
www.nairkas.freehostia.com nežino

Uostyk.
2009 Bir. 23 00:06:32          13 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Kaip tik per ta freehostia man neeina juokiasi
2009 Bir. 23 00:06:25          14 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Nzn keistai čia akinanti šypsenDDD Man visaip įeiną...

Uostyk.
2009 Bir. 23 00:06:05          15 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Na bet žodžiu pas mane eina viskas be brokųmerkia akį Daug kam ant laptokų kitaip rodo
2009 Bir. 23 00:06:47          16 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
o su tk galune atidare bet kažko letai o su freehostia nevalit neatidaro
Žinai ką siulau pamažinti paneliu dydi užtenka ir standartinio 175 o naujienų padidink nes nekaip atrod dude.merkia akį

code and design solutions tinklalapių kūrimas
Redagavo Jaunelis 2009 Bir. 23 00:06:41
2009 Bir. 23 00:06:11          17 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Jaunelis parašė:
o su tk galune atidare bet kažko letai o su freehostia nevalit neatidaro


Man .tk atidaro kuo puikiausiai, o freehostia irgi taip pat (neveikia) galvoja

EDIT: jo, mažink paneles, nes jos beveik kaip naujienos

Peršokti į forumą: