Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 75
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
No avatar
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Mods, Panels & Infusions

Autorius: YesNoMaybe Peržiūrų: 2990      Spausdinti temą
2009 Lie. 7 13:07:57          1 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Kaip padaryti kad narys kuris neuzsidejas avataro rodytu kita paveikliuka su uzrasu no avatar.
P.s. pas mane si user info panel:
http://www.phpfusion.lt/infusion...mod_id=417
2009 Lie. 7 13:07:46          2 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą

if ($userdata['user_avatar'] != "") {
   echo "<hr><center><img border='0' alt='".$locale['on106']."' title='".$locale['on106']."' src='".BASEDIR."images/avatars/".$userdata['user_avatar']."'></center><hr>\n";
      } else {
   echo "<br><center><img border='0' alt='".$locale['on107']."' title='".$locale['on107']."' src='".INFUSIONS."user_info_panel/images/noimage.gif'></center><br><hr>\n";







Nepas prisegtu failu:
user_info_panel_3.rar

Redagavo Nepas 2009 Lie. 7 13:07:36
2009 Lie. 7 14:07:05          3 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Aciu +1merkia akį, gal dar zinai kaip padaryti kad rodytu ir forumuose noavatar.gif?galvoja
2009 Lie. 7 14:07:48          4 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
parodyk ta vieta kur
tavo avatara kuri užsidėjas rodo ta pačia vieta kažin ar ne taspats bus ten šypsosi
2009 Lie. 7 14:07:51          5 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Stai:
tr>
<td valign='top' rowspan='3' width='145' class='tbl1'>
<a href='../profile.php?lookup=".$data['user_id']."'>".$data['user_name']."</a><br>\n";
echo "<span class='alt'>".Rangas." ".ShowRank($data['user_posts'],$data['user_rank'])."<br>";
      if ($data['user_avatar'] != "") {
echo"
";
$lastseen = time() - $data['user_lastvisit'];





Ir dar cia atrodo:
echo "$lastseen";
         echo "<img src='".IMAGES."avatars/".$data['user_avatar']."' alt='".$locale['567']."'><br><br>\n";
         $height = "185";
      } else {
         $height = "70";
      }




2009 Lie. 7 14:07:52          6 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
hahaha777 parašė:
Stai:
tr>
<td valign='top' rowspan='3' width='145' class='tbl1'>
<a href='../profile.php?lookup=".$data['user_id']."'>".$data['user_name']."</a><br>\n";
echo "<span class='alt'>".Rangas." ".ShowRank($data['user_posts'],$data['user_rank'])."<br>";
      if ($data['user_avatar'] != "") {
echo"
";
$lastseen = time() - $data['user_lastvisit'];





Ir dar cia atrodo:
echo "$lastseen";
         echo "<img src='".IMAGES."avatars/".$data['user_avatar']."' alt='".$locale['567']."'><br><br>\n";
         $height = "185";
      } else {
         $height = "70";
      }




echo "$lastseen";
         echo "<img src='".IMAGES."avatars/".$data['user_avatar']."' alt='".$locale['567']."'><br><br>\n";
         $height = "185";
      } else {
         $height = "70";
} else {
   echo "<br><center><img border='0' alt='".$locale['on107']."' title='".$locale['on107']."' src='".INFUSIONS."user_info_panel/images/noimage.gif'></center><br><hr>\n";

      }



pamegink taip bet kažin ar veiks akinanti šypsen
2009 Lie. 7 14:07:30          7 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Parse error: syntax error, unexpected T_ELSE in /usr/home/www/ftp/----/forum/viewthread.php on line 161

2009 Lie. 7 17:07:47          8 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
susirask:

if ($data['user_avatar'] != "") {
echo "<img src='".IMAGES."avatars/".$data['user_avatar']."' alt='".$locale['567']."'><br><br>\n";
$height = "185";
} else {
$height = "70";
}




Keisk į:

if ($data['user_avatar'] != "") {
echo "<img src='".IMAGES."avatars/".$data['user_avatar']."' alt='".$locale['567']."'><br><br>\n";
$height = "185";
} else {
echo "<img border='0' alt='".$locale['on107']."' title='".$locale['on107']."' src='".BASEDIR."images/noimage.gif'><br><br>\n";
$height = "185";
}




Manau suprasi ;)


Redagavo edis2 2009 Lie. 7 17:07:47
2009 Lie. 7 18:07:44          9 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
edis2 parašė:
susirask:

if ($data['user_avatar'] != "") {
echo "<img src='".IMAGES."avatars/".$data['user_avatar']."' alt='".$locale['567']."'><br><br>\n";
$height = "185";
} else {
$height = "70";
}




Keisk į:

if ($data['user_avatar'] != "") {
echo "<img src='".IMAGES."avatars/".$data['user_avatar']."' alt='".$locale['567']."'><br><br>\n";
$height = "185";
} else {
echo "<img border='0' alt='".$locale['on107']."' title='".$locale['on107']."' src='".BASEDIR."images/noimage.gif'><br><br>\n";
$height = "185";
}




Manau suprasimerkia akį


Aciu šypsosi
Peršokti į forumą: