Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 48
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Parduodu: Legalus Windows 7 + widows vista (2 cd key)
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Visa kita kas susiję su darbu ir pinigais

Autorius: aš deadlowe-duxas Peržiūrų: 16655      Spausdinti temą
2009 Rugs. 19 13:09:39          1 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Turiu legalius windows 7 su cd-key ir windows vista enterprise PS1 su cd-key
kuriu reikia kad windows 7 eitu isirasyti

jei kam reikia galiu parduoti kopijas (cd)

rasom cia arba PM

Aš aš.
2009 Rugs. 19 14:09:59          2 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Kaina apytikslė?šypsosi

2009 Rugs. 19 14:09:30          3 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Saul1us parašė:
Kaina apytikslė?šypsosi


psiulyk savo šypsosi kainos orentacines kolkas nera

Aš aš.
2009 Rugs. 19 14:09:15          4 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
deadlowe parašė:
Saul1us parašė:
Kaina apytikslė?šypsosi

psiulyk savo šypsosi kainos orentacines kolkas nera

parduosi windows su cd-key ? akinanti šypsen žiaur, taigi prigauna ,kad kopija ir mėto lentutes tas pats kas iš torrento atsisiūstum.

www.vuiter.lt vuiter.deviantart.com
2009 Rugs. 19 14:09:18          5 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Deja,windows gauti is vdu ir ju niekas neprigaus nes kas turi is vdu windows 7 gave visu cd key vienodi

Aš aš.
2009 Rugs. 19 14:09:21          6 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
kokie win cd key? ultimate? pro?

http://www.BigMan.lt
2009 Rugs. 19 14:09:25          7 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Deja,windows gauti is vdu ir ju niekas neprigaus nes kas turi is vdu windows 7 gave visu cd key vienodi

O koks pointas namie turet org win?Supraciau jai kokioi istagoi,bet istaigos neperka is tokiu durneliu kaip tu.

Draugus laikyk arčiau o priešus dar arčiau.
2009 Rugs. 19 14:09:26          8 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
net nezinau zinok ar ultimate ar pro reiks pasiklausti VDU ..

Aš aš.
2009 Rugs. 19 14:09:54          9 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
deadlowe parašė:
net nezinau zinok ar ultimate ar pro reiks pasiklausti VDU ..

ir kiek bit 32 ar 64? bet speju 32, nes vdu nera tokiu pu kurie butu pritaikyti x64...

http://www.BigMan.lt
2009 Rugs. 19 15:09:52          10 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
man atrodo 32 .. nes pas save nepersirases dar,bet ant seses pc jau perasyta

Aš aš.
2009 Rugs. 19 17:09:40          11 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Niekam nereikia ? parduodu pigiai,siuntimas nemokamas cd taip pat

Aš aš.
2009 Rugs. 19 17:09:34          12 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
deadlowe parašė:
Niekam nereikia ? parduodu pigiai,siuntimas nemokamas cd taip pat

parasyk i skype man

http://www.BigMan.lt
2009 Rugs. 19 17:09:54          13 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
O kiek norėtum?? galvoja

2009 Rugs. 19 17:09:40          14 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
edis2 parašė:
O kiek norėtum?? galvoja


pasiulyk kaina , daug neprasau tik uz sugaista laika šypsosi

Aš aš.
2009 Rugs. 19 17:09:28          15 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Blemba, gi Win7 tik Spalį pasirodo ar ne?
2009 Rugs. 19 17:09:24          16 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
MAnjack parašė:
Blemba, gi Win7 tik Spalį pasirodo ar ne?

jau jie yra.. pre-erdemerkia akį

http://www.BigMan.lt
2009 Rugs. 19 17:09:50          17 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
torrent yra jau , bet juos naudosit tikrai neilgai akinanti šypsen
as turiu gaves is VDU legalus ir jau pasirode, gavau kartu su windows vista legaliais šypsosi

Aš aš.
2009 Rugs. 19 17:09:11          18 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Kokie reikalavimai kompo turi būti? Gal pirkčiau.
2009 Rugs. 19 17:09:26          19 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
deadlowe parašė:
torrent yra jau , bet juos naudosit tikrai neilgai akinanti šypsen


Naudosim tiek kiek PC leis akinanti šypsen
2009 Rugs. 19 17:09:29          20 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
deadlowe parašė:
torrent yra jau , bet juos naudosit tikrai neilgai akinanti šypsen
as turiu gaves is VDU legalus ir jau pasirode, gavau kartu su windows vista legaliais šypsosi

tu gavai upgradeliežuvis

http://www.BigMan.lt
2009 Rugs. 19 17:09:02          21 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
torrente yra nepilna versija paskelbta kiek zinau ,,, o windows 7 rekomenduoju kas pirko pc siais metais ir tikrai nebloga šypsosi

Aš aš.
2009 Rugs. 19 17:09:29          22 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Tai ne ačiū. šypsosi Mano kompas senas, o kai naują turėsiu iš linkomanijos normalū Win7 parsisiūsiu, kai naujas kompas atsiras pas mane tai jau ir win 7 bus pasenę.šypsosi
2009 Rugs. 19 18:09:20          23 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
kanativas parašė:
Tai ne ačiū. šypsosi Mano kompas senas, o kai naują turėsiu iš linkomanijos normalū Win7 parsisiūsiu, kai naujas kompas atsiras pas mane tai jau ir win 7 bus pasenę.šypsosi


akinanti šypsen pokstininkas akinanti šypsen

Ok kaina bus simboline manau nes niekas kainos nesiulo

Aš aš.
2009 Rugs. 19 19:09:10          24 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Pirmam uzsisakusiam padovanosiu win kopija tik uz cd ir siuntima reiks sumoket šypsosi kitiems parduosiu po 5lt jei kas nores

Aš aš.
Peršokti į forumą: