Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 99
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
L2 klausimėlis!
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: DuRaCeLL Peržiūrų: 10831      Spausdinti temą
2008 Lie. 22 03:07:06          1 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Sveiki,

taigi kiek žinau yra čia žaidžiančių Line Age 2 tai noriu paklausti, kaip pasidaryti GREATER CP POTIONS su MACRO nu pvz.: turiu 3 langelį GREATER CP POTIONS ir noriu, kad kai paspaudus MACRO pradėtų atnaujinti CP kokius 20 kartų ar daugiau. Taip labai patogu būtų einant PvP.merkia akį

2008 Lie. 22 08:07:33          2 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Nieko nebus.Nes macro nustos veikti kai tik kazka padarysi,bet yra softas tarkim tau nueme 20% cp ir pradeda automatiskai clicint.šypsosi

Draugus laikyk arčiau o priešus dar arčiau.
Redagavo Poker 2008 Lie. 22 08:07:11
2008 Lie. 22 08:07:48          3 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Koks tada pvp, jeigu cp potus naudoji akinanti šypsen

Niekados nesu naudojęs iškyrus CW/RB/CS.

2008 Lie. 22 08:07:27          4 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Rb?Gi jis cp neimajuokiasi

Draugus laikyk arčiau o priešus dar arčiau.
2008 Lie. 22 08:07:57          5 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
O jeigu reikia kariaut su kitu klanų? Ir kuris ne cw?


Redagavo Kelmas 2008 Lie. 22 08:07:28
2008 Lie. 22 08:07:41          6 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
O koks skirtumas cw ne cw?Gi cp potai nepades del to jog tu prarasi -4% ar -1%.Na as seip ir nlb naujuoju juos,nuo c6 pradejau labiau nes dual bar`as yra tai viskas telpa šypsosi

Draugus laikyk arčiau o priešus dar arčiau.
2008 Lie. 22 09:07:07          7 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Iš kur žinosi, kad prarasiu gal kaip tik išsigelbėsim.. taip..

2008 Lie. 23 12:07:57          8 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Suprantat taip geriau, nes kai eini PvP ar tave muša naudojant CP potus lėčiau miršti arba išvis nemiršti.merkia akį

2008 Lie. 23 13:07:17          9 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
geriau naudok cp clickerį...

MMOG.lt - atrask naują pasaulį
2008 Lie. 23 15:07:34          10 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
DuRaCeLL parašė:
Sveiki,

taigi kiek žinau yra čia žaidžiančių Line Age 2 tai noriu paklausti, kaip pasidaryti GREATER CP POTIONS su MACRO nu pvz.: turiu 3 langelį GREATER CP POTIONS ir noriu, kad kai paspaudus MACRO pradėtų atnaujinti CP kokius 20 kartų ar daugiau. Taip labai patogu būtų einant PvP.merkia akį


Kokiam serveryje losi >?

2008 Lie. 23 15:07:35          11 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Koks skirtumas?kiek pamenu jis avalone,beyonde lose. šypsosi

Draugus laikyk arčiau o priešus dar arčiau.
2008 Lie. 23 18:07:34          12 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Sjp norejau paklausti šypsosi

2008 Lie. 25 21:07:22          13 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Aš Beyond, BFDR, Avalone nelošęs. Dabar lošiu L2-Destination.

2008 Lie. 25 21:07:45          14 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Trumpinant savo gyvenimą. be žado

[galingų saliutų foto]
2008 Lie. 31 23:07:58          15 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Eik tu. akinanti šypsen

2008 Rugp. 1 00:08:50          16 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Visi prie PC trumpina, vapšie viskas trumpina viską.merkia akį
2008 Rugp. 1 01:08:06          17 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Jau geriau cs paloščiau nei l2 manijakas paskui bučiau. akinanti šypsen
2008 Rugp. 1 01:08:56          18 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Jei reakcija bloga tai CS nelabai paloši. akinanti šypsen

2008 Rugp. 1 01:08:15          19 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Bet jei ne... galvoja
2008 Rugp. 1 01:08:27          20 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Na man tai nelabai išeina palošti netas nei iš geriausių, reakcija irgi nekokia. akinanti šypsen

2008 Rugp. 1 01:08:55          21 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
O L2 jau nebe geros reakcijos reikia o ko tada ? akinanti šypsen
2008 Rugp. 1 01:08:26          22 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Arnelis parašė:
O L2 jau nebe geros reakcijos reikia o ko tada ? akinanti šypsen


Turi būti flegma, kad žaistum jį akinanti šypsenakinanti šypsen

2008 Rugp. 1 01:08:03          23 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Man tas l2 kažkodėl "nepramūšė"

Kažkoks nečystas akinanti šypsen
2008 Rugp. 1 01:08:56          24 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Per mažai mušė reiškias galvoja

2008 Rugp. 11 01:08:12          25 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Fanio parašė:

Turi būti flegma, kad žaistum jį akinanti šypsenakinanti šypsen


Tu pats flegma. be žado

Peršokti į forumą: