Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 50
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Parduodu: STEAM'ą (CSS;CS;DOD)
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Visa kita kas susiję su darbu ir pinigais

Autorius: Impossibru Peržiūrų: 5167      Spausdinti temą
2010 Gru. 19 19:12:28          1 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Sveiki,

Parduodu vienintelį tokį man brangų daiktą, bet kalėdos artėja, o pinigų reikia.

Žaidimai vartotoje:


Steam buvo dovanotas gimtadienio progą nuo draugų geimerių, kurie sudovanojo žaidimus, itin brangius sakyčiau. Per laiką žinoma ir pats prisirinkau. CSS žaidęs esu 386h, CS 117h, DODS 69h.

Kaina 100lt už visą STEAM (viskas legalu, tik cd-key neberandu, bet garantuoju kad viskas bus tavrkoj su vartotoju). Puiki dovana kalėdų proga.

Radai pigiau mano komplektą? Parodyk, ir nuleisiu kainą.

Andrejaus tinklalapis
Redagavo Impossibru 2010 Gru. 19 21:12:25
2010 Gru. 19 22:12:37          2 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Neparduosi už tiek, 100 % garantuoju ir tikrai neklystu. Matau kainose nesigaudai.

2010 Gru. 19 22:12:56          3 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Alien swarm - FREE
CSS - 14.99€
Trackmania- uz dyka ? be žado
Counter-Strike 1 Anthology - 11,99€

14.99+11.99 = 26.98
26.98 x 3.528(euro kursas) = 93LT

Dabar tu man pasakyk koks tolkas zmogui pirkt tavo steam akkaunta jei jis gali gaut tikrai pigiau.Ir nieks savo akauntu brangiau nepardavineja nebent buna koks tf2 zaidimas kur ten reti hatai ir t.t. taip kad mazink kaina. nors ir nezadu pirkt.
2010 Gru. 19 22:12:59          4 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
as toki steam nusipirkau uz 20 lt. jai kam reikai galiu duoti zmogaus kontaktus kuris pardavineja kokybiskus steam patikimas 100% kas susidomejot man i mp

2010 Gru. 19 22:12:06          5 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Kaina turėtų maksimum 30lt būti.

2010 Gru. 19 22:12:34          6 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Man tai patinka kad visokie idiotai su cardintais steam mano kad tokius steam max po 30lt parduot reikia....
CS Anthology, CSS, DODS > 100lt

http://androider.info/
2010 Gru. 19 22:12:18          7 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
sniuff parašė:
Man tai patinka kad visokie idiotai su cardintais steam mano kad tokius steam max po 30lt parduot reikia....
CS Anthology, CSS, DODS > 100lt

Palauksiu, gal kas supras steam vertę, vis dėl to dovana, o ne šiaip pirkinys čia man buvo.

Andrejaus tinklalapis
2010 Gru. 20 07:12:14          8 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
sniuff parašė:
Man tai patinka kad visokie idiotai su cardintais steam mano kad tokius steam max po 30lt parduot reikia....
CS Anthology, CSS, DODS > 100lt


Laikai save visažiniu? Pasidomėk kainomis.
p.s. labai lengva patikrinti, ar crackintas, tiesiog duok steam ID ir pažiūrėsiu.

2010 Gru. 20 08:12:17          9 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Gerai, gerai, matau geimeriai geriau žino negu aš, tai nuleisiu kainą iki 70lt (tikrai blyn draugai mokėjo vos ne 3x daugiau)...

Steam ID išsiųstas...

Andrejaus tinklalapis
2010 Gru. 20 08:12:51          10 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Būtent tame ir esmė jog negražu dovana parduoti..
2010 Gru. 20 09:12:38          11 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Anonimas. parašė:
Būtent tame ir esmė jog negražu dovana parduoti..

Pinigų reikia, o kai jų reikia dovana, ne dovana, jei jso nenaudoji, tai geriau parduot.

Andrejaus tinklalapis
2010 Gru. 20 11:12:48          12 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
http://www.part.lt/perziura/4420...9f6713.jpg
va toki steam nusipirkau uz 20 lt cia nesenai tai susimastyk apie ta kaina biski.

2010 Gru. 20 11:12:20          13 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Ir kiek sakei mokėjai.?
2010 Gru. 20 18:12:30          14 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
new parašė:
http://www.part.lt/perziura/4420...9f6713.jpg
va toki steam nusipirkau uz 20 lt cia nesenai tai susimastyk apie ta kaina biski.

Nors ir dykai gavai, visi gali atsisiųsti iš intiko žaidimus, o steam turėjimas tau suteikia daugaiu galimybių, vien dėl respect'o...

Kartoju, aš nieko nemokėjau, man padovanojo.

Andrejaus tinklalapis
Peršokti į forumą: