Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 264
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
HTML: xHTMl/CSS klausimai
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Kiti PHP, HTML, MySQL klausimai

Autorius: Faitas. Peržiūrų: 2667      Spausdinti temą
2010 Lie. 12 19:07:50          1 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Sveiki, pradėjau mokintis xHTMl/CSS dizainų programavimo ir iškilo vieną problema -

Kai parašau į HTMl šablona pvz koda:

<div id="uzrasas"></div>

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O į CSS šablona parašau koda pvz:

#uzrasas { width: 243px; heigth: 75px; background: url(images/header.png) no-repeat;
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kai išsissaugoju abu šablonus, ir index.html faila atsidarau Mozilla firefox naršyklėje man nieko nerodo - kame gali būti problema? nežino


Ačių iškarto tiems kurie padės šypsosi

2010 Lie. 12 19:07:17          2 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
<head>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="" />
</head>
href - irasyk kur yra CSS.
2010 Lie. 12 19:07:41          3 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Va aš tokį kodą įterpiu į HTML šablona kai jau pradedu programuoti:

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="en" lang="en">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1257">
<title>a-studija.Lt</title>
<LINK HREF="style.css" rel="stylesheet" TYPE="text/css">
</head>
<body>
</body>
</html> // Tai čia turėtų būti viskas gerai kaip supranpapatu?
2010 Lie. 12 19:07:10          4 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Jei jau mokais (x)HTML tai ir laikykis (x)HTML standartu , o ten reikalaujama uzdarineti visus tag'us.
2010 Lie. 12 19:07:52          5 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Nesunpratau gal galėtum koda įmesti? Arba jai aš gerai supratau tai HTMl šablone ir CSS rašyti? kietas
2010 Lie. 12 20:07:34          6 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
http://www.w3schools.com/css/css...
2010 Lie. 12 20:07:30          7 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
<LINK HREF="style.css" rel="stylesheet" TYPE="text/css"> // O tai kas čia tada? akinanti šypsen
2010 Lie. 12 20:07:07          8 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
gal ne taip css darei?
<link rel="stylesheet" type="text/css" href=" css failas " >
___________
style.css

#uzrasas {
width: 243px;
heigth: 75px;
background: url(images/header.png) no-repeat;
}

2010 Lie. 12 20:07:34          9 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
1. Tai ta HTML šablone nuoroda buvo geramerkia akį

2. style.css šablone galima rašyti kad ir *ištisine linija* arba kaip tu parodei *stulpeliu* (man geriau ištisine - geriau susigaudau) šypsosi

3. Susitvarkė savaime man atrodo akinanti šypsen Pradėjau programuoti jau. Ačiu vistiek šypsosi
Peršokti į forumą: