Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 241
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
CSS: [Ieškau] V7 Muzikos temos!
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Themes

Autorius: DelluXas Peržiūrų: 7979      Spausdinti temą
2009 Gru. 26 17:12:26          1 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Sveiki visi,

jau keletą dienų ieškau padorios, paprastos muzikos temos. Dauguma temų yra ant v6 fusion'o versijos, o man tai netinka. Temų ant fusion v7 nelabai ir randu, kad būtų gana išvaizdi, su naujausiom, populeriausiom dainom headeryje ir panašiai. Gal Jūs geriau žinote, numeskite link'ą. Dėkoju iš anksto visiems. be žado

Dirbu su grafika, darau viską! Paišau/Koduoju tinklalapius. Daugiau informacijos - PM.
2009 Gru. 26 17:12:18          2 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
http://old.n-design.lt/naujienos...
www.dizainai.yt.lt akinanti šypsen liežuvis

2009 Gru. 26 17:12:35          3 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
http://old.n-design.lt/siuntinys...rkZik.html Prasau šypsosi
2009 Gru. 26 18:12:21          4 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Dėkui Jums, tačiau žinau aš jau tas temas, nieko įdomaus ten. Taip norisi ko nors įdomesnio, tačiau kaip matau dar niekas nėra nieko sukuręs, o vat ant Fusion v6 yra išties gerų temikių, tačiau norėtusi v7 versijos... be žado

Dirbu su grafika, darau viską! Paišau/Koduoju tinklalapius. Daugiau informacijos - PM.
Redagavo DelluXas 2009 Gru. 26 18:12:14
2009 Gru. 26 18:12:17          5 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Tai ka mums daryt sukurt tau dizaina ? akinanti šypsen
2009 Gru. 26 18:12:41          6 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Na ne, tiesiog tas Fusion v7 jau nemažą laiko tarpą egzistuoja, galvojau bus panašių temų, kaip jau yra ant senojo v6. Klydau. O kažkaip v6 kurti naują projektą nesinori, atrodo nebelabai saugus. šypsosi

Dirbu su grafika, darau viską! Paišau/Koduoju tinklalapius. Daugiau informacijos - PM.
2009 Gru. 26 19:12:06          7 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Saugumą galima išlyginti, yra tikrai gerų apsaugų/straipsnių, kurias gali pasinaudoti arba apsidaryti, remdamasis ta informacija. šypsosi

2009 Gru. 26 19:12:44          8 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Bet norisi imti naujausią tvs versiją. Tik nerandu tinkamos temos. Kad būtų susijusi su muzikos puslapiu, paprasta, daili... be žado

Dirbu su grafika, darau viską! Paišau/Koduoju tinklalapius. Daugiau informacijos - PM.
2009 Gru. 26 19:12:38          9 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Tuomet reikėtų užsisakyti tokią. šypsosi Kraštutiniu atveju mėginti kažką redaguotis pačiam.

2009 Gru. 26 19:12:35          10 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Fusion 6v susikoduočiau, o su septinta nelabai kas dar gaunasi. Nusipiešti tai galiu. Tačiau pradžiai, puslapio atidarymui, kad nebūtų tusčias puslapis... Reikia kokios nors temos. Na ką nors sugalvosiu gal, jeigu daugiau nėra temų... be žado

Dirbu su grafika, darau viską! Paišau/Koduoju tinklalapius. Daugiau informacijos - PM.
2009 Gru. 26 19:12:21          11 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
tj iskart nusipiesk,susikuodok ir vsiomerkia akį
2009 Gru. 26 19:12:18          12 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
siulau pasiimt kokia dailia 6 fusiono theme, issiimti paveiksliukus, kuriu tau reikia ir pasiredauot kokia v7 simple thema. As taip su swizz dizainu (style fm) padariau, graziai gavos akinanti šypsen
Peršokti į forumą: