Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 54
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Nerodo LT raidžių
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Bendri PHP-F klausimai

Autorius: tofy Peržiūrų: 4989      Spausdinti temą
2009 Lie. 12 15:07:01          1 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Sveiki. Yra bėda. Turiu tarkim DB padaryta savo svetainės. Sukuriu nauaj tuščia ir pamėginu atkurti DB tačiau nerodo lietuvišku raidžių vietoi jų rodo klaustukus... Kaip padaryti, kad rodytu normalias raides ?

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2009 Lie. 12 17:07:35          2 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Man rodo kad apie šnekėta pabandyk paieškoti
2009 Lie. 12 17:07:44          3 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
visus DB kopijos failus padaryk UTF-8 šypsosi ir viskas
2009 Lie. 12 18:07:03          4 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
NA ok o kaip pakeisti ? aš kai ikelinėju pasirenktu utf... BEt kur dar pasirinkti ?


p.s ieškojau nk neradau

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2009 Lie. 14 10:07:47          5 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Tvarkoj su

<meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=windows-1257'>


??

Arba panaudok: https://webdnd.com/readarticle.p...icle_id=55

2009 Lie. 14 10:07:39          6 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Kur čia tas turi būti ? akinanti šypsen MAn nemeta tu šifru man meta Paprastus ?? ...

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2009 Lie. 27 17:07:46          7 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Sveiki, atsitiko kita bėda... Dabar kai svetainėje parašau lietuvišką raidę rodo klaustukus.. Kad ir kur berašyčiau.. KAip tai ištaisyti ?

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2009 Lie. 31 14:07:54          8 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Tofy parašė:
Sveiki, atsitiko kita bėda... Dabar kai svetainėje parašau lietuvišką raidę rodo klaustukus.. Kad ir kur berašyčiau.. KAip tai ištaisyti ?

vėl sykį sakau atsidaryk Notepad++
ar gi toks vyras dar nežiino akinanti šypsen
ir ten yra viršuje rašo FORMATAS
Tada pasirenki CONVERT To UTF-8
čia temos visus failus aišku nereikia įmagų o jeigu neveiks tada aik per mysql

2009 Lie. 31 14:07:32          9 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Tavo būdas neveikia.. Mysql yra nustatyta utf-8 .. Tokius dalykus ir pats moku. Tačiau čia kažkas rimčiau..

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2009 Lie. 31 17:07:18          10 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Atkurk DB latin1 koduote.

2009 Lie. 31 18:07:29          11 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Tai iš naujo atkurti db ?

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2009 Lie. 31 22:07:20          12 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Gali išsiparsinti visas raides į HTML kodą. Ir prieš submintinant postą padarytum LT to HTML parserį.

BR#1, Most Wanted
2009 Lie. 31 22:07:46          13 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
O kaip tai padaryti ? nesusidures su šituo dalyku visai...

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2009 Lie. 31 23:07:42          14 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
50Lt ir padarau.

BR#1, Most Wanted
2009 Lie. 31 23:07:46          15 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Yra vienas budas, bet nzn ar veiktu atidarai ta .sql faila paskuj randi pvz raide š ir ji bus kokia nors kitoke nu tarkim $ ir paskuj per notepad ctrp+h ir rasai virsuje $ o apacioje š raide utf-8 koduotemerkia akį
2009 Rugp. 1 09:08:33          16 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
sql faile rodo normalias lt raides.

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
Peršokti į forumą: