Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 68
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
logotipo konkursas
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku - keičiuosi reklama

Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Autorius: Funo Peržiūrų: 52000      Spausdinti temą
2009 Rugp. 6 10:08:38          1 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
sveiki man reikia logotipo
dydis- 340x60 arba 400x100
kaina- 10lt labas papildymu arba sms
konkurso pabaga : sestadienis arba 2009-08-08

pateikite cia darbus šypsosi

tekstas turi buti mp3club.lt

logo fonas tamsus.
Logotipas turi būti paprastas.

Tematika: muzikos


Redagavo Funo 2009 Rugp. 6 14:08:32
2009 Rugp. 6 11:08:13          2 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Gerai muzikos, bet koks užrašas, koks stilius ir t.t Būtų išvis šustriau jei parašytum reikia logotipo ir iki kada tęsis tas konkursas
2009 Rugp. 6 11:08:43          3 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Kokios spalvos fonas?Tamsio ar šviesios?

2009 Rugp. 6 11:08:11          4 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Ref nuoroda nuimta. Reliai reiktų baną dėt, nes grupė neskaito taisyklių jau uždėta.
2009 Rugp. 6 11:08:32          5 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Fonas tamsus pateikti pavyzdzius cia šypsosi

2009 Rugp. 6 13:08:02          6 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
tai niekas nedalyvaus pirzas 10lt labas papildymu arba sms šypsosi

2009 Rugp. 6 13:08:22          7 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą

2009 Rugp. 6 13:08:55          8 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Funislovas parašė:
Fonas tamsus pateikti pavyzdzius cia šypsosi




manau aiskiai parasiau šypsosi

2009 Rugp. 6 13:08:28          9 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą

Nieko blatno nedariau

Dj zDon @ FACEBOOK
Redagavo zDon 2009 Rugp. 6 13:08:36
2009 Rugp. 6 13:08:58          10 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą


2009 Rugp. 6 14:08:08          11 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą


.png, užsidėsi ant kokio norėsi fono. juokiasi
2009 Rugp. 6 14:08:59          12 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
zDon parašė:

Nieko blatno nedariau



visai graziai tik juoiausi kai pamaciau mp2club juokiasi

2009 Rugp. 6 14:08:51          13 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Vistiek frixo gražesnis
2009 Rugp. 6 14:08:07          14 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą

2009 Rugp. 6 14:08:58          15 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
nepas jokiu off topic niekas taves cia neprase rasyti šypsosi

2009 Rugp. 6 14:08:23          16 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
šeip dar labai daug laiko iki konkurso pabaigos
2009 Rugp. 6 14:08:36          17 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą


2009 Rugp. 6 16:08:47          18 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
dar bus pavyzdziu ? tock dalyvausi ?

2009 Rugp. 6 16:08:57          19 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
čia išviso nelogo ;D tekstas ir vsio. Tik meškio galima logo pavadint.

2009 Rugp. 6 16:08:41          20 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Man įdomu ką pats už tiek pinigų padarytum ? galvoja

Dj zDon @ FACEBOOK
2009 Rugp. 6 16:08:12          21 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Koks skirtumas, tipo jei tau moka 10lt tai tu darysi bet kaip, o jei 100 stengsies labai? As suprantu niekas uz 10 unikaliu ideju negalvos, bet bent daryt taip kad neatrodytu kaip nevykelio darbasmerkia akį

2009 Rugp. 6 16:08:40          22 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
jo gotnix dalyvausi ar ne ?

2009 Rugp. 6 16:08:48          23 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Labai abejoju ;D

2009 Rugp. 6 16:08:06          24 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Eik i uždarby pamegink sukurt tema gal kas dalyvaus
2009 Rugp. 6 16:08:29          25 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
už 10lt? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sakys sasi xuj.

2009 Rugp. 6 16:08:49          26 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Sasi xuj xDDDD Ten už 30LT banku keli sukurtu gal
2009 Rugp. 6 17:08:17          27 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Pateiksiu manau vakare vieną variantą.

2009 Rugp. 6 18:08:07          28 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą


Bandau gal veliau bus v2

2009 Rugp. 6 18:08:12          29 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
wypuk grazu bet dar daug laiko tad manau sukursi v2 šypsosi

2009 Rugp. 6 18:08:56          30 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Funislovas, su savo super užmokesčiu nesitikėk super darbų.

2009 Rugp. 6 18:08:10          31 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Mano bandymas



v2



P.S. Tai pirmas mano darbas

2009 Rugp. 6 18:08:44          32 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą


2009 Rugp. 6 18:08:24          33 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
O kuo mano netinka, tiek daug dribau su http://web2.0stylr.com/ be žado
2009 Rugp. 6 19:08:50          34 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą



Redagavo iSound 2009 Rugp. 6 19:08:42
2009 Rugp. 6 19:08:05          35 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
DeeJay - čia bejeris ?
2009 Rugp. 6 19:08:02          36 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Aš nusprendžiau paimti ir papaišyti tokį.. tai bus pirmas mano PS darbelis jeitaip galima išsireikšt.. na?galvoja

www.mp3in.eu - Nemokama mp3 muzika zippy
2009 Rugp. 6 19:08:17          37 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
Xuj'voas jeigu nori mano nuomonės drovus
2009 Rugp. 6 19:08:11          38 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
reikia kita tuoj pasistengsiu labiau.. visgi pirmas darbas ^^

www.mp3in.eu - Nemokama mp3 muzika zippy
2009 Rugp. 6 19:08:03          39 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
su pirmais nedalyvauk konkurse be žado
2009 Rugp. 6 19:08:10          40 žinutė iš 120
Spausdinti pranešimą
-------- parašė:
DeeJay - čia bejeris ?


Nėra ykvėpimo akinanti šypsen

Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Peršokti į forumą: