Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 204
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Nededa nuotrauku!
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: Karolis92 Peržiūrų: 3417      Spausdinti temą
2009 Gru. 26 10:12:06          1 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Sveiki, turiu keletą klausimų nežino ir norėčiau Jūsų, kaip nenaujokų paklausti. Tikiuosi padėsite. drovus
Taigi:
1. Sukūriau puslapį su php turinio valdymo sistema, tačiau kuriant nuotraukų albumą ar dedant nuotrauką sukuria tik tą pavadinimą, kuriuo pavadinau nuotrauką, tačiau rašo nuotraukos nėra(images aplankui ir photoalbum aplankai chmodinti i 777). Kas yra?
2. Gal ir durnas klausimas, tačiau ar galima išjungti foruma? akinanti šypsen Iš navigacijos ištryniau, tačiau į adresą įrašius http://www.manopuslapis.lt/forum... jį atidaro.
3. Kaip daryti lenteles?
4. Gal galite išsamia pasakytai, kaip kuriant straipsnį arba naujiena į jį įdėti paveiksliukus(nuotraukas keliant į ten pat kur puslapis).
Tikiuosi, kad man padėsite.
AČIŪmerkia akį

2009 Gru. 26 11:12:01          2 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Lenteles, tai ne paneles, o tas kur surasyta, pvz:

nr. | vardas | pavarde |
--------------------------------
1 |vardenis|pavardenis|

Nu lientele paprasta akinanti šypsen

O kai rasau straipsni, tai kaip paveiksliukus i savo puslapio hostinga kelt?
2009 Gru. 26 11:12:35          3 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
o nieks del galerijos nezino? kodel kelt neduoda? gal puslapis isjunktas, del to? akinanti šypsen
2009 Gru. 26 14:12:16          4 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Tereik man i 1 atsakymo žliumbia
2009 Gru. 26 14:12:44          5 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Įjunk puslapį ir pažiūrėk ar nėra nuotraukų. Nes v7 ant išjunto puslapio net panelių nekelia.
2009 Gru. 26 14:12:08          6 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Ijungiau psl ir visitiek nerodo žliumbia
2009 Gru. 26 15:12:49          7 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
hmm... O gali hostingas turėti ką nors bendra su šituo? pvz neleist tvs įrašyti failų į serva?nežino
2009 Gru. 27 17:12:10          8 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Matai, čia tas puslapis ne man, o ugymo įstaigai, darželiui, todėl naudoju lm.lt, tai kai ju prasiau mysq informacijos, jie atsiunte laiska ir ten buvo surasyti aprobojimai kazkokie, bet istryniau laiska, tai daba nzn žliumbia o gal mysq info blogai suvedziau? vedziau tik vartotojo varda, slaptazodi ir mysq db pavadinima, pirma ir paskutine skilty palikau: localhost ir php_(ar kazkas panasau, neprisimenu. Tai gal del sito? o gal vis del to del hostingo nežino

Va, radau:

Siekiant užtikrinti didesnį virtualių serverių saugumą galioja šie nustatymai:

1. SafeMode režimo įjungimas (php_admin_flag safe_mode on)

2. Uždraustas išorinių šaltinių pasiekimas (allow_url_fopen Off)

3. Neturi register_globals palaikymo (register_globals Off)

4. Leidimas vykdyti tik programas, esančias direktorijoje /usr/local/lib/php/phpex. Esant reikalui, direktorijos vardas derinamas atskirai. Direktorijos turinys derinamas su administratorium. Direktorijos rašymo teises turi tik administratorius.
php_admin_value safe_mode_exec_dir "/usr/local/lib/php/phpex"
5. Leidimas atidaryti tik failus, esančius namų kataloge
php_admin_value open_basedir /<home_kelias>/<vardas>/public_html

6. Laikinas rašymas tik į /<home_kelias>/<vardas>/public_html/tmp, kurį susikurti turi pats vartotojas.

(php_admin_value upload_tmp_dir /<home_kelias>/<vardas>/public_html/tmp, php_admin_value session.save_path /<home_kelias>/<vardas>/public_html/tmp)

Del 6 punkto gali neleist žliumbia tipo turi sukurt tmp direktorija, b kaip nurodyt paciam saitui, kad saugotu toj tmp direktorijoj? Ir tai tik laikinai, nsm prigalvoja žliumbia

2009 Gru. 27 17:12:07          9 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Teks rankiniu budu viska daryt ir be grazios galerijos apseit, pirmadieni dar laiska parasysiu, gal nuims apribojma, o gal cia net ne jis katas? Ne pvz i mano mokyklos duomenu baze duoda failus mest, pvz namu darbus.
2009 Gru. 27 18:12:43          10 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Niekas daugiau su lm.lt nebuvo susidure?
Peršokti į forumą: