Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 94
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK118:52:05
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Perku: Konkursas : Dizainas
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku dizainą, banerį

Autorius: kulverstukas Peržiūrų: 10651      Spausdinti temą
2010 Kov. 30 22:03:49          1 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Sveiki vyrukai,reikėtų .psd dizaino,pritaikyto php-fusion.
Tematika : Radijos tinklapis
Spalvos : Vasarinis dizainai,kad neraižytų akių ir būtų kažkuo tai pritraukiantis žmones.
Kaina : už .psd dizainą moku 100litų banku.
Laika : Konkursas vyks iki Balandžio 10dienos.

Laukiu jūsų variantų.
2010 Kov. 30 23:03:48          2 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą





2010 Bal. 1 09:04:18          3 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Tock,kelintą kartą jau kiši šitą dizainą į konkursą? Berods ne pirmą kartą,papiešk ką nors naujo ir parodyk,nes jau atsibodo man žiūrėti į tuos pačius variantus.
2010 Bal. 1 09:04:23          4 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
O bus 1 , 2 , 3 Vietos? šypsosi
Nes tada tie kurie kure liks nusivile ;| ir jiems tolko jokio šypsosi)
2010 Bal. 1 09:04:20          5 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Bus vienas laimėtojas,kuris pateiks gražiausią darbą,o kitiems siūlau dėl 100 litų pakovoti,vistiek manau če nemaži pinigai.
2010 Bal. 1 12:04:05          6 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Bus norinčių dalyvauti ar ne? Jei nebus,persikelsiu į uždarby.
2010 Bal. 1 12:04:20          7 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Manau neatsisakysiu.. šypsosi

2010 Bal. 1 12:04:56          8 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Gal ir as sudalyvausiu,bet neisitykines.


Redagavo ŪNIX 2010 Bal. 1 12:04:18
2010 Bal. 1 13:04:58          9 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Aš Pabandysiu kaip naujokas ^^
P.S Gal pasiseks akinanti šypsenD
2010 Bal. 1 13:04:04          10 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Kazkoks nesveikas akinanti šypsen

2010 Bal. 1 13:04:25          11 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
fLap manau tau reikėtų keliom dienom uždrausti rašyti,nes tikrai nesveikas esi. Elgiesi kaip mažas vaikas.
2010 Bal. 1 13:04:06          12 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Shakas parašė:
O bus 1 , 2 , 3 Vietos? šypsosi
Nes tada tie kurie kure liks nusivile ;| ir jiems tolko jokio šypsosi)


Nusišnekėjai konkrečiai. Čia tau ne f1 o dizaino konkursas.

2010 Bal. 2 10:04:53          13 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Kaip supratau niekas nepateikiate darbų,tai ką reikės keltis į uždarbį. Neturite noro pinigų užsidirbti?
2010 Bal. 2 10:04:40          14 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Dar tik balandžio 2 iki 10 dienos dar yra laiko, palukėk tikrai atsiras žmonių, kurie norės užsidirbti.
2010 Bal. 3 08:04:51          15 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Mano V1 variantas :


Viską galima redaguoti.


2010 Bal. 3 10:04:55          16 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nesijaudink bus tų darbų. Bus maniškis. šypsosi

2010 Bal. 3 11:04:04          17 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
sudalivausiu. pateiksiu iki reikiamas datos .

2010 Bal. 3 11:04:09          18 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Patariu dėtis copyrightus, nes čia patrankų mėsa tai žinot..
2010 Bal. 3 12:04:56          19 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nepatiko šitas tavo variantas,noriu kažko jaunatviško šypsosi
Trixius parašė:
Mano V1 variantas :


Viską galima redaguoti.

2010 Bal. 3 12:04:06          20 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Noyz parašė:
Patariu dėtis copyrightus, nes čia patrankų mėsa tai žinot..
\

Tai če pripažinimas pagal reitingą pagal tave skaičiuojasi? Dėkite tuo copyrigtus man nuo to nei šilta nei šalta,man nesvarbu kaip žmogus pateiks savo piešinį ar su copyright ar be jų. Bet žinok tu tai kadras,bet šaunuolis,kad patarei žmonėms,jie ir patys žino akinanti šypsen Juokdarys atsidaro,apie rangus če kalbės,o jei tu pasikėliai rangą,tai gal vistiek esi pedikas.
2010 Bal. 6 12:04:45          21 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Tai nebus dalyvių? Nes liko nedaug laiko.
2010 Bal. 9 17:04:08          22 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Gotnix Taip ir nera dar varianto manau jo butu tai jis laimetu šypsosi

www.Cs-gaming.lt
www.SampZone.com
www.Kriviliai.LT
www.Lakers.lt
2010 Bal. 11 16:04:00          23 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Aisku viskas su jumis. Tik sugaisau laiko,ir laukiau kaip durnas variantu. Sendien paskutine diena,bet niekas ir nepateike savo variantu... Galvojau normalus sufportas.
Peršokti į forumą: