Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 35
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Parduodu radijo dizaina +PSD
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku dizainą, banerį

Autorius: ELŽ Peržiūrų: 5137      Spausdinti temą
2010 Gru. 27 23:12:49          1 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Sveiki, parduodu radijo dizainą su .PSD dizainas unikalus. Pritaikytas PHP-Fusion V6 sistemai.
Kaina siūlote savo.



www.hostgate.lt // www.bangafm.lt //
2010 Gru. 27 23:12:19          2 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Ir kiek tu už šitą darbelį norėtum ?

2010 Gru. 27 23:12:08          3 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
RIPAS !!! RIPAS !!! Tiksliau ne ripas o redaguotas dizainas ir viskas ir dar sako unikalus, gedos turekit zmones ;]

Užauges būsiu Gaisrinės mašina.
2010 Gru. 27 23:12:18          4 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
-Total parašė:
RIPAS !!! RIPAS !!! Tiksliau ne ripas o redaguotas dizainas ir viskas ir dar sako unikalus, gedos turekit zmones ;]


Tik gyvenkime linksmiau paimtas is kito dizaino nes nesugalvojome ką ten įdėti galima aišku pakeisti šypsosi

www.hostgate.lt // www.bangafm.lt //
2010 Gru. 27 23:12:12          5 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
-Total parašė:
RIPAS !!! RIPAS !!! Tiksliau ne ripas o redaguotas dizainas ir viskas ir dar sako unikalus, gedos turekit zmones ;]


Turi pašonei mama? pasakyk, kad vožteltu iš keptuvės per baravyka. Nukopink dizaina šita ir imesk čia nuotrauką, jeigu viskas taip pat, tada atiduodu su psd šita šypsosi. Sutariam?
2010 Gru. 27 23:12:50          6 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Yra čia ką ripinti.. Baneriai už dizainą gražesni.

http://mobiless.deviantart.com/
http://www.cyberplay.lt
2010 Gru. 27 23:12:52          7 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Geriau tu jy padalink , gausi daugiau naudos negu pardaves akinanti šypsen
2010 Gru. 27 23:12:22          8 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
LKlim parašė:
-Total parašė:
RIPAS !!! RIPAS !!! Tiksliau ne ripas o redaguotas dizainas ir viskas ir dar sako unikalus, gedos turekit zmones ;]


Turi pašonei mama? pasakyk, kad vožteltu iš keptuvės per baravyka. Nukopink dizaina šita ir imesk čia nuotrauką, jeigu viskas taip pat, tada atiduodu su psd šita šypsosi. Sutariam?


Ziurek kad tik pats is keptuves per savo kibira negautum

Tas paveiksliukas is vieno dizaino poto paneles is kito gY cs dizaino tik kad spalva pakeista...

Užauges būsiu Gaisrinės mašina.
2010 Gru. 28 00:12:56          9 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
-Total parašė:
LKlim parašė:
-Total parašė:
RIPAS !!! RIPAS !!! Tiksliau ne ripas o redaguotas dizainas ir viskas ir dar sako unikalus, gedos turekit zmones ;]


Turi pašonei mama? pasakyk, kad vožteltu iš keptuvės per baravyka. Nukopink dizaina šita ir imesk čia nuotrauką, jeigu viskas taip pat, tada atiduodu su psd šita šypsosi. Sutariam?


Ziurek kad tik pats is keptuves per savo kibira negautum

Tas paveiksliukas is vieno dizaino poto paneles is kito gY cs dizaino tik kad spalva pakeista...


Acičiūkink gerai ?

www.hostgate.lt // www.bangafm.lt //
2010 Gru. 28 00:12:30          10 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Cia tau aciciukinti reiktu ne man pasiuziurek Visgaidi tu...


paneles is: http://themes-lt.eu/images/photo...ounter.jpg

Foto is: http://themes-lt.eu/images/photo.../upsas.jpg

Owned???

Užauges būsiu Gaisrinės mašina.
2010 Gru. 28 00:12:06          11 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Gražus avataras. Ir studija graži. Ir studijos darbai superiniai. (sarcasm)

http://mobiless.deviantart.com/
http://www.cyberplay.lt
2010 Gru. 28 00:12:28          12 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
-Total parašė:
Cia tau aciciukinti reiktu ne man pasiuziurek Visgaidi tu...


paneles is: http://themes-lt.eu/images/photo...ounter.jpg

Foto is: http://themes-lt.eu/images/photo.../upsas.jpg

Owned???


nemačiau, nes ne aš piešiau šypsosi

www.hostgate.lt // www.bangafm.lt //
2010 Gru. 28 00:12:17          13 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
akinanti šypsenDDDDDDDd Tai kita kart ziurek ka daro tavo partneris. Nenoredami apsipazorinti. šypsosi)

2010 Gru. 28 00:12:44          14 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Invest parašė:
akinanti šypsenDDDDDDDd Tai kita kart ziurek ka daro tavo partneris. Nenoredami apsipazorinti. šypsosi)


Gavo velnių šypsosi

www.hostgate.lt // www.bangafm.lt //
2010 Gru. 28 00:12:46          15 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Mobiless parašė:
Yra čia ką ripinti.. Baneriai už dizainą gražesni.


man patiko šitas akinanti šypsenDD

code and design solutions tinklalapių kūrimas
Peršokti į forumą: