Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 74
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK110:58:46
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Aukcionas: Perku PSD bei HTML koda
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku dizainą, banerį

Puslapis 2 iš 2 < 1 2
Autorius: botanik Peržiūrų: 31062      Spausdinti temą
2009 Gru. 29 18:12:55          41 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Visi mano dizainai




























2009 Gru. 29 19:12:43          42 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą





Su tekstu

2009 Gru. 29 19:12:26          43 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Parodyk Nevo darba šypsosi

2009 Gru. 29 19:12:05          44 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Tai juk neviešina , kad nenuripintu ...

URL_DELETED - Visos spausdinimo paslaugos ant įvairiausių dirbinių ir popieriaus rūšių.
2009 Gru. 29 19:12:14          45 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą





Bandaukietas akinanti šypsen
2009 Gru. 29 20:12:11          46 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Dar galima dėti darbus ?
Galėčiau šiandieną papiešt ir savo variantą ;}

www.elmonas.lt
2009 Gru. 29 20:12:35          47 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
galima Min. privalomas ilgis: 20 simbolių

2009 Gru. 29 20:12:40          48 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Tai tuoj įdėsiu savo darbą. Jau pradėjau piešt, nelabai aiškiai supratau ką dėt į dizainą < apie tas visas panelės > bet sudėsiu kaip man atrodo :}

www.elmonas.lt
2009 Gru. 29 20:12:03          49 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Mano Bandymasmerkia akį
http://www.part.lt/perziura/b13e...60d302.png
Norėčiau komentarmerkia akį
EDIT:
http://www.part.lt/perziura/60f2...3c0976.jpg
Su naujienom. liežuvis

2009 Gru. 29 20:12:13          50 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Pamirsai ideti naujienas.

2009 Gru. 29 21:12:07          51 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Tikrai nedalyvauju konkurse,bet norėčiau pasiūliti išdėstimą blokelių,gal ramzik patiks,ir dizaineriai galės į tai orentuotismerkia akį

http://img706.imageshack.us/img7.../ideja.jpg

Andrejaus tinklalapis
2009 Gru. 29 21:12:17          52 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Na ir aš papiešiau savo variantą.
Laukiu komentarų ką keisti, kad labiau patiktų.
Peržiūra - http://www.codedpreview.com/fold.../6e4cbe34/

www.elmonas.lt
2009 Gru. 29 23:12:57          53 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Taigi jau rase kad nusipirko ... is novo

2009 Gru. 29 23:12:27          54 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Niekas nieko nenusipirko, laukiu gotnix iki rytojaus.

2009 Gru. 29 23:12:14          55 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
ramzik parašė:
Niekas nieko nenusipirko, laukiu gotnix iki rytojaus.

Komentarų nebus?

www.elmonas.lt
2009 Gru. 30 01:12:50          56 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą





2009 Gru. 30 10:12:08          57 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Laukiam gotnix darbo juokiasi

2009 Gru. 30 12:12:06          58 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą





2009 Gru. 30 12:12:50          59 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
ramzik parašė:
Laukiam gotnix darbo juokiasi

Gal dar kartą kartoju, gali pakomentuoti darbą? Gal dar ką pakeisiu, gal kas nepatiko..
Rengėjas iš tavęs ne koks. Imk pavyzdį iš uzdarbis.lt
Nors ten kiekvieną padoriai darbą pakomentuoja, nes tu gi naudosi dizainą, o ne kas kitas ir pagal tavo norus darom.. Tai galėtum nors komentarą parašyt.. ;}

www.elmonas.lt
2009 Gru. 30 14:12:58          60 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą





Paskutinis mano dizainas =]

2009 Gru. 30 15:12:59          61 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Ginciaus gražiausias. Iš gotnix manau nieko gražesnio ir nesulauksiu.

2009 Gru. 30 15:12:16          62 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
megar-bl kiek tu cia savo darbu gli metis,matai kad net demesio neatkreipia... bl,teksta ir fonta pakeicia ir wel deda ta pati darba...blogai
2009 Gru. 30 15:12:23          63 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Dar šiandien galima pateikti darbus?

Uostyk.
2009 Gru. 30 15:12:00          64 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
shalonyi parašė:
megar-bl kiek tu cia savo darbu gli metis,matai kad net demesio neatkreipia... bl,teksta ir fonta pakeicia ir wel deda ta pati darba...blogai


O koks tau skirtumas ? bus daugiau is ko issirinkti .

2009 Gru. 30 15:12:46          65 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
shalonyi parašė:
megar-bl kiek tu cia savo darbu gli metis,matai kad net demesio neatkreipia... bl,teksta ir fonta pakeicia ir wel deda ta pati darba...blogai

Taip ir tobulėjama. Kaip tik sakau pirmyn ir tegu įdeda dar 20..

www.elmonas.lt
2009 Gru. 30 15:12:22          66 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Ginciuss parašė:
Taip ir tobulėjama. Kaip tik sakau pirmyn ir tegu įdeda dar 20..


Tu matai pažangą? be žado O šiaip tavo gražiausias iš matytų čia. šypsosi

2009 Gru. 30 18:12:35          67 žinutė iš 66
Spausdinti pranešimą
Nupirkta is gotnix, darbo neviesinu.

Puslapis 2 iš 2 < 1 2
Peršokti į forumą: