Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 39
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
PHP: Cause klausimai
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Kiti PHP, HTML, MySQL klausimai

Autorius: iCause Peržiūrų: 4409      Spausdinti temą
2010 Vas. 1 22:02:44          1 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Taigi, turiu man patinkančią programą kurią noriu naudoti vietoj PhpMyAdmin, pavadinimas Enterprise manager, tik nežinau koks tophost.lt MySql adresas ir panašiai, gal galite kas padėti?

2010 Vas. 1 22:02:56          2 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Nameserver: ns1.tophost.lt [193.46.83.123]
Nameserver: ns2.tophost.lt [193.46.83.121]

Andrejaus tinklalapis
2010 Vas. 1 22:02:56          3 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Tai NS adresai tinka? Nu geras net nepagalvojau ;/ Tojaus patikrinsiu

Edited: SQL server does not exist or access danied.

Į PhpMyAdmin vedu tokią pačią informaciją ir viskas gerai, tai manau bus kitas IP arba net nežinau..

2010 Vas. 10 00:02:24          4 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Pakeičiau temą į savo klausimų temą, kad nekurti naujos.

Taigi, noriu daryti projektą, ir pagalvojau galbūt naudoti TXT duombazę, ką manote? Girdėjau, jeigu su txt, kai vienu metu vykdoma užklausa i txt failą, tai jis anuliuojasi ar kažkas tokio, vnž norėčiau pasikalusti ar verta naudoti txt duombazę?
2010 Vas. 16 02:02:06          5 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Situacija tokia,
Pasidariau puslapiavima MYSQL pagalba, ir gaunasi maždaug taip:
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Viskas gerai, rodo tik 10 nes pas mane ir yra 10 puslapių, o aš norėčiau pasidaryti, kad gautusi maždaug taip:
Puslapiai: < 2 3 4 5 6 > >>
Mano kodas:
echo "<tr><td>
<table cellspacing='0' cellpadding='0' class=' width='300' align='center'><tr>
<td align='center'>
<table cellspacing='0' cellpadding='0' align='center' width='300'>
<tr><td class='kategorijas'>Puslapiai:</td>";
for ($i=1; $i<=$num_page; $i++) {
if ($i != $page) { echo "
<td class='kategorijas'><a href=\"nk-$kienoxxx-$i\">$i</a></td>
"; }
else { echo "
<td class='kategorijas'><b>$i</b></td>
"; }
}
echo"</tr></table></td>
</tr></table>
</td></tr>"; }




Su pagarba, jūsų draugas ir kolega Cause.

Redagavo iCause 2010 Vas. 17 15:02:03
2010 Kov. 23 20:03:22          6 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Sveiki, turiu klausimą, gal kas galėtumėte parodyti pamoką, arba bent esamą kodo pavizdį kaip pasidaryti WEB-BASED žaidimui daiktų inventorių, tokį, kad paspaudus ant daiko ir vedant pele kitur daiktas taip pat judėtu ir atleidžiant, jeigu ta vieta yra laisva jis ten priliptų.

Su pagarba, jūsų draugas ir kolega Cause.
2010 Kov. 25 21:03:50          7 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
iCause parašė:
Sveiki, turiu klausimą, gal kas galėtumėte parodyti pamoką, arba bent esamą kodo pavizdį kaip pasidaryti WEB-BASED žaidimui daiktų inventorių, tokį, kad paspaudus ant daiko ir vedant pele kitur daiktas taip pat judėtu ir atleidžiant, jeigu ta vieta yra laisva jis ten priliptų.


Lengviausiai su Flash pasidaryti, bet jei ne Flash'inis žaidimas tai teks Ajax'u pasidomėti.

2010 Kov. 27 15:03:37          8 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Na tarkim girdėjau apie ajax ir esu naudojęs ten pora elementų, žaidimas nėra flashinis, na dėkui bent už tiek.

Su pagarba, jūsų draugas ir kolega Cause.
Peršokti į forumą: