Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 77
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
susikarpymo problema
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Themes

Autorius: _Tomas Peržiūrų: 3645      Spausdinti temą
2009 Lie. 14 23:07:26          1 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Susikarpiau cellpic'ą ir padalinau jį į tris dalis (Kairė, vidurys, dešinė), bet va kaip susikarpau vis lieka mažas tarpas tarp sukarpytų vietų.

Image:
http://paveiksliukai.net/images/965_cellpicproblema.png




Kodas:
function opentable($title) {

   echo "<table width='100%' cellpadding='3' cellspacing='1'>";
   echo "<tr>
<td bgcolor='#ffffff' background='".THEME."images/vidurys-kaire.png' height='34' width='62' class='vidurys'></td>
<td bgcolor='#ffffff' background='".THEME."images/vidurys.png' height='34'><font class='head-title'><center>$title</center></font></td>
<td bgcolor='#ffffff' background='".THEME."images/vidurys-desine.png' height='34' width='74' class='vidurys'></td>";
   echo "</tr></table>";
   echo "<table width='100%' cellpadding='0' cellspacing='0'><tr>";
   echo "<td class='main-body'>\n";
}





function closetable() {
echo "</td></tr></table>\n";
}
2009 Lie. 14 23:07:28          2 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Neperkelk naujo <td> į naują eilutę, lai eina visi iš eilės <td></td><td></td><td></td> ;)

2009 Lie. 14 23:07:48          3 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Tai, kad ir eina visi iš eilės <td ...></td><td ...></td><td ...></td> tik kiek vieną į naują eilutę sudėjęs, kad būtų lengviau redaguoti. Arba aš ne taip supratau galvoja
2009 Lie. 15 00:07:20          4 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Būtent, nedėk į naują eilutę. Visi vienoje eilutėje turi būti. ;)

2009 Lie. 15 00:07:50          5 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Niekas nepasikeičia :/
2009 Lie. 15 00:07:19          6 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Koks saito url?

2009 Lie. 15 00:07:54          7 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Pongis parašė:
Koks saito url?


http://demo.mrtomas.lt/
2009 Lie. 15 08:07:37          8 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Pasiimk kokį default tema iš php-files ir ten susirask kokių būdų padaryta
2009 Lie. 15 18:07:01          9 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
ShadoVw parašė:
Pasiimk kokį default tema iš php-files ir ten susirask kokių būdų padaryta


Nelabai randu...
2009 Lie. 15 18:07:01          10 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Pongis parašė:
Būtent, nedėk į naują eilutę. Visi vienoje eilutėje turi būti.merkia akį

Nebūtinai, kodo skaitomumas prastėja. Tiesiog vietoje to geriau daugiau kartų padaryti echo "";
T.y. kiekvienu atveju daryk echo ir tiek.
Be to kiekvienam img nurodyk atributą width='IMG_PLOTIS', tada table width gali testavimui padaryti kaip jų sumą. Aj ir dar - naudok firebug tokiems dalykams.

BR#1, Most Wanted
2009 Lie. 15 18:07:56          11 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Firebug tai čia koks mozilla addon? O Su echo ir width pabandysiu.
2009 Lie. 15 19:07:21          12 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Savižudis parašė:
Firebug tai čia koks mozilla addon? O Su echo ir width pabandysiu.


Jo, addonas
2009 Lie. 15 21:07:04          13 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Ką keičiu vistiek tas pats pasilieka.. Pridėjau echo ""; vistiek niekas nepasikeitė. O Width pas manę jau yra tik nėra viduriniam, nes kai uždedu pasidaro didelis tarpas tarp kairės pusės ir vidurio. O su firebug nieko nesusigaudau...
2009 Lie. 15 21:07:00          14 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Susirask Fusion 6 tema ir nagrinėk

Peršokti į forumą: