Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 86
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK105:10:06
inti 3 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.146
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Ieškau kas nemokamai sukurtų dizainą
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Themes

Autorius: Narysx Peržiūrų: 3724      Spausdinti temą
2009 Lap. 6 20:11:20          1 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Tai va, ieškau žmogaus, kuris nemokamai galėtų sukurti unikalų PHP-FUSION dizainą naujam, unikaliam projektui. Tokių projektų interneto rinkoje praktiškai nėra, jis bus rimtas ir daug žadantis. Nerašykit nesąmoningų postų, tokių kaip "Tu durnas, ar ką?", "Niekas nemokamai nedaro" ir pan. Aš ir pats viską suprantu. Tiesiog galvoju, kad gal atsiras žmogus, norintis prisidėti. Kaip atlygį galėčiau pasiūlyti reklamą tame tinklalapyje neribotam laikui, dizaino paslaugų rekomendavimą tinklalapio vartotojams, ar ką nors panašaus (galėtumėt ir patys pasiūlyt). Tai va, dėl platesnės info PM.
2009 Lap. 6 20:11:58          2 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Tai jei rašai, kad bus rimtas projektas tai pirk dizainą, o ne nemokamai prašyk... ;D

Tomas Balčiūnas @ dA - http://swizz1.deviantart.com/
2009 Lap. 6 20:11:29          3 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Tai kam pirkt, jei atsirastų žmogus, kuris sutiktų prisidėt ir nemokamai padaryt? šypsosi
2009 Lap. 6 21:11:54          4 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
kažint ar toks atsiras šeip pirk arba rask patinkama ir persikoreguot gerai šypsosi

http://www.kinomanai.eu - http://www.manoip.eu ;)
2009 Lap. 6 21:11:32          5 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Jei nerasiu kas nemokamai padarys, tai teks pirkt. šypsosi
2009 Lap. 7 13:11:22          6 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Narysx parašė:
Jei nerasiu kas nemokamai padarys, tai teks pirkt. šypsosi

Funny tu...nustebęs Pats pasakei jei nerasi kas darys nemokamai tai pirksi... Dabar visi, kurie kuria dizainus tai pamatys ir galvoji jie kurs nemokamai tau jį, jei yra proga užsidirbt? akinanti šypsen
2009 Lap. 7 13:11:43          7 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Reklama neribotam laikui?
Nesamonė.
Pirk dizainą ir nebūsi niekam įsipareigojąs, o jei po to uždarysi portalą ar jam kas atsitiks, ar lankomumas nekils. Ką tada sakysi dizaino kūrėjui ką?
Jei rimtas projektas, pirk.

2009 Lap. 7 13:11:20          8 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
kanativas, lygiai tą patį norėjau rašyt, bet susilaikiau akinanti šypsen Nereikėjo išduot be reikalo akinanti šypsen

http://www.youtube.com/watch?v=bBdrYrRpLrU
2009 Lap. 7 13:11:21          9 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Nu tai čia šiaip nuskils tik vienam, o tų dizainerių juk belekiek. Tai nemanau, kad tam, kuris norėtų nupiešt ir sukoduot nemokamai, tas mano pranešimas padarytų labai didelę įtaką. šypsosi
2009 Lap. 7 13:11:53          10 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Patarčiau greiciau kam piest, narysx patikimas ir labai gerai modifikuoja viską, tad susidėdami su juo tikrai neprašausit šypsosi)
2009 Lap. 7 22:11:22          11 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Trixius parašė:
Patarčiau greiciau kam piest, narysx patikimas ir labai gerai modifikuoja viską, tad susidėdami su juo tikrai neprašausit šypsosi)

Kiek pamokėjo?
2009 Lap. 8 18:11:52          12 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Negrybauk su tokiais komentarais.
2009 Lap. 12 15:11:59          13 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Kaip matau niekas nemokamai nepiešiat, tai siūlykit savo kainas. šypsosi Teiksiu pirmenybę tiems, pas ką bus galima atsiskaityt SMS.
2009 Lap. 12 15:11:18          14 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
300lt sms dukart brangiau
Peršokti į forumą: