Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 54
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Keičiuosi 468x60 reklama [Mažo populiarumo]
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku - keičiuosi reklama

Autorius: sniuff Peržiūrų: 6393      Spausdinti temą
2009 Vas. 16 17:02:19          1 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą

Noriu keistis reklama, mano puslapis kol kas nėra populiarus, dėl dviejų esminių priežasčių, kad mažai info ir reklama nebuvo pirkta.
Lankomumas ~10unikalių, tai tikrai mažai.
http://www.hey.lt/details.php?id=lineagesii


Keičiuosi 468x60 reklama:

Kodas:
<a href='http://www.LineageII.Lt' target='_blank' title='LineageII.Lt - Tavo LineageII pasaulis'><img src='http://www.lineageii.lt/images/adv/468x60.gif' title='LineageII.Lt - Tavo LineageII pasaulis' border='0'></a>




Sąlygos:
Puslapis turi būti skirtas visoms amžiaus grupėm.
Svetainė neturi būti CS arba kitokio turinio, kuris pažeidžia LR įstatymus.
Lankomumas turi būti toks pat arba didesnis.
Reklama negali būti besikeisiančiu principo arba nebūtų rodoma visuose puslapiuose.

Daugiau sąlygų neturiu.

http://androider.info/
Redagavo 2009 Vas. 16 17:02:09
2009 Vas. 16 17:02:23          2 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Galbūt norėtum pirkti reklamą portale f1fanas.lt - 800 unikalių, 10000 peržiūrų.

Kiekvienam žmogui yra skirta dovana, tik ne kiekvienas sugeba ją atrasti.
Redagavo Peacemaker 2009 Vas. 16 17:02:36
2009 Vas. 16 17:02:02          3 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Peacemaker parašė:
Galbūt norėtum pirkti reklamą portale f1fanas.lt - 800 unikalių, 10000 peržiūrų.

Kol informacijos nėra, tai investuoti net neapsimoka į reklamą. Ne.

http://androider.info/
2009 Vas. 16 17:02:24          4 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Gal noretum keistis su http://mobilus.wu.lt ?

2009 Vas. 16 17:02:37          5 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Pasiulau www.MP3Garsas.com
Kaikuriu salygu neatitinku šypsosi

2009 Vas. 16 17:02:06          6 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Zapojus,
Tavo lankomumas nesiekia, net 10, tai nelabai apsimoka ;D
DeeJay parašė:
Pasiulau www.MP3Garsas.com
Kaikuriu salygu neatitinku šypsosi

Ne ačiū.

http://androider.info/
Redagavo 2009 Vas. 16 17:02:04
2009 Vas. 16 17:02:13          7 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Tai gal pasieks kai reklama bus tavo saite ;D

2009 Vas. 16 17:02:59          8 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Nu headeris l2 puslapio tj baik eee.. be žado
2009 Vas. 16 17:02:49          9 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Zapojus, ne.
Amberis, eik tu nx. Ar prašiau komentarų, tai susikišk savo pirštą atgal į šikną ir po stalu lįsk, kur tau vieta...

http://androider.info/
2009 Vas. 16 17:02:27          10 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Sniuff nervuotas ;D

2009 Vas. 16 17:02:16          11 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
kokia nauda keistis reklama su 10 unikaliu?
2009 Vas. 16 17:02:42          12 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Sniuff nesinervuok aik geriau headeri kurtis ;Dd
2009 Vas. 16 17:02:00          13 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Kad pasidarytų 20 unikalių. Ir bl skaityt nemokat. NEPRAŠIAU KOMENTARŲ, LODARIAI.

http://androider.info/
2009 Vas. 16 17:02:42          14 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
oho net 20 unikaliu akinanti šypsen tu galvoji is tu 10 unikaliu eis i baneri? akinanti šypsen
2009 Vas. 16 17:02:42          15 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
DEBILŲ PORTALAS. JŪS GALVOJAT AR NE, JEI GALVOJAT TAI NEBENT SU SAVO ŠIKNOM. SKAITYT IŠMOKIT!


http://androider.info/
2009 Vas. 16 17:02:33          16 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Sniuf nervinasi,kad i jo saita niekas neeina
2009 Vas. 16 17:02:26          17 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
A-R-T-U-R-A-S parašė:
Sniuf nervinasi,kad i jo saita niekas neeina

pats tai isvis per trafic

2009 Vas. 16 17:02:34          18 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Tock-lopas eik analitikas yra akinanti šypsen
2009 Vas. 16 17:02:04          19 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Kaip susilaikyti neparašius nereikalingo komentaro?

Pirmiausia, tai nėra taip sunku kaip atrodo, reikia tik šiek tiek noro:

» Pamatę, naują temą, stenkitės nuodugniai išnagrinėti jos pavadinimą, bei pirmąjį pranešimą;
» Jei temos autorius neprašo komentuoti jos publikacijos, o jūsų riebios rankos negali susilaikyti, iš visų jėgų - lyg tualete - pasistenkite palikti temą arba tiesiog atsijungti iš puslapio;
» Jei vis dėl to ėmėte groti agurkais, tučtuojau pakeiskite pranešimą į kažką panašaus: "pranesimas ishtrintas todel nes nesilaike taykles", lyj jūsų pranešimas būtų redaguotas administratoriaus. Tokiu atveju, žinoma, temos autorius palaikys jus visišku psichu, debilu, tačiau aukotis verta;

Nesąmoningų pranešimų priklausomybės tikrai galima atsikratyti. Tiesiog kelis kartus per dieną praktikuokitės kurdami forumo temas bei bandydami nieko jose neprašyti, palikti tuščias, ko ir mokiau aukščiau. :)




http://androider.info/
Redagavo 2009 Vas. 16 17:02:49
Peršokti į forumą: