Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 62
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 3 dienos
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Parduodami Dizainas/Domenas
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Visa kita kas susiję su darbu ir pinigais

Autorius: FanatiC Peržiūrų: 3367      Spausdinti temą
2009 Kov. 24 22:03:18          1 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Sveiki,parduodamu Www.DanceHitRadio.Lt Dizaina,Domena jaigu reike.
Jaigu kas susidomejote rasykite su siulymais,yra ir melynas dizainas jaigu kas matet,baltas, irgi parduodami.
Pirk dabar dizaina kaina 40lt
Pirk domena dabar kaina 40lt

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
2009 Kov. 24 22:03:07          2 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
FaNaTiC parašė:
Sveiki,parduodamu Www.DanceHitRadio.Lt Dizaina,Domena jaigu reike.
Jaigu kas susidomejote rasykite su siulymais,yra ir melynas dizainas jaigu kas matet,baltas, irgi parduodami.
Pirk dabar dizaina kaina 40lt
Pirk domena dabar kaina 40lt

tu rašai mano saitas visas 30 lt. ,o tu nori gaut už šita laginanti dizaina 40 lt. ? ,o domenas šiaip kainuoja 25 lt.
2009 Kov. 24 22:03:11          3 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
jo domena gali pats nusipirkti uz 25 lt ir normalu o ne toki lieva kaip tavo, o dizainas tai patiko man šypsosi
2009 Kov. 24 23:03:58          4 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
gintas_ parašė:
FaNaTiC parašė:
Sveiki,parduodamu Www.DanceHitRadio.Lt Dizaina,Domena jaigu reike.
Jaigu kas susidomejote rasykite su siulymais,yra ir melynas dizainas jaigu kas matet,baltas, irgi parduodami.
Pirk dabar dizaina kaina 40lt
Pirk domena dabar kaina 40lt

tu rašai mano saitas visas 30 lt. ,o tu nori gaut už šita laginanti dizaina 40 lt. ? ,o domenas šiaip kainuoja 25 lt.

Tu neta nusipirk normalu nelagins vaiki,dizas yra su besikeicianciom laidom,eterio info o ne kaip pas tave siuntiniais... kuriuos includinti gali mazas vaikas,domenas 30lt kainavo nes buvo registruotras is kitu zmoniu kurie ji turejo,dabar brangesnis jis nes buvo radija kadangi ji buvo ir vaiskciojo ~200zmoniu tai pagalvok...
-Visagalis parašė:
jo domena gali pats nusipirkti uz 25 lt ir normalu o ne toki lieva kaip tavo, o dizainas tai patiko man šypsosi

Kuom tau levas domenas,tu kritikas... kiek tu bereikalingu temu sukuriai,nieko nesupranti aplamai tai ir gal sedek savo temose,neperki nera i ka cia spoksot,domenas is statoc PERPIRKTAS... buvo uzimtas ju.

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją

Redagavo FanatiC 2009 Kov. 24 23:03:08
2009 Kov. 24 23:03:40          5 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Taip, taip tylim tavo domenas pats geriausias drovus
2009 Kov. 24 23:03:24          6 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
-Visagalis parašė:
Taip, taip tylim tavo domenas pats geriausias drovus

Sakiau komentaru nereike,jaigu galeciau tau avatara sukurciau nerasyk bereikalo... arba OT...

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
2009 Kov. 24 23:03:55          7 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
jo labai norėčiau iš taves avataro..
2009 Kov. 24 23:03:25          8 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
-Visagalis parašė:
jo labai norėčiau iš taves avataro..

B.. tau naisku sakau nerasynek bereikalo, i PM rasyk jaigu reike,kam nors reike domeno/dizaino?

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
2009 Kov. 24 23:03:31          9 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
sakiau gi, kad normalus tavo dizainas gal ir paimčiau, bet daug nori..
2009 Kov. 24 23:03:22          10 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
taupyk... blogai

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
2009 Kov. 24 23:03:21          11 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
FaNaTiC parašė:
Sveiki,parduodamu Www.DanceHitRadio.Lt Dizaina,Domena jaigu reike.
Jaigu kas susidomejote rasykite su siulymais,yra ir melynas dizainas jaigu kas matet,baltas, irgi parduodami.
Pirk dabar dizaina kaina 40lt
Pirk domena dabar kaina 40lt


negalvoju kad kanors pirks tavo domena uz tiek.... Raktazodis angliskas o galune .lt
beje dizainas man irgi biski lagina

2009 Kov. 24 23:03:45          12 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
raktazodis radios pavadinimas ... mp3 mp4 mp3vision ir pan. jie angliski.

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
2009 Kov. 24 23:03:46          13 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
sakau ,kad lagina juokiasi čia ne dėl interneto,o dėl dizaino ,o tarpkitko pas mane 4 MB netas
2009 Kov. 24 23:03:35          14 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
gintas_ parašė:
o tarpkitko pas mane 4 MB netas

Oj radai kuo pasigirt atrodo tikras stebuklas tokį netą turėt akinanti šypsen akinanti šypsen

Adminas - ban'o laisvė
www.KIETEKAS.com
2009 Kov. 24 23:03:21          15 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
MaFetas parašė:
gintas_ parašė:
o tarpkitko pas mane 4 MB netas

Oj radai kuo pasigirt atrodo tikras stebuklas tokį netą turėt akinanti šypsen akinanti šypsen

aš nesigiriu apaštalai,aš tik pasakiau koks ,kad negalvotu ,kad dėl neto stringa akinanti šypsen
Peršokti į forumą: