Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 71
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
strateginiai zaidimai
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: echh Peržiūrų: 4799      Spausdinti temą
2009 Gru. 1 13:12:51          1 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
gal kas galit pasiulyt kokiu geru strategy games? Panasiu kaip rise of nations, stronghold, age of empire, age of mythology (visi jau nusibode, noriu kazko naujomerkia akį )
2009 Gru. 1 14:12:11          2 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Visa C&C rinkinuka parsipūsk ir lošk iki vasarosmerkia akį

Andrejaus tinklalapis
2009 Gru. 1 14:12:24          3 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
C&C= comand and conquer? Kas ten gero? Man jis biski toks per daug i ateiti atrodomerkia akį
2009 Gru. 1 14:12:41          4 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Patarciau zaisti Strong hold kuria nori dali bet mano manymu Stronghold crusader geriausias šypsosi

2009 Gru. 1 14:12:00          5 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Reikia tokio kuris būtų apie senove kariaii strėlės, ir pan šypsosi
P.s - ne man vienam čia reiktu xD

Visa laiką ieškau žmonių keletui projektų sudominau? Rašykit
2009 Gru. 1 14:12:22          6 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Tada jum duociau toki patarasima: Runescape pusiau strategas yra šypsosi

2009 Gru. 1 14:12:51          7 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
pfff, tik ne runescape (grafika, siuzetas ir visa kita taip "leva", kad net graudu zetmerkia akį ) stronghold crusader tai nusibodo jau akinanti šypsen o stronghold 2 tai kazkoks nenusisekes stronghold crusader kureju darbas manaumerkia akį

2009 Gru. 1 14:12:25          8 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
o tau patinka stratego verslai ( nu pvz ten savo versla turi ir sukiesi ) ?

2009 Gru. 1 14:12:23          9 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Earth Empire I,II,IIImerkia akį

Andrejaus tinklalapis
2009 Gru. 1 14:12:54          10 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Nu nezinau, ziurint kas per verslas. Esu kazkada zaides su picerijom visai neblogas toks buvo. Bet geriausiai butu su senove tokie, kur namus statyt armijas kurt, pult priesus ir t.t.merkia akį
2009 Gru. 1 14:12:57          11 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Hidden stroke 2,neina statyt nieko,duoda ti karmija,bet jei randi tu ji man tai tu dievas šypsosi))))))))))))))))))))))

Andrejaus tinklalapis
2009 Gru. 1 14:12:48          12 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
http://www.monova.org/details/15...5D%09.html

http://thepiratebay.org/torrent/...ampe_Pc%5D

http://www.torrentreactor.net/to...326081-TPB

pabandyk, gal is kurio nors siusismerkia akį

Krc nenukrypkim nuo temosmerkia akį siulot zaidimus (strategus (senovinius, kelimasis per amzius, armiju kurimas, priesu polimas i t.t.))

2009 Gru. 1 16:12:42          13 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
negi niekas daugiau nezinot joikiu strateginiu zaidimu? žliumbia
2009 Gru. 1 16:12:18          14 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
http://www.rakrent.com/rtsc/rtsc...slist2.htm

Andrejaus tinklalapis
2009 Gru. 1 16:12:56          15 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
hmm, nieko ispudingo ten neradau ;( o gal zinot kas toki strategini game (zodziu, viskas vyksta senoveje, statai pastatus ir t.t., viskas taip graziai animuota, statai barus, pilis, sodus, vyno daryklas , kuriose zmogus kojomis spaudzia vynuoges, krc daugiau nieko neatsimenu, zaidziau pries kokius 3~metus demonstracine versija...
2009 Gru. 1 16:12:03          16 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
echh parašė:
hmm, nieko ispudingo ten neradau ;( o gal zinot kas toki strategini game (zodziu, viskas vyksta senoveje, statai pastatus ir t.t., viskas taip graziai animuota, statai barus, pilis, sodus, vyno daryklas , kuriose zmogus kojomis spaudzia vynuoges, krc daugiau nieko neatsimenu, zaidziau pries kokius 3~metus demonstracine versija...


Gal travian ?

2009 Gru. 1 17:12:25          17 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
http://pc.ign.com/articles/687/6... 2006 visi RTS,jei demo lošei turėtu būt tas game čia.

Andrejaus tinklalapis
2009 Gru. 1 17:12:09          18 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Funo parašė:
Gal travian ?


ne, tikrai ne travian, as jo niekad nezaidziau nes nelabai idomus atrodo... Zaidziu ikariam dabar akinanti šypsen toks visai idomus, nesitikejau kad tie internetiniai mini zaidimukai tokie idomusmerkia akį

Andrejus, bandysiu ieskot dq uz nuoroda šypsosi
Peršokti į forumą: