Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 162
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.219
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
iStrike.us.lt - Jau greitai!
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | Jūsų saitai

Autorius: Pique Peržiūrų: 1567      Spausdinti temą
2011 Geg. 22 16:05:35          1 žinutė iš 4
Spausdinti pranešimą


Sveiki.

Pagaliau pajudėjo Counter-Strike 1.6 server`io darbai ir tuo labai džiaugiuosi. Startuosime su Public server`iu. Server`is nebus eilinis Public server`is, kur reikia įdiegti Admin Pack`ą ir viskas. Jau dabar renkami kokybiški ir reti plugin`ai. Server`yje bus anti-čytų programa, automatizuota SMS sistema, AMXBans ir vėliau galbūt Psychostats. Bus nupirktas galingas VPS, kad žaidėjai galėtų žaisti be jokių striginėjimų (lagg`ų). Taip pat į Jūsų config`ą nebus prikišta bind`ų ir netoleruosiu žmonių, kurie ateis į server`į tik pareklamuoti. Tokie žmonės bus griežtai baudžiami. Naujienas, startavimo datas sekite mūsų tinklalapyje: http://iStrike.us.lt. Kolkas projektas yra su us.lt domenu, bet ateityje jį keisime į .lt. Baigiami tinklalapio dizaino kodavimai. Dizainas nebus kažkoks stebuklas. Bus galimas Admin/V.I.P. pirkimas, vėliau galbūt bus pajungta ir unban sistema. Neieškau jokių server`io administratorių ir savo pagalbininkų. Kolkas ieškau tik remėjų, kurie galėtų paremti server`io egzistavimą (kas norite paremti, rašykite į skype: pique56). Server`į planuojame atidaryti iki birželio 13d. (tiksli server`io paleidimo data bus pranešta mūsų tinklalapyje). Kas turi laiko, mielai kviečiame jau dabar šią temą reklamuoti kur tik galite. Klausimus ir pasiūlymus galite reikšti šioje temoje arba skype: pique56 šypsosi Atsakysime į betkokius (protingus) klausimus ir pasiūlymus.

<2011-05-21> Noriu pranešti, kad visi darbai eina į pabaigą, visi taškai ant i jau beveik sudėlioti, trūkstai labai nedaug. Jau galite siūlyti savo mėgstamus plugin`us, rašykite savo mėgstamų plugin`ų pavadinimus public server`iui (jei nežinote tikslaus pavadinimo, bandykite apibūdinti plugin`ą) ir galbūt Jūsų norimas plugin`as atsiras server`yje. Visus pasiūlymus rašykite į skype: pique56.
2011 Geg. 22 16:05:29          2 žinutė iš 4
Spausdinti pranešimą
Šeip tai galėtum dėt postą kaip web yra visiškai sutvarkytas akinanti šypsen

2011 Geg. 22 16:05:56          3 žinutė iš 4
Spausdinti pranešimą
Pritariu juniui. O dabar ta tema visiškai nereikalinga. Šiaip temą čia kurk, kai tavo saitas jau stovės ant ''kojų''.

Kam įdomu, tai su drogmo projektu aš niekaip nesusijęs šiuo metu, ir nepristokit prie manęs s
2011 Geg. 22 17:05:03          4 žinutė iš 4
Spausdinti pranešimą
Tema rakinama, nes puslapis dar neatidarytas. šypsosi
Peršokti į forumą: