Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 53
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Parekomenduokit koki nors hosta.
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: FanatiC Peržiūrų: 2521      Spausdinti temą
2009 Lie. 1 20:07:55          1 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Tai vat problemka turiu,nezinau koki hosta pirkti,galit patarti?
Reiketu pvz tinklapip ID pradzioj,ir koki nors aprasyma ne ta prasme aprasyti hosta bet koki atsiliepima ar pasakykit privalumus jo trukumus.
Pirmoi vietoj atsizvelgsiu i tuos kur atsiskaitymas butu ne tik banku bet kad ir parama siustu lankytojai SMS irgi atsiskaitytume.
O del greicio ar talpos ziuresiu irgi nemaziau.
Tai jai nesunku pasiulykit kokiu nors geru hostu,gali but ir uzsienio,tiesiog senei buvau prie PC nebezinau koki imti pasimetes siuo metu esu.
Dekui.

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
2009 Lie. 1 20:07:27          2 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Žiūrint kokį projektą kursi. Šiaip galėčiau rekomenduoti www.tinklalapis.net. Jeigu reikia galingesnio, tai darykis VPS'o.

2009 Lie. 1 20:07:44          3 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Pas mane bus muzika,albumai ir panasiai,kaip zinoma viskas nete vogta o ne pirkta... aisku buna isimciu bet tinklapis.net netoleruoja to... žliumbia Gal dar kokiu pasiulymu?

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
2009 Lie. 1 21:07:42          4 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Muzikos saitus talpinti regis leidžia hostingas.in, bet aš juo patarčiau nesinaudoti, nes šiuo metu dažnai lūžta, nkk.lt taip pat šūdas, lieka imt VPS akinanti šypsen
2009 Lie. 1 21:07:42          5 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
nkk.lt - šūdas, vhost.lt - šūdas, hostingas.in - dar didesnis šūdas, dar kažkas - irgi šūdas, ir dar pora kažko - irgi šūdas.

Imk tinklalapis.net - bene vienintelį ką galima dar imti Lietuvoje iš hostingo serijos. O daugiau tai imk VPS'ą tik. Hostingų galimybės labai ribotos

BR#1, Most Wanted
Redagavo ozzWANTED 2009 Lie. 1 21:07:13
2009 Lie. 1 21:07:48          6 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
host1plus.com, hostex.lt, serveriai.lt

2009 Lie. 1 21:07:53          7 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Radau viena vps'a bet kainuos stulbinancios... http://www.vpserver.lt/vps/planai/ noretusi daugiau vietos gal ir itilpciau i ta 25lt/men riba bet vietos vistiek mazai ir serveris nepergalingiausias teks paieskoti rimtesniu.l
Serveriai.lt tikrai neblogai siulo bet velgi vietos mazokai .

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją

Redagavo FanatiC 2009 Lie. 1 21:07:44
2009 Lie. 1 21:07:40          8 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
imk ebaze.lt kiek naudojam su efectu tai dar nei kart nebuvo užlūžęs

www.ls-planet.com
2009 Lie. 1 21:07:50          9 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Jo ir ebaze tikrai neblogas bet atiskaitymas tik bankinis ten?
Ebaze 7LT pirmas planas
Serveriai.lt ~5lt kiek atsimenu ir planas o planas geriau nei ebaze tai serveriai kolkas pirmoi vietoj.
Dar hostex neblogas bet minusas kad uzsakineti reike 12men iskarto.

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją

Redagavo FanatiC 2009 Lie. 1 21:07:13
2009 Lie. 1 21:07:19          10 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
aha... dabar hosto laikymui isnomuotas:
Intel® Core™ i7-920 Quad-Core inkl.
Hyper-Threading-TechnologieDie
RAM 12 GB DDR3 RAM
2 x 1500 GB SATA-II HDD (Software-RAID 1)
2009 Lie. 1 21:07:23          11 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
FanatiC parašė:
Radau viena vps'a bet kainuos stulbinancios... http://www.vpserver.lt/vps/planai/ noretusi daugiau vietos gal ir itilpciau i ta 25lt/men riba bet vietos vistiek mazai ir serveris nepergalingiausias teks paieskoti rimtesniu.l
Serveriai.lt tikrai neblogai siulo bet velgi vietos mazokai .


Jeigu galiotų ši akcija, tai galėtum už 25lt paimt dvigubai galingesnį šypsosi
http://forum.vpserver.lt/viewtop...
2009 Lie. 1 21:07:43          12 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
jo dekui Manjack nemaciau sio dalyko,taip iseina naujokams vos ne viskas dvigubai pigiau.

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
Peršokti į forumą: