Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 135
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK120:49:24
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
PHP: Prisijungimas su sesijomis
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Kiti PHP, HTML, MySQL klausimai

Autorius: Faitas. Peržiūrų: 3113      Spausdinti temą
2011 Bal. 28 21:04:44          1 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Sveiki. Bandau prisijungimą padaryti su sesijomis bet niekaip nesigauna.

Pirma sukuriu prisijungimo formą. Gaunu duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį), slaptažodį koduoju su md5 koduote. MySQL duomenų bazėje yra koduoti md5 slaptažodžiai, bet ir kai suvedi duomenis į prisijungimo formą išmeta klaidą, kad "Neteisingas vartotojo vardas arba slaptažodis". galvoja

Sukūriau failus: log.php, log_config.php, vartotojas.php ir atsijungimas.php

log.php: Jame yra prisijungimo forma.
log_config.php: jame yra visi tikrinimai su kuriais tikrinu slaptažodį, prisijungiu prie MySQL ir imu duomenis, jei sutampa koduoti slaptažodžiai reiškias includin'u failą vartotojai.php
vartotojas.php: Jame yra kodas:


<?php
session_start();
echo "Jus sėkmingai prisijungėte";
echo "
 
<form action='atsijungimas.php' method='post' >
<input type='submit' name='atsijungimas' value='atsijungti' />
</form>
 
"
;
?>

atsijungimas.php: Jame yra funkcija "Atsijungimas();". Funkcija aprašiau taip:


//Funkcijų failas
<?php
function Atsijungimas()
{
session_start();
session_destroy();
}
?>



Jei ką nors galite patarti, ar ką nors pasakyti, tai sakykit, nes neįkertų kaip padaryti tą prisijungimą. šypsosi
2011 Bal. 28 21:04:56          2 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Kodėl kiekvienai funkcijai rašai atskirą failą? Juk žiaaauriai nepatogu taip tik apkrauni bergždžiai puslapius. šypsosi

2011 Bal. 28 21:04:53          3 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Aš neminėjau, kad rašau funkcijas į atskirus failusmerkia akį O bėje, mano funkcijos yra viename faile šypsosi Paskutiniame įterptame kode parašiau komentarą "//Funkcijų failas"

2011 Bal. 28 21:04:43          4 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Minėjai. Pats pasiskaityk, keturi failai.. akinanti šypsen Gal ne taip supratai žodį funkcijos. šypsosi

2011 Bal. 28 21:04:32          5 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Šiaip, aš čia ginčytis neatėjau. Noriu sužinoti kas ir kaip. O kad tu čia šneki iš tuščio į kiaura, tai man nuo to negeriau... Neturi ką pasakyti, tai nerašyk išviso.
2011 Bal. 28 21:04:58          6 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Pateik ir log ir log_config failus. šypsosi

2011 Bal. 28 21:04:51          7 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Davė trečdalį kodo ir nori, kad mes kažką jam padėtumėm.. juokiasi
Ir visų pirmiausia manau tu darai labai didelę klaidą, tu padarai prisijungimą, gal ten viskas yra gerai, bet tu netikrini, ar esi prisijungęs ir tau neveikia?


if(isset($_SESSION['tavosesija']))
{
echo "Tu jau esi prisijungęs";
}


Pas mane taip :


if(isset($_SESSION['slapyvardis']))
{
echo "<a href='index.php?atsijungti=1'>Atsijungti</a>";
}


Nes jeigu netikrins, tai tu ir neliksi prisijungęs.

Ir jeigu viską darai vienam faile, tai tavo atsijungimas yra nelogiškas. Juk jeigu vienas failas, tai sesija bus pradėta prieš patį veiksmą, o čia :

 
<?php
function Atsijungimas()
{
session_start();
session_destroy();
}
?>


Kam papildomas sesijos pradėjimas? Jo nereikia. Užteks session_destroy(); šypsosi

Peršokti į forumą: