Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 71
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Skundai portalo valdžia/vadovybe staff nariais, moderatoriais, administratoriais
Forumas | Kita | Portalo informacija

Puslapis 4 iš 4 < 1 2 3 4
Autorius: ozzWANTED Peržiūrų: 50027      Spausdinti temą
2010 Geg. 21 15:05:37          121 žinutė iš 131
Spausdinti pranešimą
Nuimkit grupęs:Neskaito taisyklių, Kelių vartotojų kūrimas, Pašalinta komentavimo funkcija Pasimokiau... Dėkingas jeigu nuimsite..

http://www.dviratis.ipp.lt
2010 Bir. 23 11:06:35          122 žinutė iš 131
Spausdinti pranešimą
Krw ozzai rimtai uzpisai, anksciau gyniau dar dabar nihuja nebeginsiu, rimtai chujnia parini blt. Paziurek ka tavo jobani adminai daro, uz viena zinute su daug "akinanti šypsenDDDD" herojus creatium flooderio grupe mete dabar min 60 simboliu zinutej. Zjbs ne? Uzpiso rimtai, atidziau rinkit staff

2010 Bir. 23 11:06:00          123 žinutė iš 131
Spausdinti pranešimą
Jo creatium, tai tikrai jau kažkur skraido kur nereik. Buvo sukurta tema apie pakvietimus ir pan, nu ždž, kad žmonės galėtų vieni kitiems padėt taškus rinkt, tai ne tam ereliui reikėjo grupes sumėtyt.. Žabalas krč :\

Dj zDon @ FACEBOOK
2010 Bir. 23 11:06:46          124 žinutė iš 131
Spausdinti pranešimą
zDon parašė:
Jo creatium, tai tikrai jau kažkur skraido kur nereik. Buvo sukurta tema apie pakvietimus ir pan, nu ždž, kad žmonės galėtų vieni kitiems padėt taškus rinkt, tai ne tam ereliui reikėjo grupes sumėtyt.. Žabalas krč :\


dar yra ta tema... akinanti šypsen

[deleted url]
2010 Bir. 23 12:06:43          125 žinutė iš 131
Spausdinti pranešimą
qkalain parašė:
dar yra ta tema... akinanti šypsen


So? Grupes tai sumetė visiems kurie padėjo vieni kitiems , GERANORIŠKAI. Jai naudos iš to nėra jam - reiškias linko būt negali be žado

Dj zDon @ FACEBOOK
2010 Bir. 23 12:06:01          126 žinutė iš 131
Spausdinti pranešimą
Jo... tam tą temą ir sukūriau, kad galėtumėt invite'tintis.
Bet Creatium yra geras žmogus. Tik reikia mandagiai bendraut, o jis nieko negali padaryt nes taisyklės tokios yra .. *PYP*PYP* s*p*st*s taisyklės *PYP*PYP*

[deleted url]
Redagavo flapas 2010 Bir. 23 12:06:33
2010 Bir. 23 21:06:00          127 žinutė iš 131
Spausdinti pranešimą
Blt man vel ta jobana flooderio grupe uzmete, ir speju tas sudo gabalas creatium, sunku ji sutvarkyt ozz?

2010 Bir. 23 21:06:07          128 žinutė iš 131
Spausdinti pranešimą
gY parašė:
Blt man vel ta jobana flooderio grupe uzmete, ir speju tas sudo gabalas creatium, sunku ji sutvarkyt ozz?

Man taipat galėtų nuimti keletą grupių.....

///M3
2010 Bir. 23 21:06:01          129 žinutė iš 131
Spausdinti pranešimą
gY, manau pats supranti, kad tokia žinutė yra floodas.

zDon, tokios nuorodos (referalinės) yra draudžiamos šiame portale. Nereikia čia rėkti, kad visi kalti, kuomet patys pažeidinėjat taisykles. Nesvarbu yra tam atskira tema, ar ne. Jeigu draudžiama - reiškia draudžiama.

EDIT: Iš esmės, tai jeigu mokėtumėt gražiai bendraut, tai galima būtų viską ir išsiaiškinti kas už ką ir kodėl skiriama. O kai dabar gavot grupę ir rėkiat, kad visi debilai ir t.t., tai nieko nuostabaus, kad niekas ir nenori kalbėt su jumis.

www.creatium.lt
Redagavo Creatium 2010 Bir. 23 21:06:49
Puslapis 4 iš 4 < 1 2 3 4
Peršokti į forumą: