Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 125
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK120:38:41
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Reikia bannerių
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku dizainą, banerį

Puslapis 1 iš 2 1 2
Autorius: kajfas Peržiūrų: 10466      Spausdinti temą
2010 Gru. 27 15:12:26          1 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Tekstas: StartHost.lt
Subtekstas: Cs Host nuoma l SAMP Host nuoma l ShoutCast Host nuoma l Kitos paslaugos
Animacija: Kas nors su CS , SAMP , ShoutCast logotipais .

Už 468x60 ir 120x60 - 5Lit
Atsiskaitau sms arba banku

www.Cs-Egp.lt - SURF Serveriai
2010 Gru. 27 16:12:36          2 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Bus mano darbeliai šypsosi

///M3
2010 Gru. 27 16:12:12          3 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Bus ir mano darbelis. šypsosi

2010 Gru. 27 16:12:12          4 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą




Viską galima keisti, yra .PSD failai.merkia akį

///M3
2010 Gru. 27 16:12:56          5 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
SwitZ pz tu greitas akinanti šypsen

2010 Gru. 27 16:12:36          6 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Invest parašė:
SwitZ pz tu greitas akinanti šypsen

Na taip, reikia 5lt, kitaip negalėsiu išsimt lt akinanti šypsen

///M3
2010 Gru. 27 16:12:38          7 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
SwiZ, 468x60 bannerį nesimato urlo, geriau ta counterį trauk kažkur, o 120x60 labai paprastas galvoja

www.Cs-Egp.lt - SURF Serveriai
2010 Gru. 27 16:12:38          8 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
468x60:
http://www.part.lt/img/c436f0c3d...96f913.gif
120x60:
http://www.part.lt/perziura/c28a...16a627.gif


Redagavo Skifas 2010 Gru. 27 16:12:13
2010 Gru. 27 16:12:44          9 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Laukiu daugiau bannerių iki 22:00, jei nesulauksiu, jimsiu Investo, nes SwitZo nesulaukiau bannerių

www.Cs-Egp.lt - SURF Serveriai
2010 Gru. 27 16:12:01          10 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą

<br> juokiasi


///M3
Redagavo switz 2010 Gru. 27 16:12:57
2010 Gru. 27 16:12:24          11 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Switz gan neblogai, tik gal nuo 468x60 bannerio nuimk ta shoutcast, o 120x60 šriftą keisk

www.Cs-Egp.lt - SURF Serveriai
2010 Gru. 27 17:12:35          12 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
kajfas parašė:
Switz gan neblogai, tik gal nuo 468x60 bannerio nuimk ta shoutcast, o 120x60 šriftą keisk






///M3
2010 Gru. 27 17:12:03          13 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Invest darbai gražiausi ;]

2010 Gru. 27 17:12:59          14 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Naujas 468x60 baneris


///M3
2010 Gru. 27 17:12:58          15 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
SwitZ gražiau kai BG tas su juostelėm yra, padaryk geriau su juostelėm šypsosi Laukiu iki 22:00 darbų, nesulaukiu imu SwitZ bannerius . šypsosi

www.Cs-Egp.lt - SURF Serveriai
2010 Gru. 27 17:12:39          16 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Šitaip? šypsosi


///M3
2010 Gru. 27 17:12:31          17 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
nu jo, kažkas panašaus, gal dar ta sampininką paryškink, kaip cs žmogeliukąmerkia akį

www.Cs-Egp.lt - SURF Serveriai
2010 Gru. 27 18:12:48          18 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
http://www.part.lt/img/b1b4cb71f...fa6719.gif
http://www.part.lt/img/bccbad48b...04f331.gif


Redagavo Skifas 2010 Gru. 27 18:12:13
2010 Gru. 27 18:12:19          19 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Bus mano variantas. šypsosi

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Gru. 27 19:12:46          20 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą


Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Gru. 27 20:12:18          21 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
wtf, dar konkursas nepasibaigė, o jau Investo naudoji?

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Gru. 27 20:12:05          22 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Ir aš pastebėjau....

2010 Gru. 27 20:12:46          23 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Aš investai sakiau kad jis tave api*is juodai !
Aš tave perspėjau , niekad nesusidėkite su juo , apgavikas yrą ..

2010 Gru. 27 20:12:48          24 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Mane šita hostinge labai prajuokino , kad kuriami admin pack`ai , jis nesukurtu jo niekaip , pluginus sudedą , nustatymus įpisą , čia jo pack.. išvis viską nuo 0 reikią daryt dau*o galvą tu ..

2010 Gru. 27 20:12:32          25 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
eCk koks čia konkursas ? nesuprantu ? paprašiau, kad bannerį padarytu, kieno tiks susisieksiu, čia mano asmeninis reikalas, nedariau aš čia jokio konkurso, apgaudinėti nieko čia neketinu, su investu susitariau, o jei pagauti tai tik tave čia vieną, toki durneli, kuris nieko nežino, o tik sėdi už laido ir šūdą mala

www.Cs-Egp.lt - SURF Serveriai
2010 Gru. 27 20:12:29          26 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą

2010 Gru. 27 20:12:05          27 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Abiem grupes duočiau, per pmą viską daro.. blogai

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Gru. 27 20:12:37          28 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Tautvydai, sorry, bet čia per paintą pieštas ? galvoja

www.Cs-Egp.lt - SURF Serveriai
2010 Gru. 27 20:12:25          29 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Ne per paint cia del uzrasu sakai kad per paint?
2010 Gru. 27 20:12:13          30 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Tu su paintu man nupiešk, laukiu. šypsosi

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Gru. 27 20:12:44          31 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Allens, čia man ? aš tik paklausiau žmogaus, ar ne per paintą pieštas .

www.Cs-Egp.lt - SURF Serveriai
2010 Gru. 27 20:12:24          32 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą


Komentuok.

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Gru. 27 21:12:33          33 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Allenas. parašė:


Komentuok.


Įdėja iš manęs paimta..


///M3
Redagavo switz 2010 Gru. 27 21:12:48
2010 Gru. 27 21:12:09          34 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
nežino

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Gru. 27 21:12:04          35 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
O mano logo graphi akinanti šypsen

2010 Gru. 27 21:12:05          36 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Tai kad ne tavo, nesenai pastebėjau kad nuripinai iš ertin.lt

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Gru. 27 21:12:11          37 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Nenuripinau. 69 skaiciai ten..

2010 Gru. 27 21:12:45          38 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Idėja lygiai tokia pati..

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Gru. 27 21:12:42          39 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Dar vienas variantas


///M3
2010 Gru. 27 21:12:35          40 žinutė iš 47
Spausdinti pranešimą
Alleno gražiausi ,bent jau man ;]

Piešiu dizainus,banerius,logotipus už mažą kainą. Skype : deividas19963
Puslapis 1 iš 2 1 2
Peršokti į forumą: