Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 160
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK121:31:44
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
naujoko klausimas
Forumas | Kita | Grafika

Autorius: shalonyi Peržiūrų: 1672      Spausdinti temą
2009 Gru. 26 23:12:10          1 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
norejau paklausti kaip padaryti tokius idealius uzapvalintus kamukus?merkia akį




2009 Gru. 26 23:12:01          2 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
http://plugins.jquery.com/projec...

2009 Gru. 26 23:12:27          3 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
o kur juos isidet? ;( bla zmones pasakykit akinanti šypsen
kp supratau reikia sita isidet
<div style="background-color:#acc; padding:10px" class="rounded {10px}">
  class="rounded {10px}"
</div>
<script>$(document).ready( function(){
  $('.rounded').corners("4px");
});</script>




bet as noriu ji isidet i savo maintenance bet nzn i kure vieta
| PHP-Fusion 6 Content Management System
+----------------------------------------------------+
| Copyright © 2002 - 2006 Nick Jones
| http://www.php-fusion.co.uk/
+----------------------------------------------------+
| Released under the terms & conditions of v2 of the
| GNU General Public License. For details refer to
| the included gpl.txt file or visit http://gnu.org
+----------------------------------------------------*/
require_once "maincore.php";
include THEME."theme.php";

echo "<!DOCTYPE HTML PUBLIC '-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN'>
<html>
<head>
<body class='body'>
<body bgcolor='#929192'>
   
<table align='center' width='100%'>
<tr>
<td>
      
   <div align='center' style='padding-top:60px;'>
   <img src='http://csfan.netai.net/images/logo.gif' border='0'>
   </div>

<title>".$settings['sitename']."</title>
<meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=".$locale['charset']."'>
<meta name='description' content='".$settings['description']."'>
<meta name='keywords' content='".$settings['keywords']."'>
</head>
<body class='tbl2'>";
if (!iMEMBER) {
   echo "<div align='center'><br>
<form name='loginform' method='post' action='".FUSION_SELF."'>
".$locale['061'].": <input type='text' name='user_name' class='textbox' style='width:100px'>
".$locale['062'].": <input type='password' name='user_pass' class='textbox' style='width:100px'>
<input type='checkbox' name='remember_me' value='y' title='".$locale['063']."'>
<input type='submit' name='login' value='".$locale['064']."' class='button'>
</form>
</div>\n";
}

echo "<table align='center' width='600' height='164' style='padding-top:0px;'>
<tr>
<td background='http://csfan.netai.net/images/info.gif' border='0' width='600' height='164' style='padding-left:10px;padding-top:8px;padding-right:10px;vertical-align:top;font-family:Verdana;font-weightolid;font-size:10px;font-color:#dd111b;text-decoration:none;'>
<br>
<center><b><img src='http://www.ipix.lt/images/71732510.gif'</b></center><br />
<center>llllllldfasfasdgtvegdgfsdfhtwrth</center><br />
<center><b><img src='http://www.ipix.lt/images/71732510.gif'</b></center><br />
<center>blablablablablablablablaaaaaa</center><br />
<br>
<center>admin Skype:<b>shalonyi</b></center>
</table>\n";


echo "</td>
</tr>
</table>\n";

echo "</body>
</html>\n";

mysql_close();

ob_end_flush();
?>




2009 Gru. 27 00:12:48          4 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
Su PhotShop'u >

Spaudi M, nubrėži kvadratą, tada spaudi ALT+CTRL+D ir nustatai kokį 12 px.
Arba per custom Shapes...

2009 Gru. 27 00:12:49          5 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
o rmtj,damn net nepastebejau akinanti šypsen aciumerkia akį
Peršokti į forumą: