Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 108
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK114:22:18
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Parduodu Muzikos Dizaina [Skubiai]
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku dizainą, banerį

Autorius: Submarinas Peržiūrų: 4609      Spausdinti temą
2009 Spa. 24 17:10:19          1 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Taigy wa parduodu toki paprasta Muzikos dizaina:




Sukuoduotas: 40LT
Nesukoduotas: 30LT

Parduodu tik banko pervedimu šypsosi
2009 Spa. 24 17:10:35          2 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Nieko įpatingo, už 40lt gali gaut žymiai pranašesnį darbą nežino
2009 Spa. 24 17:10:04          3 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Eizo0x parašė:
Nieko įpatingo, už 40lt gali gaut žymiai pranašesnį darbą nežino

Zinau Parduot galiu ir sukuoduota iki 32LT maziau nenuleisiu šypsosi
2009 Spa. 24 17:10:26          4 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Kad čia keli shape sumesti, renderis ir viskas akinanti šypsen ir 32LT.. nu nežinau ar kas pirks.
2009 Spa. 24 18:10:09          5 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
apsurdas

www.allgirls.eu - Hot girls
www.killhumor.com - Funny stuff
2009 Spa. 24 18:10:57          6 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Gražiai žiūrisi, manau vertas.
2009 Spa. 24 20:10:49          7 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Tu bomželi net negali atsiskaityti už darbą o dabar jau pardavinėji,kodavau aš tau jį kitą dieną oi man nereikia radau pigiai.
Susikišk savo pinigus į šikną.
Atiduodu .psd nemokamai.

Linkas http://www.failai.in/F3C5BF801A/...

Visi žmonės negalvoja ką daro

Redagavo Ultriukas 2009 Spa. 24 20:10:54
2009 Spa. 24 20:10:38          8 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Ultriukas parašė:
Tu bomželi net negali atsiskaityti už darbą o dabar jau pardavinėji,kodavau aš tau jį kitą dieną oi man nereikia radau pigiai.
Susikišk savo pinigus į šikną.
Atiduodu .psd nemokamai.

Linkas http://www.failai.in/F3C5BF801A/...

O kiek pats kartu už darbus neatsiskaitiai? ar iš Pongio nurypinai ? Ar negėdą kitus bomžais vadinsi kaip pats tokius dalykus darai.

Ginčas internete - kaip silpnapročių olimpiada, jei ir laimėsi - vistiek tu debilas.
Redagavo Karolis 2009 Spa. 24 20:10:00
2009 Spa. 24 20:10:50          9 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
ŠeLMiz parašė:
Ultriukas parašė:
Tu bomželi net negali atsiskaityti už darbą o dabar jau pardavinėji,kodavau aš tau jį kitą dieną oi man nereikia radau pigiai.
Susikišk savo pinigus į šikną.
Atiduodu .psd nemokamai.

Linkas http://www.failai.in/F3C5BF801A/...

O kiek pats kartu už darbus neatsiskaitiai? ar iš Pongio nurypinai ? Ar negėdą kitus bomžais vadinsi kaip pats tokius dalykus darai.


Šelmi pongis pats kopijuoja dizainus,kad ir counter-strike nelabai atsimenu kūrį.Iš pongio paklausiau plius kainos,ir sakiau turbūt paimsiu.Bet pats neripinau plius,o kitas žmogutis pardavė.Taip,kad nevadink manes riperiu.

Visi žmonės negalvoja ką daro
2009 Spa. 25 12:10:48          10 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
ŠeLMiz parašė:
Ultriukas parašė:
Tu bomželi net negali atsiskaityti už darbą o dabar jau pardavinėji,kodavau aš tau jį kitą dieną oi man nereikia radau pigiai.
Susikišk savo pinigus į šikną.
Atiduodu .psd nemokamai.

Linkas http://www.failai.in/F3C5BF801A/...

O kiek pats kartu už darbus neatsiskaitiai? ar iš Pongio nurypinai ? Ar negėdą kitus bomžais vadinsi kaip pats tokius dalykus darai.

visiškai pritariu,užsisakė dizainą prisižadėjo pirkt ir dingo. (ultriukas)

www.vuiter.lt vuiter.deviantart.com
2009 Spa. 25 13:10:55          11 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Ultriukas Kaip visada uzsisako Neturi Pinigu Gaisti Darydamas Jem dizaina Ir Dinksta kaip adata i siena
2009 Spa. 25 13:10:54          12 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
tu če dingsi,jobanas picnik avataro kūrėjau šypsosi

Visi žmonės negalvoja ką daro
2009 Spa. 25 13:10:38          13 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Ultriukas - man sakė, kad jis patsai yra dizaineris, piešia dizainą Power Hit Radio saitui.. Tai krč.. be žado

www.styGRAFIKA.tk - Grafikos Studija!
2009 Spa. 25 13:10:11          14 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Ultriukas- Tu dizaineris akinanti šypsen ?
2009 Spa. 25 13:10:34          15 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
edizz parašė:
Ultriukas- Tu dizaineris akinanti šypsen ?


Tu man rodos esi nesuauges mažvaikis,tau viskas idomu.Kas per daug tas nesveikamerkia akį

Visi žmonės negalvoja ką daro
2009 Spa. 25 13:10:48          16 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Ultriuk - atsakyk, ar piešiai dizainą PWHR? akinanti šypsen

www.styGRAFIKA.tk - Grafikos Studija!
2009 Spa. 25 19:10:00          17 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
iSty parašė:
Ultriuk - atsakyk, ar piešiai dizainą PWHR? akinanti šypsen

Ne

Visi žmonės negalvoja ką daro
Peršokti į forumą: