Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 148
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.230
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
v6: Siulomas tikrai geras.. projektas
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Bendri PHP-F klausimai

Autorius: - kinderis Peržiūrų: 2248      Spausdinti temą
2010 Sau. 27 00:01:21          1 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
uu, Sveiki. jau žinot.. kas aš esu. taigi .. turiu jums tikrai gera pasiulyma ir tikrai nenoriu daryti nesamoniu.. nieko kaip seniau parašydavau.. kas norit projekta kurti t .t šypsosi Dabar.. tikrai tikrai noriu kurti projektą gera.. gražu nesamoniu nedaryti ir t.t Tai va turit tokius dalykus butinai moketi .. nes kitaip projektas.. bus lievas.. jaigu bus web'as viskas.. geras lankytoju bus.. ir t.t šypsosi tada bus ir .lt domenąs.. ir bus dizainas viskas.. šypsosi tai vat jo info:

Tematika: Warez,Juokeliai,ir t.t Arba.. galima ir kitu siulymu.
TVS: PHP-FUSION v6 .. nes kitų nemoku tik dar v7 bet.. nesinori
Turit moketi:

Su photoshop Nes kad jaigu ka paredaguoti ir t.t
Su admin.. teisems ir t.t šypsosi
Su FTP.. jaigu ka patvarkyti.. reiktu
TVARKYTI BUGUS.. ir t.t
Nesikeikt;Nespamint;Neflūdint. :} tai vat.. tikrai šituos turite būtinai būtinai moketi... šypsosi tai vat jaigu noretumet.. ir t.t rašykite čia.. arba man skype l2valakas..

fLap;Gotnix;Nesby; ir kiti ..

Prašau nerašykite tu OT.. arba Prasivardžiuoti ar ka nors tokio.. akinanti šypsen

CS nick ; - Kinderiokas.
2010 Sau. 27 00:01:14          2 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Patarsiu : nekurk šypsosi

Matau kad nemoki kurt...
2010 Sau. 27 00:01:02          3 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
db php-fusion tapo apmokamas jei nori kurt projwekta turi policijai sumoket 100 lt kitaip pasodins i kaleima visi mes cia mokam

Beveik visi žmones moka griauti, tačiau nedaugelis moka kurti...
2010 Sau. 27 00:01:25          4 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Iš tavo šios temos lūžau iškart.
Pats pavadinimas - Tikrai Geras.
O tematika Warez.. Tikrai bus geras ;DD
tai vat.. tikrai šituos turite būtinai būtinai moketi...
O pats moki?
Puse iš išvardintų dalykų net nemoki.. Galvoji kažkas dirbs už tave?
O pabaiga šita - fLap;Gotnix;Nesby; ir kiti ..
Griuvau nuo kėdės ;D
Taip, taip. Gal Gotnix prisijungs ;DDD

www.elmonas.lt
2010 Sau. 27 00:01:30          5 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Oj čia žiauru vos perskaičiau besijuogdamas juokiasi Funnykietas

2010 Sau. 27 00:01:33          6 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
nueik pas artimiausia policininka ir sakyk wtf ? duok 100 lt pabek o td galesi kurt php-fuson nes visi db pareiguna turi tavo fotke musu visu turi kas neuzmokejo 100 lt su banais gerai atitranko patikek draugas nesumokejo renimacijoj guli

Beveik visi žmones moka griauti, tačiau nedaugelis moka kurti...
2010 Sau. 27 00:01:37          7 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Ginciuss parašė:
O pabaiga šita - fLap;Gotnix;Nesby; ir kiti ..
Griuvau nuo kėdės ;D
Taip, taip. Gal Gotnix prisijungs ;DDD


Jis čia tipo jų asmeniškai prašė neOTint akinanti šypsen

Žodžiu, temos autoriui iškart sakau, norint kurt Tikrai gerą projektą, reikia bent rašyt taisyklingai mokėt, kas tau dar toli..

fototomas.lt - sustabdyta judėjimo laisvė
Redagavo N-20 2010 Sau. 27 00:01:56
2010 Sau. 27 00:01:23          8 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Aš tai dabar moku jau 200LT juokiasi
2010 Sau. 27 01:01:44          9 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Ka tu stumi vaikine? tu warez tinklapiu simtai.Nieko nebus,kad ir gerus zmones paimsi.nabent talpinsi mokamas reklamas kur ir pns.Reik but aktyviem,stabiliem..dar tu galvoji apie Labai gera projekta....nu sakes.
Bet pabaiga legendine akinanti šypsenakinanti šypsenakinanti šypsen ,patariu pakoreguok ten bskmerkia akį
Peršokti į forumą: