Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 100
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK117:17:46
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Patarimai man. [arminazz]
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: altenis Peržiūrų: 2253      Spausdinti temą
2010 Gru. 15 23:12:32          1 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Sveiki,
Šią temą sukūriau tam, kad galėčiau gauti pagalbos iš jūsų vienoje temoje. O pagalbos dažniausiai reikės su PhotoShop, nes norėčiau rimčiau pradėti piešti...
Taigi, pirmasis klausimas toks paprastas, labiau oreantuotas tinklalapių dizainų piešėjams, dizaineriems. Kaip manote kokias spalvas parinkti tinklalapiu apie mobiliuosius telefonus, jų programas ir žaidimus? Galbūt pasiūlysite ką nors konkrečiai? Pvz.: parašysit spalvų kodus, ar pasakysit kur kokią naudot..

Žodžiu, čia tik pirmas klausimas, po šito seks vis rimtesni!

Iš anksto dėkui.merkia akį

Ieškau mažų darbų internete.
2010 Gru. 15 23:12:26          2 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Nežinau net ką ir bepasakyti tau. Pats kažkada kažką sukau su tais dizainais, bet kažkaip supratau, kad ne man. Dėl spalvų, abejoju ar tau čia kas nors ką nors taip ims ir sakys, visgi web dizaineriai turi turėti pilną galvą (jeigu ne daugiau) idėjų, kaip pateikti vieną ar kitą objektą, kur naudoti vieną ar kita spalvą.

Patarimas iš mano pusės būtų toks: papraščiausiai eksperimentuok. Jeigu matysi, kad gaunasi gerai, pasėdėk, pažiūrėk ką dar pakeistum, bus dar geriau, tada pats automatiškai matysi savo klaidas, ką reikia tobulinti ir prie ko tu labiau krypsti. Aišku dizaineris neturi turėti savo stiliaus, nes ne visi jį gali suprasti, jis turi taikytis prie klientų, tačiau kadangi tau iki klientų dar nemaža atkarpa manau, tad kolkas jeigu pieši, piešk tas kas tau labiausiai gaunasi, laikui bėgant įkirsi sistemąmerkia akį

P.S. Jaučiu sviestą sviestuotą prirašiau akinanti šypsen Tikiuosi supratai ką norsmerkia akį

fototomas.lt - sustabdyta judėjimo laisvė
2010 Gru. 16 08:12:46          3 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Dėkui, už visus patarimus... vis dėl to dabar kitokios pagalbos reikia! Kaip padaryti, kad būtų dvis spalvos, tai kaip paveikslėlyje..? galvoja


Ieškau mažų darbų internete.
2010 Gru. 16 15:12:45          4 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Niekas negali padėti? Pasakykit kaip ten kur juodai apibraukta nukirst? nes tą melynai apibrauktą jau supratau.. šypsosi

Ieškau mažų darbų internete.
2010 Gru. 16 15:12:47          5 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Atsisiusk dizainu psd ir nagrinek juos

http://Online-Tv.LT
Koduoju Php-Fusion dizainus
2010 Gru. 16 15:12:20          6 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Man patogiau būtų, kad paaiškintumėte, jeigu labai sunku padėt, tai gali nekomentuoti..merkia akį

Ieškau mažų darbų internete.
2010 Gru. 16 15:12:20          7 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
aš daryčiau taip akinanti šypsen turbūt lieviausdias būdas, o gal ir geras nzn, bet nusipieščiau su tokiu pat kaip tą visą naujienos viršų ir tada pasiimčiau kvadratą nusipieščiau su rotate pasukčiau ant to kirk reikia aptrinčiau ir suliečiau abu su ctrl+e jei suprasi aš dievas jei nesuprasi tai nesuprask juokiasi

2010 Gru. 16 15:12:19          8 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Supratau, bet tu ne Dievas! juokiasi
Gal būtų patogiau su Polygonal Lasso Tool? apibrėžti ir iškirpti? galvoja

Ieškau mažų darbų internete.
2010 Gru. 16 17:12:19          9 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Kaip padaryti šitaip?:
1.) Kad būtų tokie tarpiukai tarp ilgesnio ir mažesnių dalių?





2.) Kad būtų su tokiu išlindimu?





Ieškau mažų darbų internete.
Peršokti į forumą: