Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 73
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Parduodamas tinklapis
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku domeną, tinklapį

Autorius: shit- Peržiūrų: 3565      Spausdinti temą
2009 Bal. 20 15:04:11          1 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Taigi neturiu laiko prižiūrėti, pagalvojau gal pardosiu tinklapį.
Taigi puslapis: www.flaming.lt

Parduodu su viskuo, tai yra:

Serverių sąrašas
Serverių statusai
Amxbans dizainas
Hostingas
Domenas


Apsoliučiai viskas.
Yra du hostingai, viskas ant tinklalapis.net. Viename visi siuntiniai, kitame tinklapis, kur tinklapis dar yra 27Lt sms balansas.
Tik domenas ant iv.lt

Lauksiu jūsų pasiūlymų.


Redagavo shit- 2009 Bal. 20 15:04:49
2009 Bal. 20 16:04:20          2 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Noriu išgirsti tik siūlomą kainą, kol kas negarantuoju, kad parduosiu.

2009 Bal. 20 16:04:25          3 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Vien dėl temos tai galima duoti 40litų akinanti šypsen

Uostyk.
2009 Bal. 20 16:04:22          4 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Na, o visą kitą? Turinys, unikalus profilis, unikalūs serverių statusai, serverių sąrašo dizainai, ten daug idėta šiaip darbo, 80 unikalių avatarų, nuotraukos ir t.t.

2009 Bal. 20 16:04:20          5 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Nieko nesakau , čia tikrai daug prie jos dirbta šypsosi

Uostyk.
2009 Bal. 20 16:04:11          6 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Nesuprantu tavęs. Vienoje temoje remėjų ieškai kitoje jau parduodi tinklalapį... be žado Keistas žmogus akinanti šypsen

2009 Bal. 20 16:04:02          7 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
edis2 parašė:
Nesuprantu tavęs. Vienoje temoje remėjų ieškai kitoje jau parduodi tinklalapį... be žado Keistas žmogus akinanti šypsen

Žmogus jei ras remėjų, neparduos tinklapio.
jei neras - parduos.

ko čia nesuprasti?

GTA-MP.lt justHOST.lt
2009 Bal. 20 16:04:21          8 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Citata:
kol kas negarantuoju, kad parduosiu.


Jis norėjo gal paklausti kiek vertas šypsosi Nu pažiūrėti ar pirks kas nors ar ne šypsosi

Uostyk.
2009 Bal. 20 21:04:47          9 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Tai daug maž kainą nepasakysit?

2009 Bal. 20 21:04:20          10 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Sito psl kainom tj: 50lt speju kokius ;D

Uzdarbis.lt: iki 150 ;]

Patarimas neparduok, tobulink puslapi tiek ir lankomuma, td daug didesne kaina bus ka ce zaisti su tais 50lt.. šypsosi Nes ypac siuo metu (krizes) net uzdabis abejoju kas ar pirks.

P.S. Vienas pastebejimas, dideliam (populiariam) cs portalui toks domain is toli netinka.. Klano nebent.. Ir tj ne cs o lineage2 kokio ;D

2009 Bal. 20 21:04:45          11 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Vertas tai
~150lt mano manymu kitu nezinau manymo bet abejoju ar kas ims uz tiek šypsosi Beto CS vel gi ... ir lankomumas nedidelis.

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
2009 Bal. 20 21:04:08          12 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Dėkui už nuomonę, aš irgi maniau maždaug tiek.
O parduoti dar nenoriu, reikia kapstytis kažkaip tiek daug darbo įdėjęs, ne vieną naktį sėdėjęs, manau rezultatas gavosi geras ir lankomumą pasigauti lengvą tiesiog iki šiol dar nereklamavau tinklapio.

Peršokti į forumą: