Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 17
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK101:53:53
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Aukcionas: Perku .PSD dizainą
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku dizainą, banerį

Autorius: Rolisj Peržiūrų: 9588      Spausdinti temą
2010 Vas. 22 14:02:20          1 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Skelbiu konkursą. Reikalingas Muzikos dizaino .PSD www.mp3doze.lt tinklalapiui.
Dizainas turi būti gražus ir unikalus.
Konkurso nugalėtojas gaus 60lt už savo .psd darbą. (atsiskaitymas banko pervedimu)

Konkursas vyksta iki kovo 1d.

Dizainus prašom pateikti į PM

Konkursas baigėsi laimėjo: fixed

www.thesport.sx | www.themusiclt.com | www.zippymusic.lt |
Redagavo Rolisj 2010 Kov. 4 19:03:26
2010 Vas. 22 15:02:58          2 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Ginciuss parašė:





Taigi sake ,kad i pm.

2010 Vas. 22 15:02:39          3 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Ginciuss parašė:
Ko čia verki? Ne tu paskelbiai konkursų, tai ir tupėk po šluota, ok ?


Nori parodyt savo sugebejimus? akinanti šypsen tai mazu visi dedam cia dizainus ir rodom,sluota tu...

2010 Vas. 22 15:02:40          4 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Geriau nerasyk brundziau ciamerkia akį nes keli dideli OT,kurio nenoriu pradet papa nes nera laiko.

2010 Vas. 22 15:02:09          5 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
sry uz ot bet man idomus vienas dalykas: gincius tu ten avataro vietoj savo ft uzsidejas?
2010 Vas. 22 15:02:06          6 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Ką jūs čia darot, eikit į pm ir ginčykitės, mes dizaino ieškom, o ne pašnekovų...
2010 Vas. 22 15:02:31          7 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Ginciuss parašė:
NeRoN parašė:
Geriau nerasyk brundziau ciamerkia akį nes keli dideli OT,kurio nenoriu pradet papa nes nera laiko.

Brundžiau ;DD Debiliuk jei nenori pradėt, tai ir nepradėk, nes tavo pirmas postas lempinis. Ne tu rengėjas ir slysk iš šitos temos mažapimpi.


Asile nerekauk pimpagalvi... gal motka papo duos,kas ten zino tavemerkia akį nueik paprasyk jaigu i koki griovi neikritus dar.

2010 Vas. 22 15:02:26          8 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
sry uz ot bet man idomus vienas dalykas: gincius tu ten avataro vietoj savo ft uzsidejas?

Ko prisirūkęs? http://xxxaintlovegrandxxx.devia...k-36257862
Ką jūs čia darot, eikit į pm ir ginčykitės, mes dizaino ieškom, o ne pašnekovų...

Būtent. Buvau tvarkingai dizainą pateikęs, bet atsiranda nesusitupėjusių vaikų, tokių kaip NeRoN, kuriems kištis reikia ir aiškinti, nors jie čia 0 reikšmės. Tu ne rengėjas, jeigu rengėjui reiks, tai ir pateiksiu pm ko čia rėki. Tu pateikt savo dizainą PM, aš čia pateiksiu arba uzdarbis.lt kalba baigta, aišku?

www.elmonas.lt
2010 Vas. 22 17:02:55          9 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
konkursas vis dar vyksta prašome pateikti savo variantus į PM

www.thesport.sx | www.themusiclt.com | www.zippymusic.lt |
2010 Vas. 22 18:02:15          10 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
nesupratau ar Ginciuss dalyvauja konkurse ar ne, nes į PM negavau dar nieko.

www.thesport.sx | www.themusiclt.com | www.zippymusic.lt |
2010 Vas. 22 18:02:10          11 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Nežinau bandysiu pasiulytį ką nors gero ;D bet ar tau patiks nemanau tik .psd

http://v7.lt/images/1264039216.png



2010 Vas. 22 18:02:54          12 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Dar vienas dalykas, atkreipkite dėmesį pas mus nėra forumo šypsosi

www.thesport.sx | www.themusiclt.com | www.zippymusic.lt |
2010 Vas. 22 18:02:14          13 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Rolisj; tai koks skirtumas pačiam .psd pats pasitvarkytum ką nors šeip ten padarytum.merkia akį
2010 Vas. 22 18:02:16          14 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
na ir kas pasakiau kurie piešt pradės, kad žinotų ir nebereiktų redaguot vėliau šypsosi

www.thesport.sx | www.themusiclt.com | www.zippymusic.lt |
2010 Vas. 22 18:02:50          15 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Blemba ; tai netinką kurmis reikia belenkaip pinigeliu ;D , ant projekto..
2010 Vas. 22 21:02:46          16 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Rolisj parašė:
nesupratau ar Ginciuss dalyvauja konkurse ar ne, nes į PM negavau dar nieko.

Čia buvau pateikęs, bet kaip sakiau vaikas puola ir kabinėjasi prie tiesiog nereikšmingų dalykų. Pateiksiu PM 2 dizainus, nes čia pateikiant apsiverkia šūdo kruvelės. :}

www.elmonas.lt
2010 Vas. 22 23:02:50          17 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
kolkas dar nieko įpatingo nesulaukėme taigi nesnauskite dizaineriaimerkia akį

www.thesport.sx | www.themusiclt.com | www.zippymusic.lt |
2010 Vas. 22 23:02:10          18 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Rytoi pasistengsiu pateikti savo variantą.

http://r.ura.lt - veikia. http://gaminghell.eu - greit.
Reikia pigių grafikos darbų? Rašyk
2010 Vas. 23 15:02:28          19 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Laukiam daugiau darbų !šypsosi

www.thesport.sx | www.themusiclt.com | www.zippymusic.lt |
2010 Vas. 24 19:02:13          20 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Pateiksiu čia savo variantąmerkia akį

www.e-castig.com/index.php?r=kL74
Peršokti į forumą: