Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 95
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK114:11:15
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
kur rasti toki javaskripta?
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | C#, Python, Java, JS, C++ klausimai

Autorius: Prolamer Peržiūrų: 4088      Spausdinti temą
2007 Sau. 17 17:01:54          1 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
kur rasti toki javaskripta kad kai ieini i svetaine ismestu errora operos narsyklei,ar kokiai kitai narsyklei?ir kur ta javaskripta kist?

Daug "hakeriu" esu sutikes,kuriems lamerio pagalbos reikejo :)
2007 Sau. 17 17:01:37          2 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
galima sujunkt parsisunti iš ozo skriptą infio ten lygtais ir sujungi be žado
2007 Sau. 17 17:01:23          3 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
koki ozo skripta?nemegstu kai zmones taip nekonkretnai kalbapiktas

Daug "hakeriu" esu sutikes,kuriems lamerio pagalbos reikejo :)
2007 Sau. 17 17:01:24          4 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
Java :D
1. Susikurk faila tarkim opera.php ir i jy ikeli sy scripta
<?$apsauga=1;if($apsauga==1){   $browser=$_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];   $pos=strpos($browser,'/');   if($pos!=0){      $browser2=substr($browser,0,$pos);   }   $words=explode("WinWAP",$browser);   $kik=count($words);   if($kik>=2){      $stop=1;};   $words=explode("WapSilon",$browser);   $kik=count($words);   if($kik>=2){      $stop=1;};   $words=explode("cURL PHP",$browser);   $kik=count($words);   if($kik>=2){      $stop=1;};   $words=explode("Mozilla",$browser);   $kik=count($words);   if($kik>=2){      $stop=1;};   $words=explode("Opera",$browser);   $kik=count($words);   if($kik>=2){      $stop=1;};   $words=explode("portalmmm",$browser);   $kik=count($words);   if($kik>=2){      $stop=1;};   $words=explode("ReqwirelessWeb",$browser);   $kik=count($words);   if($kik>=2){      $stop=1;};   $words=explode("Iwp-trivial",$browser);   $kik=count($words);   if($kik>=2){      $stop=1;};   $words=explode("Nokia-WAPToolkit",$browser);   $kik=count($words);   if($kik>=2){      $stop=1;};if(!$browser){   $stop=1;}if($browser==""){   $stop=1;}if($stop==1){echo "<card title=\"PonasX\">";echo "<p align=\"center\">";echo "Deja tau negalima!";echo "</p></card>";}      }?>




2. Atsidaryk subheader.php ir iterpk
require_once "opera.php";




Cia yra kelioms narsyklems atjungti tad gausi pasikeisti biski ;)
2007 Sau. 17 18:01:26          5 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
Nedyvai scriptas stabdo Opera, Firefox ir Wapsilon browserius. šypsosi Pasiredaguok ir turesi šypsosi

ex best admin!
2007 Sau. 17 18:01:23          6 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
Maxthon parašė:
Nedyvai scriptas stabdo Opera, Firefox ir Wapsilon browserius. šypsosi Pasiredaguok ir turesi šypsosi

Tiesa sakant jis stabdo visus browserius liežuvis teks biski padelitint ir vsiomerkia akį

Maxthon: Gali but, as tik ant greituju permeciau, matyt praziurejau kazka šypsosi

Peršokti į forumą: