Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 169
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Parduodu: Parduodu telefona
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Visa kita kas susiję su darbu ir pinigais

Autorius: Mange Peržiūrų: 5372      Spausdinti temą
2010 Lie. 28 16:07:45          1 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Siulau nauja LG kp 500 telefoną.
viskas yra: pakrovėjas,Ausinės,usb laidas.
Plačiau apie telefoną
http://www.gsmarena.com/lg_kp500...e-2536.php

Skambinti numeriu: +37067345147

Tik šiauliuose

Kaina 250LT

Jokio OT!

http://eFun.lt - Tavo Pramogu Pasaulis...
http://www.searchzippy.com - Free Music Search!
Redagavo Mange 2010 Lie. 29 00:07:14
2010 Lie. 28 18:07:11          2 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Pasakyk kainą, jei patraukli paimsiu paštu jeigu galima, aš užmokėsiu tuos 10lt, kad persiųstų akinanti šypsen

2010 Lie. 28 18:07:26          3 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Visai nieko telefonas šypsosi Kokia kaina?
2010 Lie. 28 18:07:24          4 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
turėjau šitą telefonąmerkia akį toks visai patiko šypsosi

www.BestBeats.eu - Nemokama Rap/Hip-Hop muzika.
2010 Lie. 28 18:07:58          5 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Visai nieko telefonas? akinanti šypsen Jūs matyt normalaus telefono neturėję esat, kad tokį rudį vadinat "visai nieko:..

ex best admin!
2010 Lie. 28 19:07:39          6 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
LG telefonas - gyvenimo klaida. Lėvesnio telefono jaučiu nesu minkęs. Telefonas tiems, kas turi daug laiko ir šaltus nervus, nes žiauriai lietas ir šiaip LG - pastrigimai iš oro, sugenda nuo menkiausio smūgio ir t.t.

2010 Lie. 29 00:07:33          7 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Kaina 250LT jis naujas iš tele2 salono. Noriu parduoti todėl kad gavau nauja nokia ir jis man kaip ir nebereikalingas šypsosi jeigu susidomėjot skambinat numeriu kuris nurodytas pirmam poste

http://eFun.lt - Tavo Pramogu Pasaulis...
http://www.searchzippy.com - Free Music Search!
2010 Lie. 29 00:07:10          8 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Visi tie nokio samsun lg (smart telefonai) yra iphone parodijos, ne vienas is ju neprolygsta iphone jautrumui, dizainui, kokybe
2010 Lie. 29 00:07:44          9 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
echh parašė:
Visi tie nokio samsun lg (smart telefonai) yra iphone parodijos, ne vienas is ju neprolygsta iphone jautrumui, dizainui, kokybe


Dar vienas Apple brando vergas.

ex best admin!
2010 Lie. 29 00:07:02          10 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
nesuprantu kam reikalingi tie touch screenai? esu turejas keleta ir galiu pasakyti nei tas iphonas nie kiti neprilygsta normaliam telefonui su klaviatura

If nobody is perfect , i must be nobody....
2010 Lie. 29 00:07:08          11 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
jo nes iphone 20 kart geriau, tas tavo normalus tel su klaviatura gps tiek neuzkraus kaip su iphone. su iphone tai ir masinoj gali pasijunkt gps o su paprastu tel pesciom kol iki pardes nueisi vis dar rodis kad namie sedi...

Yeah I nokia smarth phone user... bet nors ir turejau neilgai apple ir beveik visi Apple gaminiai yra s, bet iphone, ipod, tie du dalykai super padaryti. iPad dar nebandes tad tyliu.

Apple mokame uz varda , o dalis ju prekiu yra didelis sudas, visi mackai hujackai...
2010 Lie. 29 00:07:57          12 žinutė iš 12
Spausdinti pranešimą
Parašyta Jokio OT...

http://eFun.lt - Tavo Pramogu Pasaulis...
http://www.searchzippy.com - Free Music Search!
Peršokti į forumą: