Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 88
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
reklamuokis.ql.lt
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | Jūsų saitai

Autorius: KlooP Peržiūrų: 3032      Spausdinti temą
2011 Bir. 13 20:06:54          1 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą


Sveiki, pristatau jums tokį paprastą projektą į kurį tikrai nesiruošiu investuoti didelių pinigų.
Dabar apie projektą. Šiame tinklalapyje galėsite pareklamuoti savo tinklalapį. Tinklalapių reklamavimas pateikiamas naujienų stiliu, tad bus visai įdomu pažiūrėti kitas svetaines(nu čia aš taip manau). Be abejonių yra ir 120x60,468x60 reklamos skydelių pirkimas, ir apsikeitimas.
Taip pat noriu pridurti kad keičiuosi ir backlinka'ais. Dėl "BACKLINK" kreipemės į PM.
P.S pirmiem penkiolikai užsiregistravusiems ir pateikusiems savo tinklalapį reklama nemoka. Tad skubėkite.
P.S.S prieš pateikdami tinklalapį peržiūrėkite P. Forma(pateikimo forma).

http://reklamuokis.ql.lt

NESKAITYK NEGALIMA !!!
2011 Bir. 13 21:06:14          2 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Tu pats geriau reklamuokis lankomumas vos 14siandien. ir dar pesi pinigus 2lt jei fixfm.lt kiek teiavausi sieke iki 200-300unikaliu per diena ir po 1-2LT tenori uz reklama.
2011 Bir. 13 21:06:43          3 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Nekreip ten dėmesio kad surašytos kainos aiškiai parašyta kad keičiamės reklamomis. drovus

NESKAITYK NEGALIMA !!!
2011 Bir. 13 22:06:40          4 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Na reikia išbandyti šypsosi

Uždarbis internete: https://uzdarbisinternete.lt
2011 Bir. 13 22:06:11          5 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Ideja gera. Tim reiktu isvystiti ja.

Pateikdamas svetaines ten galima rinktis kategorija. Bet... kategorijos tos standartines fusiono. jai nenaudosi kategorijas pagal svetaines tada isvis panaikink jas. Nes dabar nekaip atrodo.

O seip sekmes... šypsosi

https://valgo.me
2011 Bir. 13 22:06:54          6 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
+Dar geriau patariu daryti tai užsakinėti reklaminmus somaka pinigus išreklamini iki kokiu 100u per diena ir sėdi laimingas ir turtingas. šypsosi
2011 Bir. 13 22:06:23          7 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Idėja gera, tačiau puslapis jokio populiarumo neturi + domenas tragiškas. Pradžiai gal reiktu padaryt kad nariai galėtų nemokamai dėt reklamą bent jau tol kol tinklapis išpopuliarės, kategorijas perdaryt tai kaip skelbimų tinklapiuose būną. Kad nebūtų viskas padrika.

Adminas - ban'o laisvė
www.KIETEKAS.com
2011 Bir. 13 22:06:07          8 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Ok ačiū už nuomonę šiandien gal pabandysiu kategorijas padaryt ryt pareiklamintmerkia akį O taip į dizainą galima žiūrėt ?

NESKAITYK NEGALIMA !!!
2011 Bir. 13 22:06:55          9 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
dizainas tragiskas ;D kodel tamsus?
Pateikimas taip pat tragiskas juokiasi Naujienu pateikimas...
O visa kita tuscia.

Patiko tik sios temos logo

2011 Bir. 13 23:06:03          10 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
O kuo man saitus pateikt? Forumo, straipsniais, DUK ?

NESKAITYK NEGALIMA !!!
2011 Bir. 13 23:06:05          11 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
KlooP parašė:
O kuo man saitus pateikt? Forumo, straipsniais, DUK ?

Visu pirma, php-f sitam dalykui yra visiskai netinkama TVSmerkia akį
2011 Bir. 14 10:06:18          12 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Tai pasiūlyk kokia tada TVS kūrt?šypsosi

NESKAITYK NEGALIMA !!!
Peršokti į forumą: