Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 86
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
pramogauk.net botai
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: kanativas Peržiūrų: 7165      Spausdinti temą
2008 Kov. 21 20:03:54          1 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Sveiki benaršdyamas pramogauk.net tinklalapyje pamačiau jų reklamą:


tekstas turi būti: Pajusk ger nuotaika
o yra pajuks gera nuotaika.

SO? Jie botai,rašyt nemoka,programeliai aš
2008 Kov. 21 20:03:32          2 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Nu ir kam čia rūpi tas jų baneris. Pasijutai didele asmenybe kad čia tokią nesąmonę parašei? be žado

2008 Kov. 21 20:03:14          3 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Kas yra vaikas? Užsiputojai nes kažko negavai? Nu ir svaigalas esi.. be žado

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Kov. 21 20:03:15          4 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Kam rūpi???? Nesamonė,jų dizaineriai,va kas.
2008 Kov. 21 20:03:34          5 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
as irgi pastebejau ta klaida, bet tu tai 100% debilas, pats tipo ideliai ykirtes rasyba? nx sita tema sukurei?

MMOG.lt - atrask naują pasaulį
2008 Kov. 21 20:03:10          6 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Ne.
2008 Kov. 21 20:03:53          7 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
kanativas parašė:
Kam rūpi???? Nesamonė,jų dizaineriai,va kas.


Nu būtent kad dizaineriai. galvoja
2008 Kov. 21 20:03:56          8 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
kas ne bl.et, nori kad tau sanarius issukineciau?

MMOG.lt - atrask naują pasaulį
Redagavo Gugiss 2008 Kov. 21 20:03:16
2008 Kov. 21 20:03:35          9 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Eik flashink,botas.
2008 Kov. 21 20:03:50          10 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
as tau flash'a i tarpurage iziebsiu, neturi prie ko prisikabint?

MMOG.lt - atrask naują pasaulį
2008 Kov. 21 20:03:57          11 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
^^ Abu patylėkite. Klaida, tai klaida, bet varyti ant jų nėra ko.

2008 Kov. 21 20:03:11          12 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
tai va kad nera ko, idijotas kazkoks rado prie ko prisikabint...

MMOG.lt - atrask naują pasaulį
2008 Kov. 21 20:03:40          13 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Zmogus nera idealus. Dariti klaidas yra zmogiska. O jei jau viena klaidele yra tai nereike cia varyti. Tu papiestum - sukoduotum, tokia tema td ka nors rasyk o ne tokiu budu kad pazeminti kazka.

2008 Kov. 21 20:03:27          14 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Cia jau eina Off topic diskusijos gal šypsosi
Rakinkit!merkia akį

Čia turbūt turėtu būti mandras užrašas?
2008 Kov. 21 20:03:22          15 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
tai kad ne off topic, vis dar kalbam apie ta "klaida"

MMOG.lt - atrask naują pasaulį
2008 Kov. 21 20:03:52          16 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Anegdotas. akinanti šypsen Sumastė kurti temą nes pats nieko nemoka.

2008 Kov. 21 20:03:30          17 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Pavydas ji grauzia kad geras webas ir viskas juokiasi

2008 Kov. 21 21:03:48          18 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
tekstas turi būti: Pajusk ger nuotaika
o yra pajuks gera nuotaika.



Pats botas rašyti nemoki

Ežys išdidus paukštis, kol nepaspirsi - neskrenda...
2008 Kov. 21 21:03:51          19 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Zmogau ar bent zinai ka reiske "botai" ?
2008 Kov. 21 21:03:06          20 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Galvojau kas nors rimto bus, o čia viena iš durniausių temų visam saite akinanti šypsen
2008 Kov. 21 21:03:31          21 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
MAnjack parašė:
Galvojau kas nors rimto bus, o čia viena iš durniausių temų visam saite akinanti šypsen

Pritariu, galvojau kažkas smagaus, o čia tik nuliūdino blogai

Peršokti į forumą: