Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 134
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Admin panel
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: PyccKuu Peržiūrų: 3430      Spausdinti temą
2008 Sau. 26 00:01:14          1 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Koki faila rejkia redaguoti norint ideti nauja skilti (pvz reklmos panele kad ji butu turinio administravime) koki faila rejkia redaguoti admin/index.php ?

2008 Sau. 26 00:01:12          2 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
taip, arba administration.php dabar tiksliai nepamenu
2008 Sau. 26 00:01:11          3 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
niekur nerandu krc žliumbia

2008 Sau. 26 00:01:44          4 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Reikia redaguoti ne failą. Atsidarai phpmyadmin ir eini į table $tavoprefiksas_admin . Ten spaudi įterpti ir viską susirašai. Tikiuosi supratai, nes jei ne, tuomet tau teks prašyti, kad koks žmogus iš supporto tau padarytų viską iki galo.
2008 Sau. 26 00:01:02          5 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
DomBazei reike prideti nauja lentele,krc lb jau sunki operacija kad nu nafik... juokiasijuokiasijuokiasijuokiasi

Simple INSERT`as:
$a = dbquery("INSERT INTO ".$db_prefix."admin (admin_rights, admin_image, admin_title, admin_link, admin_page) VALUES ('OO', 'fotke.gif', 'pavadinimas', 'puslapis.php', 1)" );




Juoda - right`as [teise]
Raudona - fotke [adminke/images/fotke.gif]
Ruda - puslapio title ta prasme po fotke pavadinimas
Melyna - viskas aisq, failas.php
Zalias - puslapis [1-4]

PS. Jej esi zalias rasyk i prdt psl.. juokiasi


Redagavo ramon 2008 Sau. 26 00:01:14
2008 Sau. 26 08:01:39          6 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Žalias - puslapis [1-4]
1. - Turinio administravimas
2. - Vartotojų administravimas
3. - Sistemos administravimas
4. - Modifikacijos
2008 Sau. 26 22:01:35          7 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
krc kurioame skiriuje ?

žliumbiabe žado



2008 Sau. 26 23:01:53          8 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Šiaip labai lengva, kaip man reikjėo kažką iš extreme fusiono įkeltį į fusiono adminke tai padareu užklausą

INSERT INTO `mano_prefixas_admin` (`admin_id`, `admin_rights`, `admin_image`, `admin_title`, `admin_link`, `admin_page`) VALUES
(31, 'A', 'paveiksliukas.gif', 'užrašas', 'užrašas.php', 1);




ir į adminkę įmečiau užrašas.php ir viskas
2008 Sau. 27 09:01:15          9 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
PyccKuu parašė:
krc kurioame skiriuje ?

žliumbiabe žado


Tas ramon duotas kodas į pridėtinius psl dedasi, paspausk peržiūrėti psl ir viskas.
2008 Sau. 29 21:01:26          10 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
o kaip perkelt user_gold is modifikacijos i t.administracija? nežino

2008 Sau. 29 21:01:41          11 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
PMA -> admin -> susirandi user_gold įrašą ir page keiti iš "4" į"3". Viskas.

BR#1, Most Wanted
2008 Sau. 30 17:01:15          12 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Bet nesamone gaunas kazkokia be žado kaip adminui priskiriu auksa, td jam auto priskiria modifikaciju paneles, ir neleidzia aukso administruot. T.y. imeta i dovanoti auksa (is savo saskaitos).

P.S. O man norm leidzia ta auksa redaguot.


Redagavo DJFainulka 2008 Sau. 30 17:01:49
Peršokti į forumą: