Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 67
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Vėl aš su savo WAP ;D
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: Narysx Peržiūrų: 2732      Spausdinti temą
2008 Bal. 10 17:04:50          1 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Nu yra toks skriptas, nesvarbu koks, ne tame esmė...
Suvedus duomenis ir spaudžiant užsiregistruoti vėl meta į reg.php, tik url iš "http://sitexz.lt/referals/reg.php" pasikeičia į "http://site.xz.lt/referals/reg.php?id=2".
Ir taip neįmanoma užsiregint...
Va reg.php failas:

<?php

header("Content-type: text/vnd.wap.wml");
header("Cache-control: no-store,no-cache,must-revalidate");
print '<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<!DOCTYPE wml PUBLIC "-//WAPFORUM//DTD WML 1.1//EN" "http://www.wapforum.org/DTD/wml_1.1.xml">
<wml>
<card id="index" title="Registracija">
<p align="center">';
?>
<?php
$line="<img src=\"linija.gif\" alt=\"...\"/>";
if($id=="")
{
echo"<small><b>Registracija</b><br/>
$line<br/>
Jusu nickas:<br/>
<input name=\"nickas\" maxlength=\"15\"/><br/>
Slaptazodis:<br/>
<input name=\"slaptazodis\" maxlength=\"20\" type=\"password\"/><br/>
Pakartokite slaptazodi:<br/>
<input name=\"slaptazodis2\" maxlength=\"20\" type=\"password\"/><br/>
<anchor title=\"Registruotis\">Registruotis<go href=\"reg.php?id=2\" method=\"post\">
<postfield name=\"nickas\" value=\"$(nickas)\"/>
<postfield name=\"slaptazodis\" value=\"$(slaptazodis)\"/>
<postfield name=\"slaptazodis2\" value=\"$(slaptazodis2)\"/>
</go>
</anchor>
</small>";
}

if($id=="2")
{
$nickas=@preg_replace("/[^a-zA-Z0-9]/","",$nickas);
$slaptazodis=@preg_replace("/[^a-zA-Z0-9]/","",$slaptazodis);
$nickas_i=strlen($nickas);
$slaptazodis_i=strlen($slaptazodis);
if($nickas=="")
{
echo"<small>Neivestas nickas!";
}

else if($nickas_i<6)
{
echo"<small>Nickas per trumpas!</small>";
}

else if($slaptazodis=="")
{
echo"<small>Neivestas slaptazodis!</small>";
}

else if($slaptazodis_i<6)
{
echo"<small>Per trumpas slaptazodis!</small>";
}

else if($slaptazodis2=="")
{
echo"<small>Pakartokite slaptazodi!</small>";
}

else if($slaptazodis!=="$slaptazodis2")
{
echo"<small>Nesutampa slaptazodziai!</small>";
}

else
{

$slaptazodis=md5($slaptazodis);
$irasas="$nickas|$slaptazodis";
$irasas2="0"; $irasas3="0";
$fp=fopen("info/$nickas.txt","w");
fwrite($fp,$irasas);
fclose($fp);
chmod("info/$nickas.txt",0777);
$fp2=fopen("lankytojai/$nickas.txt","w");
fwrite($fp2,$irasas2); fclose($fp2);
chmod("lankytojai/$nickas.txt",0777);
$fp3=fopen("taskai/$nickas.txt","w");
fwrite($fp3,$irasas3); fclose($fp3);
chmod("taskai/$nickas.txt",0777);

echo"<small>Uzsiregistravote sekmingai!<br/>
$line<br/>
<a href=\"log.php\">Prisijungti</a></small>";
}
}

print"<small><br/>$line<br/>
<a href=\"http://daas.com\">adsasd</a></small>";

?>
</p>
</card>
</wml>



2008 Bal. 10 18:04:51          2 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
atsiusk i pm man sita tvs sutwarkysiu
2008 Bal. 10 18:04:18          3 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Nesiųsk nes jis visiškai žalias....

http://androider.info/
2008 Bal. 10 18:04:29          4 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
xDDD lopas as zalias ant kitu tvs o ant wapu patikek prasidejes ilgai taip kad patylek
2008 Bal. 10 18:04:05          5 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
blogai parašė:
atsiusk i pm man sita tvs sutwarkysiu

dar ir tokiu lodariu aciranda nemoka ir bando apvogtipiktas
2008 Bal. 10 18:04:49          6 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
TVS? juokiasi Čia paprastas skriptas, ne jokia TVS. akinanti šypsen
2008 Bal. 10 18:04:58          7 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
interektyvus parašė:
blogai parašė:
atsiusk i pm man sita tvs sutwarkysiu

dar ir tokiu lodariu aciranda nemoka ir bando apvogtipiktas
apvogti? kam man tas wap? atsiedes as tu wapu ir kaip as ji apwogsiu? akinanti šypsenD juokdarys tu arbent matei koks ten scriptas? site.xz.lt ps jai mozila pasidares ar kita narsykle kad palaikytu web pazek as pasidares tai matau xDD
2008 Bal. 10 18:04:29          8 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Tas site.xz.lt ne mano... aš tik kaip pvz įrašiau. be žado mano url kitoks.
2008 Bal. 10 19:04:07          9 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
blogai parašė:
xDDD lopas as zalias ant kitu tvs o ant wapu patikek prasidejes ilgai taip kad patylek


Visos TVS vienodos, tačiau skiriasi jų kodas, tad jei nesupranti kitų TVS, vadinasi nemoki PHP, o betkoki scriptą ar TVS redaguojant ji būtina. Išvada - tu žalias.

2008 Bal. 10 19:04:45          10 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Nu tj gal kas padėsit? akinanti šypsen
2008 Bal. 10 19:04:17          11 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
kiskiss parašė:
blogai parašė:
xDDD lopas as zalias ant kitu tvs o ant wapu patikek prasidejes ilgai taip kad patylek


Visos TVS vienodos, tačiau skiriasi jų kodas, tad jei nesupranti kitų TVS, vadinasi nemoki PHP, o betkoki scriptą ar TVS redaguojant ji būtina. Išvada - tu žalias.
as nemoku ju ieskot php ir html moku nesijaudink as nemoku ju ieskot nebent yagbu paieskau ir wsio as td netaip paraciau jai netiki per pm duok sawo skype ir duok koki tvs kurios nesupraciau;)
Peršokti į forumą: