Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 64
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Rakinkit temą
Forumas | Kita | Grafika

Autorius: Wuzidi Peržiūrų: 3543      Spausdinti temą
2011 Spa. 9 18:10:17          1 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Sveiki,taigi prisireikė 5 lituku

ATSISKAITYMAS BANKINIU PERVEDIMU!

Aš galiu jum nupiešti banerį,sigą,avatarą,logotipą,dizainą (aišku kai kurių darbų kainos ir didesnės) pora PVZ:





1.
2
3
Avatarai


Sigai:



Logotipai:





Su manimi galite susisiekti:
* Privačiai
* Skype: daniux4
* El.paštu: Bleiduks@gmail.com
Prašau nedaryti off-topic ir jeigu neužsisakysite darbo nerašykite čia AČIŪ


www.gezas.lt - Counter Strike serverių tinklas.
Redagavo Wuzidi 2011 Spa. 9 19:10:48
2011 Spa. 9 18:10:12          2 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Sorry už ot. bet 4 avataras ne tavo.

2011 Spa. 9 18:10:58          3 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Parašiau gi JOKIU OFF TOPIC papapapa radau pc darbą ir idėjau reikės tokį per pora min padarysiu

www.gezas.lt - Counter Strike serverių tinklas.
2011 Spa. 9 18:10:31          4 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Tie tavo dizainai tualetinio popieriaus neverti. nežino

Jau greitai atsigausiu! :D
2011 Spa. 9 18:10:28          5 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Laisvas verge tu job*** B** parašau jokių off-topic atsiranda va viens žyds kur viską daro atvirkčiai susidegink velny tupapapapapapapapa

www.gezas.lt - Counter Strike serverių tinklas.
2011 Spa. 9 19:10:30          6 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
tu cia neachuelink snargliau akinanti šypsen dizainai verti 0, avatarai omg shudai ir pats su esi kvailas zmogus.. 5lt mat prireike akinanti šypsen

I feel like dying..
2011 Spa. 9 19:10:14          7 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
krč totaliai čia debilu forums yra (ne visi debilai) bet trečdalis nariu tai tikrai aš nesuprantu tokių asilų parašai kad ne off-topintu ne blet jie toliau raša sava debiliškus neįdomius postus,ir dar vaiku vadina,tu nebešernėk pau ant žemes nusileisk o ne padangėse skraidyt ne su malaletke kalbi,kur gali ašvotis kaip iš kekvieno darai..papapapapapapapa
Darbai užsisakyti rakinkit temą

www.gezas.lt - Counter Strike serverių tinklas.
Redagavo Wuzidi 2011 Spa. 9 19:10:15
2011 Spa. 9 19:10:21          8 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Blę ką parašiau. Tai jis man vienetą davė

2011 Spa. 9 19:10:51          9 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Tu durnas gal? Aš tau 1 negalėjau duoti nes jau esu įvertinęs kai prašiau domeną padėti išsirinkti. Taip kad maišaiblogai

www.gezas.lt - Counter Strike serverių tinklas.
2011 Spa. 9 19:10:20          10 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Tokius suddarbius ir su paint per 30sek galima padarytmerkia akį
2011 Spa. 9 19:10:59          11 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Padaryk LAUKIU jei padarai 10LT duodu

www.gezas.lt - Counter Strike serverių tinklas.
2011 Spa. 9 20:10:56          12 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Tau manau netinka dizainerio darbelis šypsosi). Gal piesk. Pvz as ziauriai graziai piesiu ,o dizainai siektiek slyksciaimerkia akį).

PADĖJAU ar kažką kitą padariau gero? +11 ,nepagailėk ;)
2011 Spa. 10 14:10:46          13 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
ripipipiiprrpipipi

RIP.
http://www.part.lt/img/8f7bbf611...ab4587.gif
www.ls-city.lt blogai

DEDIKUOTI serveriai už konkurencingą kainą! (i7, xeon, ssd) / LINUX VPS / Duomenų saugyklos / Linux
Peršokti į forumą: