Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 72
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 3 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Paisytas meniu
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: sexant Peržiūrų: 10421      Spausdinti temą
2010 Lie. 18 22:07:58          1 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
nzn kas cia man reiketu sitokio aparato
<img src="http://www.part.lt/img/fb9865fa5d630142540239cf0b177f5c421.png" />
nusipaisysiu pats jei kas galit labai prasau padekit man šypsosi
2010 Lie. 18 22:07:02          2 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Nelabai supratau ko tau reikia. galvoja

Labas.
2010 Lie. 18 22:07:20          3 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
man sitokio meniu reikia eik i css.lt ir pamatysi šypsosi
vietoj sveiki atvyke

2010 Lie. 18 22:07:55          4 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Nusipaišai ir suslicini per photoshopą. Viskas ko reikia tokiam.

StarProject.lt Piešiu dizainus, koduoju. Kreipiames AŽ, arba skype ( rasite profilyje )
2010 Lie. 18 22:07:07          5 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Na ten flash daryta, manau negausi tokio.

Labas.
2010 Lie. 18 22:07:03          6 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
yra gal kokia pamoka nes as su ps dirpt moku tik tokiu daryt ne
2010 Lie. 18 22:07:00          7 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Parašyk man į skype lt-lukiuzz padėsiu panašų pasigamint : ))
2010 Lie. 18 22:07:54          8 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Taigi nupiešk toki sukarpyk į 3 dalis ir viskas

www.youtubecategories.com - Youtube videos by categories
Redagavo gintulis 2010 Lie. 18 22:07:17
2010 Lie. 19 12:07:53          9 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
gal kas galetu man padet padaryt sita ant flash kad ir ne flash jei iseina
2010 Lie. 19 12:07:56          10 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Galėčiau padaryt, bet kai užvedi nemokėčiau padaryt kad paveikliukas pasikeistu

www.youtubecategories.com - Youtube videos by categories
2010 Lie. 19 12:07:51          11 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Nieko ten sudėtingo nėra jei turi susikarpes visus paveiksliukus. šypsosi Šita reik daryt su overmouse funkcija. Parašyčiau koda bet išvažiuoju i Palanga. akinanti šypsenD
2010 Lie. 19 12:07:09          12 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
kaip nors greit akinanti šypsen greit suvelk
2010 Lie. 19 13:07:36          13 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Gal suprasi cia is 3 img
<table border="0">
  <tr>
    <td><a href="" onmouseover="image1.src='2 IMG';"
onmouseout="image1.src='1 IMG';">
<img name="image1" src="1 IMG" border=0></a></td>
    <td><a href="" onmouseover="2 IMG';"
onmouseout="image1.src='1 IMG';">
<img name="image1" src="1 IMG" border=0></a></td>
    <td><a href="" onmouseover="2 IMG';"
onmouseout="image1.src='1 IMG';">
<img name="image1" src="1 IMG" border=0></a></td>
  </tr>
</table>




2010 Lie. 19 13:07:50          14 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
tomasg401 parašė:
nzn kas cia man reiketu sitokio aparato
<img src="http://www.part.lt/img/fb9865fa5d630142540239cf0b177f5c421.png" />
nusipaisysiu pats jei kas galit labai prasau padekit man šypsosi



Aparato nežino galvoja akinanti šypsen


Filmai internetu
2010 Lie. 19 17:07:44          15 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
man reiketu su linku kodo jei galima šypsosi
2010 Lie. 19 17:07:53          16 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
<td><a href="CIA RASYK SAVO LINKA"

2010 Lie. 19 17:07:29          17 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
nepyk bet as nelabai supratau kokioj vietoj man img grust šypsosi
2010 Lie. 19 20:07:41          18 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
<table border="0">
  <tr>
    <td><a href="" onmouseover="image1.src='2 IMG';"
onmouseout="image1.src='1 IMG';">
<img name="image1" src="1 IMG" border=0></a></td>
    <td><a href="" onmouseover="2 IMG';"
onmouseout="image1.src='1 IMG';">
<img name="image1" src="1 IMG" border=0></a></td>
    <td><a href="" onmouseover="2 IMG';"
onmouseout="image1.src='1 IMG';">
<img name="image1" src="1 IMG" border=0></a></td>
  </tr>
</table>





Ten kur pabraukiau man atrodo. šypsosi

Labas.
2010 Lie. 20 01:07:42          19 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
man tokio daikto reiketu ant php fusiono
2010 Lie. 20 09:07:13          20 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Tai čia ir yra kodas ant fusion, tu tik užmeti ant panelės....

StarProject.lt Piešiu dizainus, koduoju. Kreipiames AŽ, arba skype ( rasite profilyje )
2010 Lie. 20 15:07:09          21 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Koda labai daug kur gali pritaikyt. Jis nėra skirtas tik fusionui.
2010 Lie. 20 16:07:10          22 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
isvis tas kodas neveikia ;D
toks turejo but:
<a href="Linkas" OnMouseOver="document.images[0].src='http://www.avice.freeiz.com/unban.png'" onMouseOut="document.images[0].src='http://www.avice.freeiz.com/unban2.png'"><img src="http://www.avice.freeiz.com/unban2.png" border="0"></a><a href="Linkas" OnMouseOver="document.images[1].src='http://www.avice.freeiz.com/admin.png'" onMouseOut="document.images[1].src='http://www.avice.freeiz.com/admin2.png'"><img src="http://www.avice.freeiz.com/admin2.png" border="0"></a><a href="Linkas" OnMouseOver="document.images[2].src='http://www.avice.freeiz.com/vip.png'" onMouseOut="document.images[2].src='http://www.avice.freeiz.com/vip2.png'"><img src="http://www.avice.freeiz.com/vip2.png" border="0"></a>





Redagavo avice 2010 Lie. 20 16:07:12
2010 Lie. 21 01:07:40          23 žinutė iš 23
Spausdinti pranešimą
Viskas man dave koda kitas zmogus bet aciu visiem kas man padejo duosiu kiekvienam +10
Peršokti į forumą: