Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 107
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK119:44:12
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
PHP: Koduoju dizainą
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Kiti PHP, HTML, MySQL klausimai

Autorius: Rose Peržiūrų: 4157      Spausdinti temą
2011 Vas. 12 19:02:10          1 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Sukūriau naują temą, kadangi praitoje temoje, nelabai kokį pavadinimą uždėjau.. šypsosi

Taigi, kadangi mokinuosi HTML/CSS kodavimo, galiu pabandyti kamnors pakoduoti kokį dizainą jai noritemerkia akį

Jai susidomėjote, rašote čia, arba į PM. šypsosi

Primenu: koduoju tik HTML/CSS.
2011 Vas. 13 00:02:42          2 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
atsisiunti psd ir koduoji akinanti šypsen

code and design solutions tinklalapių kūrimas
2011 Vas. 13 00:02:29          3 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Jo, iš jaunėlio puslapio šypsosi

2011 Vas. 13 20:02:59          4 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Tai, kad niekas nepaaiškina kaip reikia iškirpti mygtuką :\

2011 Vas. 13 21:02:54          5 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Kaupiukas1 parašė:
Tai, kad niekas nepaaiškina kaip reikia iškirpti mygtuką :\


Jeigu nemoki iškirpt,tai net nekoduok šypsosi

DEDIKUOTI serveriai už konkurencingą kainą! (i7, xeon, ssd) / LINUX VPS / Duomenų saugyklos / Linux
2011 Vas. 13 21:02:58          6 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Gaila jau moku.merkia akį

a-PORTFOLIOTu tai išvis turi studiją, bet nei susiet mygtukų nemoki, nei a:hover komandos, tai geriau ir ant kitų nevaryk, pats nieko nemokėdamasmerkia akį

2011 Vas. 13 21:02:17          7 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Kaupiukas1 parašė:
Gaila jau moku.merkia akį

a-PORTFOLIOTu tai išvis turi studiją, bet nei susiet mygtukų nemoki, nei a:hover komandos, tai geriau ir ant kitų nevaryk, pats nieko nemokėdamasmerkia akį


Klausyk vaikas,čia kažkaip perdaug save į aukštumas keli ane?Čiuvekas blyn čia aiškina.Aš jau anksčiau esu sakęs!Kad Mano studijoj yra KODERIS!!!Tu amare aš,aš koduoju sau!!!!Įsikalk į galvą snarglį.Nepernešu tokių buožgalvių blt,kur pas mama po sijonu sėdi ir aiškina blt.Ramykis.
Gerai,nepyk.Biškį pasikarščiavau šypsosi

DEDIKUOTI serveriai už konkurencingą kainą! (i7, xeon, ssd) / LINUX VPS / Duomenų saugyklos / Linux
Redagavo zilvenas 2011 Vas. 13 21:02:57
2011 Vas. 13 21:02:00          8 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Tai gerai, aš savęs neikiek nesikeliu, tiesiog pats man aiškini, kad aš nemoku iškirpti, pats irgi elimentariausio dalyko nemokėdamas, prieš rašydamas pirma pagalvok, ką pats moki, ko nemoki..merkia akį Beje, pora sakinių pasakiau ir jau keiksmažodžių bangos. šypsosi Valdykismerkia akį

Dėl to vaikas, tai eilinis bazaras internautu šypsosi


Redagavo Rose 2011 Vas. 13 21:02:42
2011 Vas. 13 21:02:28          9 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Gerai, dabar aš biški įsiterpsiu.

Kaupiukas1 - Tu nekreipk dėmesio, tegul rašo ką nori, svarbu tu mokėsi, o ne jismerkia akį O bėje tu tikrai moki. Ir nesibiesink dėl tokių...

a-PORTFOLIO - Visu pirma, tau reiktų uždėti grupe, dėl to, kad autorius paklausė, o tu pradėjai rėkti, tau atsakė ir jau KEIKSMAŽODŽIŲ bangos pasipylė... Kaip sakė Kaupiukas1, - tvardykis. Jai sunervino, tai nereiškias, kad reikia čia pradėti „Stumti“ ant kitų.

Kaupiuk, koduok ir nekreipk dėmesio. papa

2011 Vas. 13 22:02:33          10 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Kaupiuk, dirbk ir nesustok šypsosi
2011 Vas. 13 22:02:14          11 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
per kitą savaitę gal išbandysiu tavo kodavimą su tinklapio intro. Jei gausiu domeną.merkia akį

Ieškau mažų darbų internete.
2011 Vas. 13 22:02:40          12 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
eZkimo, galėsim pabandytimerkia akį

2011 Vas. 14 07:02:25          13 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Bet nors A-Portfolio ir moka koduot bet dizainai pas jus nlbj tokie liux ;D

Peršokti į forumą: